У Зеленського хочуть до кінця року скасувати мораторій на продаж землі

В Офісі президента планують скасувати мораторій на продаж сільськогосподарської землі та запустити ринок сільгоспземель в Україні до кінця 2019 року.

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Олексій Гончарук в інтерв'ю Bloomberg.

"У нашій команді є розуміння, що якщо цього не зробити цього року, то буде досить складно", - сказав він.

За словами Гончарука, наразі Офіс президента проводить переговори зі Світовим банком щодо моделі відкриття ринку сільгоспземель в Україні. Відповідно до найбільш радикальної моделі, скасування мораторію призведе до прискорення економічного зростання України на 3% щороку, а відповідно до найменш радикальної - на 0,5%.

"Ми шукаємо найменш болючу та найбільш ефективну модель", - додав він.

 

31 липня 2019р.

Теги: мораторій, земля

Коментарі

іван 2019-08-21 / 10:42:28
А де ж референдум,акуди послали конституцію України,га-а-а-а?

Гнів 2019-08-19 / 20:48:28
А землю в оренду ? Шо, ніхто не хоче?

jurius 2019-08-08 / 15:42:03
Мораторій постсовковий рудимент, існуючий лише в Україні, який має бути негайно знятий. Тому, хоча й голосував за Порошенка, з даного питання підтримую нового президента. Сподіваюся, що в питанні ліквідації мораторію Зе-команда буде монолітною та послідовною.

3333 2019-08-06 / 00:06:10
Україну зачищають під Нову Хозарію.

Вуву 2019-08-04 / 09:21:07
Сибір це звичайно серйозно.
Але ми точно живем не там а тут ... в
Украйіні.
От про шо мова.

Menes 2019-08-03 / 10:23:47
Землю будуть скупавувати єврейські банкіри, а не китайці чи європейці. "Если в прошлом веке США купили у России Аляску, то в XXІ веке купит полностью Сибирь. Куда войдут сибирские территории между Енисеем на западе, Северным Ледовитым океаном на севере, Тихим океаном на востоке и границей Китая, Монголии и Северной Кореи на юге. Эти земли в два раза превосходят территорию самих США. Акр земли будет куплен по цене 1000 долларов, за всю же Сибирь придется заплатить 3 триллиона долларов в течение 20 лет. Ежегодные выплаты составят 200 миллионов долларов, половина из которых уйдет на закупки товаров в США."https://blagin-anton.livejournal.com/75853.html: В Сибіру китайці являються лише робочою силою

Menes 2019-08-03 / 10:18:24
ЇХто уважно читав Славяно-Арійські Веди, той знає, що продавати землю-це останє, що буде проопонувати влада Сірої раси.
12 (12). В Мире Яви, проявленном Родом,

первое, что людей поражает,

это желание чужого,

вскоре оно за собой влечет гнев и похоть.

Эти три порождения темных,

людей неразумных к смерти приводят,

а в Мире Яви, лишь стойкие люди,

в ком правит Совесть,

стойкостью смерть побеждают всегда...
Нам необхфдно зрозуміти, що ми хрестияни не від того, що нас хтось-там хрестив, а ми хрестияни по праву народження. Енергонова форма усвідомлення Всесвіту говорить, що ми: Біла раса Славяни та Арійці маємо свастичну психоматрицю: Совість, Дух, Душа, Тіло; на відміну віж євреїв Сірої раси, які мають дуальну психоматрицю: Душа, Тіло.є Такуж психоматрицю мають всі інші живі істоти та рослини і дерева. Тому у євреїв и маца(пасха) із хрестиянською кровью: http://antimatrix.org/Convert/Books/Roots_of_NWO/Roots_of_NWO.html#matza_with_Christian_blood Євреи являются паразитами: http://antimatrix.org/Convert/Books/Roots_of_NWO/Roots_of_NWO.html#parasites_sucking_blood В сосисках и гамбургерах - вы едите ваших детей http://antimatrix.org/Convert/Books/Roots_of_NWO/Roots_of_NWO.html#You_are_eating_your_children

Вуву 2019-08-01 / 18:06:46
"Жити з дураками важко.
Зате легко на них заробляти."
ВУВУ.

Закарпатський заробітчанин 2019-08-01 / 09:06:36
а шо той мораторій дає? стоять українські чорноземи, бур"яном поросли. ніхто на них робити не хоче на тих умовах, які створені державою. не хотять українці за копійки цілими днями колупатись в своєму чорноземі (як і ті гнівні блогери, що в житті чорнозему під нігтями не мали), якщо в сусідній Польші вони за ту саму роботу в рази більше дістануть.

сорри 2019-08-01 / 02:25:04
Пилують владні неукраїнці. Другої такої нагоди видурити в аборигенів землю за намиста, брязкальця і дзеркальця може вже не бути

Вуву 2019-07-31 / 17:53:48
"ЗЄ" ...
Зрозумій свойіми єврейськими мозгами
...шо НАША ЗЕМЛЯ ... ЦЕ НЕ ТОВАР.

НАША ЗЕМЛЯ ЦЕ ТЕ ... НА ЧОМУ МИ НАРОДЖУЄМОСЬ ...ЖИВЕМ І ВМИРАЄМ.
НАША ЗЕМЛЯ ... ЦЕ ТЕРИТОРІЯ НАШОЙІ КРАЙІНИ.
ЧИ ТИ ХОЧЕШ ПО КЛАПТИКАХ ПРОДАВАТИ НАШУ ТЕРИТОРІЮ ??????
НАШУ КРАЙІНУ ??????

Вуву 2019-07-31 / 17:48:31
На мою думку найбільша загроза (в разі прийяття такого закону) ...
Буде від китайців.
Вони мають можливість виділяти мільярди на інвестиційні проекти.
А купити украйінську земельку з чорноземом ... Це найкращий інвест проект який тільки може бути + відносно не дорога робоча сила наших сільських жителів.
І друге.
Виникає неймовірно страшний ризик того що почнуть сіяти і вирощувати ГМО.
А також використовувати надмірну кількість гербіцидів ... Пестицидів ... А також хімічних мін.добрив.

І якщо цей процес вийде з під контролю ...
ЦЕ БУДЕ НОВА ЕКОЛОГІЧНА КАТАСТРОФА ІЗ
ДРАСТИЧНИМИ НАСЛІДКАМИ.

ОДНОЗНАЧНО ... Землю можна здавати в оренду ... Що вже і роблять.
Але продавати .... КАТЕГОРИЧНО НІ.!
Ps.
Хай зЄ всім нам скаже по правді ... Чи є ... в ізрайілі ... вільний ринок землі ... щоб хто небудь з відки небуть міг там купити йіхню землю ???

Гектар 2019-07-31 / 16:15:22
Конго, Північна Корея, Таджикістан, Куба, Венесуела, Білорусь і Україна. Розвинутим країнам не потрібен мораторій, заможні українські селяни не потребують права розпоряджатися своєю власністю)).
Добровільні раби плодять більше тиранів, аніж тирани рабів (О.Мірабо)

економіка 2019-07-31 / 14:55:44
Покажіть хоч одне європейське,німецьке місто,яке дасть кусочок землі чужинцю?Своїм не дасть, не те що якась продажа.

Горожанин 2019-07-31 / 13:50:10
Не треба думати що так зробив би лиш Зеленський .Якби переобрали Порошенка , було те саме .Саме Порошенко неодноразово робив спроби торпедувати мораторій на продаж землі .
Що до теперішньої ситуації : то це вина українського народу також . Порошенка треба було виганяти ,однозначно , але не треба було віддавати всю повноту влади одній шарашкіній конторі .Коли схаменуться вже буде пізно .Так землю скуплять олігахи , це в кращому випадку , а може й скупити іноземний капітал , в тому числі російський ...

читач 2019-07-31 / 12:47:08
пане степан крук! Я теж проти категорично..хоча по інших питаннях підтримував Зе-команду ..та і тепер підтримую Зеленського. Но продавати землю -тлотнеправильно-ми Укрр-щеи не готові до того -ні політично,ні єкономічно.так я думаю

Степан Крук 2019-07-31 / 11:45:54
Гарний закон під Коломойського! Ігор Валерійович швидко скупить українські чорноземи за копійки. Ну, що ЗЕбіли: рідною землею торгувати хочете? А болт вам у сраку!!!

НОВИНИ: Різне

19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
» Всі новини