Надепів від "Слуги народу" тиждень інтенсивно навчатимуть у Трускавці

Новообрані народні депутати від партії "Слуга народу" наступний тиждень проведуть у Трускавці, на навчальних курсах для майбутніх парламентаріїв.

"Навчання буде максимально інтенсивним, жорстким та насиченим. Саме такий формат ми напрацювали спільно з представниками партії. Ми на тиждень їдемо в Трускавець, що стане місцем для цієї "Спарти, - повідомив у Фейсбуку

почесний президент Київської школи економіки і перший заступник голови ради Нацбанку ТимофійМілованов. - Такий жорсткий формат – це реально жесть. Навіть для мене, з досвідом дуже вимогливих програм в топових університетах. Подивимось, чи та хто витримає. "За сім днів не можна навчити нічому", – пишуть в коментарях. Не погоджуюсь. В корпоративному навчанні, а також навчанні з публічного врядування досить часто використовуються дво-, триденні та тижневі інтенсиви. Це лише перший тиждень з широкого плану навчання, яке планує партія".

Новообраним депутатам упродовж тижня з 8:30 до 21:30 читатимуть лекції професори Київської школи економіки та визнані на ринку праці фахівці.

Також студенти опрацьовуватимуть здобуті знання в групах для того, аби закріпити їх.

На день передбачено три перерви по 20 хв та час на обід та вечерю (по 1 години), але і на цей час нардепам даватимуть завдання.

Мілованов пояснює, що лекції читатимуть саме у Трускавці, тому що в Україні наразі "немає комплексів, які можуть забезпечити одночасне навчання майже трьох сотень людей".  

Він додав, що КШЕ має комерційний контракт з політсилою "Слуга Народу", вартість контракту буде вказана у звіті партії на сайті НАЗК.

На зустрічі з майбутніми парламентарями 25 липня президент Володимир Зеленський сказав, що можливо завітає до "слуг народу" під час навчання.

Як повідомлялося, за підсумками опрацювання 100% бюлетенів, до ВР проходить 254 нардепи від "Слуги народу".

Загалом у новому парламенті три чверті нардепів-новачків. Найбільше  депутатів без досвіду у Раду веде "Слуга народу".

Майбутні депутати від "Слуги народу" пройдуть тижневе навчання у Київській школі економіки і отримають портфель з чотирьох документів, які мають допомогти їм працювати в парламенті.

26 липня 2019р.

Теги: Слуга народу, Трускавець

Коментарі

Люстратор 2019-07-31 / 16:06:14
Проходять ЛікБез:)

Вуву 2019-07-31 / 07:32:55
Освідчені і досвідчені були ... Тому так і крали по "досвідченому"
... Особливо кучманойід і вальцман.
І так само можна сказати тим ідіотам яких обкрадали ...
Дурні ... невже 28 років поспіль шо вас обкрадали було мало ?.
Невже ви хочите щоб вас і далі годували обіцянками і далі обкрадали .?
Хіба це не клінічна психіатрія ?
Стьопа шо скажеш ?

Степан Крук 2019-07-30 / 12:22:38
Коли зебіли доводять у інтернет сітці, що глупі та без досвіду керівники держави це краще ніж освічені і досвічені, бо у цих убогих розуму не вистачить красти - це повний ідіотизм! Ідіть лікуйтеся ЗЕБІЛИ!!!

до Вуву і др. 2019-07-30 / 09:07:53
Хай ТРОХИ ПОВЧАТЬСЯ це є норм.Треба.(А то "сильно вумні були"-та тіки собі крали)

zzz 2019-07-29 / 21:36:59
Володя ленін казав: "вчитись, вчитись, вчитись". І куди держава зайшла, ідучі його шляхом???
Володя зе разом з коломойським куди ведеть? Вони і не намагаються звернути зі шляху петі по.

Вуву 2019-07-27 / 08:37:15
Он читаю як кличко пручається ... Про демократію почав соловйом співати ...
Нехоче морда йти з такого насидженого місця а головне втрачати бабло ...
Яке йшло йому сотнями тисяч в сумки фактично ні звідки .
Скільки разів викривали його журналісти на брехні і злодійстві.
І кажуть йому так культурно ... "Йди геть"
А воно нагле і тупе з відбитими мозгами вперлось і ні в яку.
Ну то в такому разі треба садити.

Памятаєте ... "І пасаділ дєд рєпку.
І далі рєпкє за разбой на дєдку 7 лєт."

до Вувущ і др. 2019-07-27 / 08:06:00
"..сталося так багато зміні іяк наразі ЗОВСІМ НЕПОГАНИХ ЗМІН,."-ЗГОДЕН з цим на 100%.Хай ТРОХИ ПОЧАТЬСЯ це норм.! Люди не треба обхаювати так -Добрі діла робляться робляться новою владою!Тяжко йде..але шось таки ПОМАЛУ РОБИТЬСЯ! Позитив у цій ВЛАДІ..покишо. Дай Бог Зеленскомуі ЗЕ-команді ЗДОРООВЬЯ і УСПІХІВ у всьому!

Степан Крук -Вуву 2019-07-27 / 01:41:38
Написано - навчають інтенсивно! Ти не можеш навіть собі уявити, яких дебілів там зібрали.

Вувущ 2019-07-27 / 01:19:28
Степан ... Ти знаєш ?
Ну ти знаєш ... Хіба можна порівнювати ленінські часи лікбезу і теперішні часи мобільних телефонів і компютернойі інформатики.
І за цей короткий проміжок часу в нас ... (не для всіх замітно) ... сталось так багато змін.
І як на разі ... ЗОВСІМ НЕ ПОГАНИХ ЗМІН.
А писати що всі представники "слуга народу" ... "Переушники"
... НУ ЦЕ НАВІТЬ НЕ ЧЕСНО.
PS. Aле якщо це твоя думка ..... ?
ну то ....

Степан Крук -Вуву 2019-07-26 / 20:40:31
Не випадково Зе відправив тільки "слуг народу" на курси, там одні петеушники. Для інших такої потреби нема - там люди грамотні. А цих будуть вчити грамотно читати та писати. Це вже було при Лєніну, тоді для таких організовували курси "лікбезу" (ліквідація безграмотності)

Вуву 2019-07-26 / 20:09:46
Неправда.
Це не та ситуація щоби так думати.
Більше того ...
Пропоную ... ЩОБ НА ЦІ ІНТЕНСИВНІ КУРСИ ПРИБУЛИ НЕ ЛИШЕ ПРЕДСТАВНИКИ "слуга народу" ...
А всі бажаючі і від інших політ сил і партій які будуть працювати у новообраній ВР.
Кажуть знання - це сила.
АЛЕ ЯКЩО ЗАВДАННЯ Є СПІЛЬНИМ
... ЩОБ "витягнути крайіну з ек. прірви" ...
То такими знаннями потрібно ділитись з усіма .
Гасло ... " Украйіна понад усе ... повинно бути актуальним для всіх депутатів ВР. ... а не тільки однієйі політсили.
Хай ОРГАНІЗАТОРИ візьмуть до зауваги мою пропозицію.

Степан Крук 2019-07-26 / 18:15:51
Пізно, вуйки, пить "Боржом", коли нирки відвалились! Коли б ви вчились так як треба то й мудрість би була своя. Але не зараз, а за життя! А зараз ситуація така: якщо не було розуму до обіду, то після обіду його вже не буде. Горбатого могила виправить!

НОВИНИ: Різне

01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
» Всі новини