Прокуратура Закарпаття-2007 в дзеркалі статистики

Оскільки робота по розгляду звернень громадян є одним з пріоритетних напрямків у діяльності наглядового відомства, то акцент робиться на своєчасному, повному і всебічному їх розгляді, кваліфікованому вирішенні скарг, якісному проведенні перевірок та реальному поновленні порушених прав громадян.

Прокуратура Закарпаття-2007 в дзеркалі статистики

Поновлено конституційні права і свободи громадян у 201 випадку – 70,0% від загального числа задоволених звернень з питань додержання і застосування законів.

Органами прокуратури області задовольняється кожне третє звернення громадян з питань оплати праці. Також торік задоволено 17 звернень щодо порушення прав неповнолітніх.

Кількісне співвідношення громадян, які звертались на усний прийом між працівниками облапарату та всіх міськрайпрокуратур, вказує на більшу довіру мешканців регіону працівникам прокуратури області.

Органами прокурати області організовано і проведено перевірки в органах місцевого самоврядування щодо додержання вимог законів України „Про звернення громадян” За наслідками проведених перевірок внесено 48 приписів і подань, порушено 7 дисциплінарних проваджень, за результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 22 особи.

Проаналізувавши кількість та характер надходження звернень до прокуратури області відділом захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави в минулому році проведено перевірки дотримання вимог чинного законодавства про звернення громадян в головному управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, виконавчій дирекції фонду соціального захисту інвалідів в Закарпатській області, обласному та міському центрах зайнятості, за їх результатами порушено два дисциплінарні провадження, внесено три приписи, за результатами розгляду яких дві особи притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Вжитими заходами покращено прокурорський нагляд за дотриманням вимог Закону України „Про звернення громадян” органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності.

Загалом поліпшилася якість перевірок, гострота реагування на виявлені порушення закону, зменшилось число обґрунтованих звернень в органи прокуратури.

На даний момент проходять перевірки дотримання Закону України „Про звернення громадян” у місцевих державних адміністраціях. Після цього прокурори розпочнуть аналогічні перевірки у відділі земельних ресурсів області.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
05 березня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Кримінал

16:42
/ 1
Поблизу кордону зі Словаччиною виявили двох правопорушників – "екскурсовода" і "романтика" Фото новина
08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 10
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
» Всі новини