На Закарпатті діятиме літня кіношкола

12-19 серпня в урочище Скалка на території студентського рекреаційного комплексу УжНУ буде проходити унікальна подія, літня кіно школа із залученням професійних кінематографічних зірок.

На Закарпатті діятиме літня кіношкола

Наш мальовничий край колись був Меккою кінематографістів, тут знімали безліч кінострічок, в тому  числі оскароносний фільм «Ватерлоо», знятий італійським продюсером. Після років занепаду українське кіно знову переживає етап бурхливого розвитку. Зростаюча галузь кіновиробництва потребує притоку нових людей, режисерів, сценаристів, продюсерів, акторів, операторів та професійних освітлювачів. 

Це дає реальні шанси для креативної молоді круто змінити своє життя, спробувати себе у кінематографії. Для таких людей Закарпатська фільмкомісія другий рік поспіль організовує літню кіношколу, яка стане фактично знімальним майданчиком для початківців- аматорів. Цього року кіношкола буде проводитись в урочищі “Скалка”, на території студентського оздоровчого комплексу УжНУ. Учасники кіношколи будуть жити в наметовому містечку, слухати тренінги досвідчених спеціалістів кінематографії, знімати власне кіно та насолоджуватись природою. 

В програмі кіношколи заплановані бліц-лекції з основ продюсування кіно, сценарної майстерності, режисури, художньої постановки, операторської та акторської майстерності,  монтажу, звукорежисури, кольорокорекції. Учасники отримають змогу відзняти власний контент на професійному обладнанні та змонтувати його у готові короткометражні стрічки, які можуть бути подані на фестивальні конкурси. 

Для участі у кіношколі потрібно лише заповнити анкету http://tiny.cc/eesnaz, але не варто зовлікати, кількість місць обмежена.

05 серпня 2019р.

Теги: кіношкола

НОВИНИ: Соціо

18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 9
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 2
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
» Всі новини