"Миротворець" оприлюднив факти фінансування кампанії Зеленського терористами

Центр “Миротворець” звернувся до Ради Національної безпеки України, Служби безпеки України та Верховної Ради України щодо фінансування передвиборчої кампанії кандидата в президенти Володимира Зеленського та втручання країни-агресора у виборчий процес в Україні.

"У березні 2014 року, з метою надання інформаційної допомоги правоохоронним органам України, групою вчених, журналістів і спеціалістів було створено Центр „Миротворець“, який є незалежною недержавною організацією з питань дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку. Центр „Миротворець“ здійснює свою діяльність виключно відповідно до норм Конституції України, чинного Законодавства України та міжнародних нормативно-правових актів, ратифікованих Україною", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на квітень 2019 року колективом Центру “Миротворець” власними силами повністю встановлено лише бойовиків НЗФ, російських та інших іноземних найманців та російських військових злочинців понад 70000 осіб. Всі вони брали або беруть безпосередню участь в анексії і окупації АР Крим, бойових діях на Донбасі, вбивствах та катуваннях громадян України.

Також фахівцями Центру “Миротворець” з 2014 року було здобуто значну кількість достовірних документальних матеріалів конфіденційного характеру спецслужб та інших інституцій російського агресора, які своєчасно були передані за компетенцією Державним органам України.

“В процесі своєї діяльності, пов’язаної з моніторингом каналів зв’язку представників російських спецслужб та терористичних організацій, 25 лютого 2019 року Центром „Миротворець“ отримані відомості про те, що спецслужби російського агресора та створені ним терористичні організації беруть безпосередню участь у фінансуванні передвиборчої кампанії кандидата в Президенти України Володимира Зеленського”, — повідомили у центрі.

Зокрема, згідно з наявними в Центрі “Миротворець” матеріалами листування, 25 лютого 2019 року офіцер російських спецслужб Пінчук Андрій Юрійович, після погодження з поки що невідомими особами, дав безпосередню вказівку фактичному власнику криптобіржі “WEX” і бойовику НЗФ Хавченку Дмитру Васильовичу періодично виводити з криптовалюти у готівкову форму значні суми грошей з метою подальшої їх передачі по наявним каналам задля фінансування передвиборчої кампанії кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

"Враховуючи, що зазначені дії російських спецслужб несуть загрозу Національній безпеці України, інформуємо Вас для прийняття подальших невідкладних рішень збоку Ради Національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України та Верховної ради України", — йдеться у зверненні.

05 серпня 2019р.

Теги: Миротворець, Зеленський, фінансування, тероризм

Коментарі

Ороска 2019-08-14 / 14:38:32
Дзвінок в приймальню Путіна:
- Алло.
- Слава Україні! Це Зе. А Путіна можна?
- Пішов на х * й!
- Дякую. А коли повернеться?

Закарпатський заробітчанин 2019-08-12 / 08:41:25


З такою патологічною москофілією - на інші ресурси. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук -Вуву 2019-08-06 / 17:41:16
А хіба Порошенко вже заарештований Зеленським??? А хіба сидить під слідством? А Зеленський обіцяв! Зеля вже за три місяці зробив фінансових афер більше, ніж Порох за всю каденцію.

Степан Крук 2019-08-06 / 17:37:35
60 тисяч тіньових доларів на оплату лобістів Зєленського це набагато більше ніж знайшли на "офшорах Порошенка".

35 мільйонів для авіакампанії Коломойського на перевозку посадовіців це набагато більше ніж знайшли "зловживань на авіаприцілах Свинарчуків".

А друзів дитинства та бізнес-партнерів шостого президента призначено на державні посади більше ніж у п'яти попередніх разом узятих.

Де "просеіватєлі інфи"? Де Гнап? Де Бігус? Де Шабунін? Де купи злих "розслєдоватєлєй", псів демократії? Де Білєцкій з Боцманом? Де ДБР? Де антикорупційний спецназ в теплих трусах? Де всі поділися?
Де Парасюк, трясця?

Byby 2019-08-06 / 17:08:02
Забув як крав потрох.
Не менше.
То яка тоді різниця хто ті гроші краде і буде красти бюджетне бабло ...
Одн х*й вальцман
Чи други поц "калл" .?

Степан Крук 2019-08-06 / 15:47:54
Тільки за останній місяць Зеленським зроблено вже дуже багато! Зроблено для Коломойського! Так Зеленський "призначив" пільги на використання електричної енергії підприємствам Коломойського: "Нікопольський завод феросплавів“, “Запоріжський завод феросплавів“, “Покровський ГЗК“, “Марганецький ГЗК“ и “Дніпроазот“ та іншим. Мужик сказав, що знизить тарифи - мужик зробив!!! Віднині (вдумайтеся!!!) авіаперевозки урядових делегацій буде виконувати авіаперевізне підприємство Коломойського "Роза Вітрів", десятки мільйонів гривень уже поступило на рахунки Ігоря Валерійовича із державного бюджету. За минулі попередні два місяці Коломойський відбив у держави сотні тисяч мільйонів через підконтрольні йому суди. Але, мабуть, саме благополуччя оліарха Коломойського найбільше хвилювало 73% виборців, коли вони голосувале за препиздента Зелю???

Бьодзень 2019-08-06 / 14:13:42
яков маргов треба бути оби патріотів ненавидіти більше, як вбивць свого народу..............

Magyar-Hun 2019-08-06 / 10:29:11
Миротворець нехай подівиться у дзеркало: він сам терористична організація!

Генек 2019-08-06 / 10:24:51
були б докази фінансування Зе терористами, то вони б були вже опубліковані. А раз нема - значить Миротворець використовують у політичних цілях. А щодо порушень на виборах - вони були всюди, просто довести степінь їх впливу на результат майже неможливо. Потрібно вдосконалювати виборчу систему, чим Зе і збирається зайняттися, запровадивши електронне голосування

Степан Крук 2019-08-06 / 10:20:10
Горе українського народу полягає в тому, що цей народ проголосував за своїх вбивць! Та за вбивць усього українського...

Вуву 2019-08-06 / 07:50:40
Даю тобі "пруфі".
Якщо суди не вбачають ніяких порушень по 69 виборчому округу... Ок.
То вони не будуть бачити ніяких порушень і по справі американського лобі в передвиборчому процесі нашого зЄ .

Бо якби було НЕ ТАК.
... То вони (суди) відчулиб різницю між першим і другим "обліко морале" ... І трималиб широку дистанцію щоб не заплямувати реноме нового президента.
Але ... Якщо цього нема ...
Ну то на ... маєш пруффф

Генек 2019-08-05 / 21:57:06
п***деть - не строить. Пруфи в студію.

Вуву 2019-08-05 / 21:43:09
Вибачте за грубість.
Ні Х*YA з цього не буде.
Справа з баблогою і токарем ... по 69 окрузі були наживкою ...
ВСІ ЯК ДОЛБОНАВТИ ПРОКОВНУЛИ.
(тбт. з усіма порушеннями визнали перемогу баблоги).
Це була "індульгенція"
То тепер ті шо за баблогу можуть радіти далі .
... МАЄТЕ ПРЕ"зє"ДЕНТА ... ЯКИЙ ТЕЖ ОСЬ ТАК СТАВ ПРЕЗІКОМ І ВЖЕ СКЛАВ ПРИСЯГУ.
Яке йіхало той таке здибало.
P.s.
Вальцман теж які речі під копірку всюди виголошував ... А сам з маскалями торгував.
Але і до цього часу які його критикували тоді ... Очко лижуть тепер.
"КЛАСИЧНА УКРАЙІНСЬКА МЕНТАЛЬНІСТЬ ... тбт. Рабська психологія.

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини