Україна і США обговорюють нові поставки "Джавелінів"

Україна і Сполучені Штати узгоджують умови додаткових поставок протитанкових ракетних комплексів Javelin для потреб української армії.

"Ми готові продати це озброєння Україні. Два уряди узгоджують умови", - сказав на зустрічі з журналістами в Києві 9 серпня тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

Раніше Тейлор заявляв, що Україна звернулася до Сполучених Штатів з проханням продати їй більше комплексів Javelin.

За словами посла, Україна хотіла б придбати нові "Джавеліни" з оборонною метою за програмою зовнішніх військових продажів Міністерства оборони США.

Раніше колишній посол США в Україні Джон Гербст заявляв, що Америка повинна посилити підтримку Києва, зокрема, розглянути можливість надання більшої кількості систем Javelin.

Раніше, ще в березні спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, Сполучені Штати Америки можуть розглянути можливість подальших поставок Україні летальної зброї.

1 березня 2018 року Держдеп США схвалив, а пізніше і поставив Україні "Джавелінів" на суму $47 мільйонів.

"Джавелін" (Javelin) – американський переносний протитанковий ракетний комплекс, призначений для ураження бронетехніки, танків, а також БПЛА, вертольотів і гвинтомоторних літаків, що заходять на посадку.

09 серпня 2019р.

Теги: Джавелін, Javelin

Коментарі

Степан Крук-вуву 2019-08-11 / 17:42:42
Пожартував я, Вуву! Із мене пілот такий, як із МіГ-21 санітарий літак.

ВУВУ 2019-08-11 / 17:30:30
А я чесно ... Думав шо ти доктор гінєколог. :-))
Ну і ну.

Степан Крук -Вову 2019-08-11 / 10:07:21
Вову! Я пілот санітарної авіації! На МіГ-21 літаю...

Степан Крук 2019-08-11 / 10:00:17
Т-54 (Т-55 із радіоактивним захистом) - це надійна, хоч вже давно морально застаріла машина. До цих пір успішно воює, зокрема в Лівії. Стосовно "арбатаж нус" - так араби називають спарені 14.5 мм зенітні скорострільні пушки, котрі встановлюються на кузови джипів. У перекладі із арабської арбатаж нус означає чотиринадцять з половиною. До речі, дальність пострілу РПГ-7 Б 1000 м, якщо снаряд ( вірно не снаряд, а постріл) через 1000 м не натикається на перешкоду - він самоліквідовується.

Вуву 2019-08-11 / 09:29:51
Стьопа я не поняв ... Так ти доктор чи танковий стрілок - наводчик.?
94

Ороска 2019-08-11 / 08:21:17
З РПГ-7 стріляла.
Т-54 знаю - застарілий танк.
Здається масово застосовувався в Єгипті.
Що таке арбатаж нус -не знаю.

Вуву 2019-08-11 / 05:39:06
Я визнаю що в протитанковій збройі я
не обізнаний кваліфіковано ... а так поверхнево.
Тому цікаво було почитати.

Степан Крук -Оросці 2019-08-10 / 22:36:38
Ну ти й крута! Сама стріляла із РПГ? Я настрілявся не так давно із РПГ-7 Б. А двічі із цієї штуки влупили по будинку де я жив нехороші дяді. А скажи мені, душа моя, що таке арбатаж нус??? Чи бачила ти такий танк, як Т-54? А я з нього зовсі недавно гатив.

Ороска до Вувуя 2019-08-10 / 21:17:47
З плеча солдати стріляють з РПГ (ручний протитанковий гранатомет) на невелику відстань 500-600 м.
Є ще СПГ( станковий протитанковий гранатомет).
Є модернізовані високоточні протитанкові комплекси Корсар, Стугна, які вражають танки на відстані 3-5 км.Вони модернізовані в Україні , запущені у виробництво і прийняті на озбрпоєння.
Завдяки їм, маскалів таки зупинили на донбасі. потрібен час, щоб виготовити цю зброю достатню кількість.
При Порошенкові армія зміцнювалась, а не розкрадалась.
Але тепер вже є тривожні факти про системне послаблення армії та оборонпрому.Будь пильним , Вувую.

Ороска до Вувуя 2019-08-10 / 20:54:44
Не показуй свою неграмотність , Вувую.
Птурси не стріляють з плеча. І керуються вони дротами на відносно невелику відстань( 500м). До речі оператору досить важко попасти в мішень.
ПТР -це з часів другої світової. Ти ще згадай звязку гранат і матросів, які лізуть на амбразуру.
Джевелін оснащена тепловим датчиком, як тільки вона захопила ворожий танк,солдат виконує постріл.Технологія вистрілив і забув.Джевелін обовязково влучить у танк, перед тим вилетить на висоту і влучить у теплий мотор танка зверху.

Вуву до ороски 2019-08-10 / 19:52:08
І ще ось таке.
В нас колись були на озброєнні ПеТееРи абу ПТуРси ... Якими солдати стріляли з плеча.
Не такі потужні як ам. "Явеліни" але ходову гусінь пробивали .
Як ти так все знаєш ...
То що заважає ті ПТуРсм модернізувати і запустити у виробництво.
Чи все таки на тих складах які при вальцмані порозкрадали ще не все погоріло і пропало.
А лежить забутим і порохом припалим ... десь на якихось складах ???
А ми тут ... Аааааа нема чим боронитись.
Шо скажеш ?

Вуву 2019-08-10 / 19:42:15
Значить ороска мій коментар прочитала. Ок.
А покласти гирю на язик ... Це по твоєму хамство .?
Хамство і заперечення сприймаю стримано ... в залежності від ситуаційі. От і все.
А якщо зачепив чи образив то прошу вибачення.

Ороска адміну 2019-08-10 / 19:08:50
Краще дивіться за Вувуєм, який не терпить заперечень та хамить.

Ороска 2019-08-10 / 17:06:29


Коментар дописувача, до якого опонуєте, видалено через порушення правил коментування. Адмін


Вувк 2019-08-10 / 14:31:04


Коментар видалено. Адмін


Вуву 2019-08-10 / 14:21:45
Ороска ти "спалилася"... І себе видала як військовий експерт хунівськойі контррозвідки.
Ну і ну :'-(
А "Бринзя" і "зуб" ... Залягли на дно.

Степан Крук 2019-08-10 / 10:44:24
24 серпня Києвом пройдуть колони наших захисників, наших воїнів, що заради України, а не бидла проливають свою кров на "передку". Серед них не буде говнокомандувача Зеленського. І це показово- армія із народом, а не із клоунами та зебілами. Слава Україні! Героям Слава!

Степан Крук 2019-08-10 / 10:39:51
Ороска - жінка! Але не блондинка, зовсім не блондинка! Розумничка!

Ороска 2019-08-10 / 07:40:43
Вувую, твої стогони
допомогли клоуну дорватися до влади.
Тепер слідкуй, щоб це бидло не знищило українську армію взагалі.

Ороска 2019-08-10 / 07:37:27
Джевелін-це переносний протитанковий комплекс.
Стугна і Корсар не э переносними протитанковими комплексами.
Але армії потрібні всі.
Маскалі, після отримання перших Девелін верешали, що це не підсилить українську армію, але миттєво забрали всі танки з передової лінії.До сих пір , там танків на передовій нема.

НОВИНИ: Різне

01:40
/ 1
Меркель і Джонсон відповіли на пропозицію Трампа повернути Росію в G8
01:33
Патріотами України вважають себе 83% громадян – соцдослідження
01:18
/ 2
Трамп і Макрон домовились повернути Росію до G8 наступного року – ЗМІ
02:43
В Україні кошти на дороги витрачають вдвічі менш ефективно за сусідню Словаччину
02:34
/ 10
Дружина прем'єра Ізраїлю у Києві викинула на землю українські "хліб-сіль"
01:49
/ 2
У Зеленського планують останняю відстрочку для "євробляхарів"
01:12
Київстар зменшує вартість послуг і покращує умови для абонентів ряду контрактних тарифів
00:22
/ 23
У Латвії школи нацменшин почали переводити на латиську мову
00:43
/ 1
Нацбанк подав зустрічний позов проти Коломойського на 4,3 мільярда
18:08
Київстар отримав міжнародну нагороду за глобальне лідерство у сфері сталого розвитку
00:50
/ 43
Рейтинг Путіна впав до мінімуму за 18 років
19:31
/ 10
Перше засідання нового парламенту відбудеться 29 серпня
22:04
/ 2
У справі "Ротердам+" оголосили підозри екс-голові НКРЕКП і ще 5 особам
23:21
/ 6