Ужгородський забудовник зеленої зони на Можайського оскаржує свій програш у Львові (ФОТО)

Йдеться про земельну ділянку площею 4000 кв.м біля 120-квартирного будинку на Можайського, 34 в м. Ужгороді, яку мешканці планували облаштувати під сквер, однак міська рада в 2007 році її передала для житлово-комерційного будівництва.

Ужгородський забудовник зеленої зони на Можайського оскаржує свій програш у Львові (ФОТО)

Як повідомляє громадський правник Віталій Грегор, сьогодні, 29 липня о 12:00, в Західному апеляційному господарському суді колегія суддів Мирутенко О.Л., Данко Л.С., Бойко С.М. розгляне апеляційну скаргу в даній господарській справі №907/18/18, в якій ТОВ «Підлипники» просить скасувати рішення суду 1-ї інстанції і визнати поновленим договір оренди землі, а Ужгородська міська рада, разом прокуратурою та ОСББ «Можайського 34» – відмовити апелянтам і залишити рішення закарпатського суду в силі.

Як повідомлялось раніше, 21 березня 2019 року суддя Господарського суду Закарпатської області Олег Васьковський прийняв рішення відмовити забудовнику ТОВ «Підлипники» в позивній заяві до Ужгородської міської ради про визнання поновленим договору оренди землі на розі вулиць 8 Березня – Олександра Можайського в обласному центрі Закарпаття.

Не погоджуючись із даним рішенням забудовник вирішив оскаржити дане законне і справедливе рішення в апеляційному порядку.

Нагадаємо громадськості, 21 грудня 2017 року Ужгородська міська рада як орендодавець не погодила товариству «Підлипники» поновлення на новий строк договору оренди спірної земельної ділянки, яка через кулуарні домовленості в 2007 році з тодішньою каденцією міськради С.Ратушняка була передана в їх користування, однак 10 років не використовувалась за призначенням. Окрім того, теперішня міська влада підтримала клопотання мешканців кварталу про повернення до питання створення скверу на цій земельній ділянці, облаштування якого було передбачено ще в 1991 році, згідно з тодішнім рішенням Ужгородської міської ради народних депутатів.

29 липня 2019р.

Теги: забудовник, оскарження, програш

Коментарі

****** 30.07.2019 / 12:22:21
Мешканці-це не Комунальне господаство,у якого мають бути кадри,які займаються господарством:вулицями,тротуарами,зеленими,автозонами,технічні працівники,садівники і т.д.ЩО значить-мешканці? Адміністрація,того,чи іншого мікрорайону,згідно Кодексу про працю!

Ужгородець 29.07.2019 / 18:16:09
Я, не на боцI колишнiх орендарiв , але це поле нIколи не було зеленою зоною. ДоречI внутришня територii будинкiв величезнI та захаращенI . Невже мешканцi не можуть навести там порядок.

Надія Федорівна Копитчак 29.07.2019 / 13:14:41
Надіємося на справедливих суддів і рішення на користь мешканців будинку Можайського34!З Богом!

НОВИНИ: Соціо

11:45
На Закарпатті патрульні за місяць винесли 66 постанов за їзду без ременів безпеки
10:10
У Нижньоворітській громаді зустрінуть і проведуть в останню дорогу полеглого Героя Олександра Крамаренка з Абранки Фото новина
18:18
/ 1
Закарпаття готується до запуску нового переходу на кордоні з Румунією Фото новина
17:27
До Мукачева прибув евакуаційний потяг із родинами переселенців Фото новина
15:52
На Закарпатті прикордонники затримали двох порушників та їхнього переправника Фото новина
15:01
/ 1
У Мукачеві провели в останню путь полеглого Героя Євгена Мазія Фото новина
12:00
Майстер спорту з Мукачева поїде на Чемпіонат світу до Японії Фото новина
09:48
/ 3
У Великих Лазах на Ужгородщині попрощаються з 42-річним воїном Євгеном Калиняком Фото новина
09:01
/ 3
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень на 20 листопада
18:31
В Ужгороді водій їздив п’яним і спричинив ДТП Фото новина
17:17
На Закарпатті викрили схему переправлення ухилянтів, яких маскували під військових Фото новина
14:53
/ 5
Лікаря на Міжгірщині судитимуть за завищення ціни рентген-апарата на понад пів мільйона грн Фото новина
13:35
/ 1
У Мукачеві попрощаються із полеглим Героєм Євгеном Мазієм Фото новина
10:41
/ 3
Жителі села Іза протестують через запровадження карантину після спалаху гепатиту А Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті оприлюднили графік погодинних відключень електроенергії на 19 листопада
17:26
/ 1
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
/ 1
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 2
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
15:11
Стало відомо про загибель Івана Дорогі з Великої Копані Виноградівської громади, що вважався зниклим безвісти з 2023-го Фото новина
14:31
На Донеччині поліг Сергій Юхимчук з Червеньова на Мукачівщині
18:45
/ 5
Підтверджено загибель на війні захисника із села Майдан на Міжгірщині Володимира Вдовенка Фото новина
14:26
/ 1
На Закарпатті камера прикордонників зафіксувала бурого ведмедя Фото новина
» Всі новини