В Ужгороді міськрада через суд добивається знесення кількох самобудів

Управління державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) Ужгородської міської ради повідомило, що під час позапланових перевірок об’єктів будівництва були виявлені грубі порушення містобудівного законодавства.

В Ужгороді міськрада через суд добивається знесення кількох самобудів

А саме: за адресою вул. Олександра Довженка, 5 – капітальний ремонт існуючих  дворівневих мансардних квартир; вул. 8 Березня, 48а – будівництво торгово-офісних приміщень та гостьових будинків  на суборендованій земельній ділянці;  вул. Підградська, 40 – реконструкція з надбудовою та прибудовою власних нежитлових приміщень під приміщення комерційного призначення; вул. Володимирська, б/н (навпроти «Епіцентру») – будівництво індивідуального житлового будинку.

Щодо всіх цих об’єктів управління ДАБК ініціювало подання позовних заяв на знесення.

Виконавчим комітетом Ужгородської міської ради 23 липня подано до Закарпатського окружного адміністративного суду позовну заяву щодо знесення самочинного будівництва на об’єкті за адресою вул. Олександра Довженка, 5.

Ухвалою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області восени минулого року відкрито провадження у справі за позовом Ужгородської міської ради до забудовника на вул. 8 Березня, 48а щодо знесення самочинного будівництва.

Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду 15 липня цього року відкрито провадження у справі щодо знесення самочинного будівництва по вул. Підградська, 40. Підготовче судове засідання призначено на 5 серпня.

Готується також позовна заява щодо знесення будівництва на вул. Володимирській, б/н, яке ведеться з порушенням охоронної зони напірної каналізації. 

25 липня 2019р.

Теги: знесення, самрбуди

Коментарі

культура 26.07.2019 / 11:57:13
Будь, яка забудова житлова,починається із 100% вулиці. Нема вулиці нема житлових і не житлових хат. Як може бути будинки,будинок без чіткої,грамотної,правильної вулиці?. Це всерівно,як картина без рами(не дуже файно).Двір,вулиця,тротуар,має мати чітку форму і кодекс,призначення.

AssA 25.07.2019 / 19:11:13
Давно пора! Самобуди зносити, а не легалізувати за хабарі! На радванку ще завітайте, там можна зразу з бульдозером заїзжати та не з одним.

Степан Крук 25.07.2019 / 15:29:17
Рішення вірне. але питається, якого дідька та міськрада допустила самовільне будівництво, чому закривала очі на етапі початку будівельних робіт самобудів???

НОВИНИ: Соціо

15:27
/ 1
На Рахівщині рятувальники допомогли трьом туристам, які заблукали в горах під час негоди Фото новина
11:58
/ 1
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 5
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
10:05
Після ворожого полону додому повернувся закарпатець Василь Лендєл Фото новина
18:00
На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, якого розшукувала поліція за підозрою у грабежі
16:18
/ 1
Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших команд ДСНС України Фото новина
09:20
100-річний ювілей відзначила жителька села Кибляри на Ужгородщині Фото новина
06:48
/ 1
У вівторок в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
14:24
В Ужгороді зупинили п’яного водія без прав Фото новина
13:02
У центрі Ужгорода під колеса легковика потрапила дитина Фото новина
18:17
/ 5
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
17:10
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який кілька днів блукав у горах Фото новина
14:18
/ 2
Останній дзвоник пролунав сьогодні для школярів Ужгорода Фото новина
13:06
/ 1
На Тячівщині 10-річна дитина потрапила до реанімації після наїзду електросамоката Фото новина
10:19
В Ужгороді попрощалися з 32-річним солдатом Мироном Стегурою, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:00
/ 2
На Закарпатті створили віртуальну подорож національним парком Фото новина
18:15
На Закарпатті запроваджують обмеження руху великовагового транспорту у спеку Фото новина
16:25
У Мукачеві поховали 31-річного воїна Євгенія Гуранича, який поліг на війні з росією Фото новина
15:26
/ 2
На кордоні з Угорщиною затримали чоловіка з фальшивими документами Фото новина
13:23
/ 2
На Закарпатті помер провідник ОУН та колишній політв’язень Василь Бряник Фото новина
10:19
/ 2
Медикині із Закарпаття пройшли інтенсивне навчання у Варшаві Фото новина
» Всі новини