У Закарпатській ОДА "селекторно радилися" з головами районів та мерами (ФОТО)

Сьогодні, 8 серпня, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Дурана відбулася селекторна нарада з головами РДА, рай- і міськрад та ОТГ.

У Закарпатській ОДА "селекторно радилися" з головами районів та мерами (ФОТО)

Обласний військовий комісар Богдан Череміський звернув увагу учасників наради на можливість здобуття освіти у військових вищих навчальних закладах нинішніми випускниками, а також отримання офіцерських звань бакалаврами до 30 років упродовж 12-місячного навчання на «Курсах лідерства». Для цього за інформацією слід звернутися до місцевих військових комісаріатів.

Також військовий комісар поінформував про підготовку до навчальних зборів територіальної оборони, які відбудуться в області з 23 вересня по 2 жовтня нинішнього року. До комплектування особового складу резервістів залучені всі райони області. Було обговорено технічні та організаційні завдання щодо підготовки до якісного проведення навчальних зборів: забезпечення учасників медичним супроводом, засобами пожежогасіння, облаштування польових таборів, забезпечення поліцейського супроводу.

Радник голови ОДА Сергій Гайдай наголосив на важливості чіткої і постійної координації дій органів місцевої влади та самоврядування, сільських голів для належної підготовки і проведення зборів. Контроль за виконанням поставлених завдань буде здійснюватися щотижнево.

Про підготовку освітніх закладів області до нового навчального року доповіла начальник департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Сопкова. Вона наголосила на необхідності вирішення проблемних питань: призначення обраних на конкурсних засадах керівників навчальних закладів, своєчасну розробку навчальних планів та штатних розписів, активізацію роботи над формуванням освітніх округів та опорних шкіл, проведення медичного обстеження дітей з особливими освітніми потребами та розробку для них окремих програм, використання коштів освітньої субвенції, облаштування внутрішніх вбиралень та встановлення модемів у котельнях для передачі показників спожитого газу. Окремо було наголошено, що на складі в Ужгороді зберігаються нові підручники для школярів і далеко не всі райони та ОТГ поспішають їх забрати на місця.

Т.в.о директора охорони здоров’я Тетяна Міцьо звернула увагу учасників наради на необхідності активізувати роботу з вакцинації школярів та дорослого населення, адже в області зберігається складна ситуація з захворюванням на кір. Наголошувалося, шо медичні заклади забезпечені вакциною на понад 150%.

Також під час наради було розглянуто питання підготовки до нового опалювального сезону. Начальник департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Едуард Маляр наголосив на необхідності своєчасного встановлення модемів на газові лічильники у бюджетних закладах, сертифікації котелень, придбанні твердого палива та обстеження житлового фонду на предмет готовності до опалювального сезону.

З усіх розглянутих питань керівники на місцях отримали вичерпну інформацію та конкретні доручення, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

08 серпня 2019р.

Теги: нарада

Коментарі

читач 08.08.2019 / 15:35:01
Це теж ПРПВИЛЬНО!Треба звязуватися з керівниками на місцях..а потім вже..

НОВИНИ: Соціо

15:08
У Тячеві зустріли захисника Михайла Мендикаша, який повернувся з російського полону Фото новина
12:43
/ 1
Закарпатець Іван Петрецький повернувся додому з російського полону Фото новина
10:03
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Тарасом Балогою Фото новина
08:58
Графік відключень електроенергії на 9 квітня оприлюднили на Закарпатті
18:00
/ 2
В Ужгороді відбулося прощання із Героєм Віталієм Бичаком Фото новина
17:19
У Мукачеві виявили водія у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
15:26
/ 1
У Рахові попрощаються з військовим з Харкова Максимом Арсеньєвим Фото новина
12:46
/ 3
На Закарпатті посадовця підозрюють у створенні незаконного сміттєзвалища Фото новина
09:09
У Карпатах зникли двоє українців Фото новина
18:05
/ 2
Офіційно підтверджено загибель захисника із Виноградова Максима Абеля Фото новина
15:36
У Мукачеві затримали нетверезого водія BMW Фото новина
14:38
/ 1
У селі Ділове на Рахівщині в останню дорогу провели полеглого воїна Богдана Водоша Фото новина
13:25
/ 2
Ужгород готується до піку цвітіння сакур Фото новина
12:55
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віталієм Бичаком Фото новина
16:52
/ 1
На Закарпатті ліквідували два канали незаконного переправлення через Тису Фото новина
12:51
/ 2
На Закарпатті затримали трьох порушників біля словацького кордону Фото новина
19:29
/ 1
Війна забрала життя захисника із Королева на Берегівщині Іштвана Густі Фото новина
18:02
На Ужгородщині зупинили нетверезого водія без прав Фото новина
11:17
/ 5
Як ужгородці освячували великодні кошики Фото новина
16:55
/ 1
На війні поліг захисник із Полянської громади Євген Бендас Фото новина
14:33
/ 6
Фіктивний шлюб заради виїзду за кордон викрили на Закарпатті Фото новина
13:06
/ 2
У Мукачеві велосипедист потрапив під колеса автомобіля Фото новина
16:38
/ 1
На війні поліг Герой із Ділового на Рахівщині Богдан Водош Фото новина
14:58
Прикордонники поповнили запаси донорської крові на Закарпатті Фото новина
11:30
На дорогах Закарпаття зафіксували масштабні порушення вагових норм Фото новина
» Всі новини