Із 1 серпня проїзд у громадському транспорті в Ужгороді коштуватиме 7 грн

На засіданні виконавчого комітету міськради Ужгорода сьогодні погодили встановлення тарифу на перевезення одного пасажира автобусами міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, у розмірі 7 гривень.

Із 1 серпня проїзд у громадському транспорті в Ужгороді коштуватиме 7 грн

Для учнів закладів загальної середньої освіти міста вартість проїзду в автобусах міського сполучення, що працюють у звичайному режимі руху, становитиме 5 грн за одну поїздку у період навчання, з 1 вересня до 31 травня. 

Новий тариф діятиме з 1 серпня цього року.

Під час обговорення питання начальник управління економічного розвитку міста Ужгородської міськради Павло Логвінов наголосив, що розрахунки різних перевізників вказували на необхідність встановлення тарифу більше 7 гривень, однак відповідна комісія запропонувала переглянути рівень рентабельності і тариф у 7 гривень винести на розгляд виконавчого комітету. Закарпатське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України погодило відповідність проекту рішення діючій нормативній базі.

Голова Асоціації пасажирських перевізників Ужгорода Олексій Куля розповів, що підприємці ще рік тому просили переглянути тариф, однак рішення не приймалося. І взагалі такі рішення за останні багато років ніколи не приймалися вчасно, тоді, коли це було економічно доцільно. Щодо компенсацій за перевезення пільговиків, зазначив: міський бюджет боргує лише їхньому підприємству більше 7 мільйонів гривень, щодо 5,2 мільйонів боргу понад півроку тому звернулися до суду. За словами Олексія Кулі, у такому жалюгідному стані, як зараз, перевезення в місті ще не були. Підприємці мають намір в оновлену Верховну Раду подавати пропозиції , щоб рішення про тарифи не регулювалося на місцевому рівні.

Директор комунального підприємства «Ужгородський муніципальний транспорт» Віталій Готра зазначив, що підприємство теж працює зі збитками. У багатьох інших містах, зокрема, де працюють такі великі автобуси як в Ужгороді на маршрутах №№18,20, на перевезення тарифу менше 7 гривень немає. Скажімо, у сусідньому Львові – денний тариф 7 грн., нічний – 12 і його хочуть вже переглядати.

 

24 липня 2019р.

Теги: проїзд, транспорт

Коментарі

соціо 14.08.2019 / 12:59:31
Слухайте,так,це виходить у кодексі транспорту,тобто кодексі оплати,треба враховувати відстані і все інше .Біля водія у білих рукавичках, має стояти інструкція: хто куди і за скільки!!!(як у японців)!

Dennis 27.07.2019 / 00:14:19
Яке може бути підняття тарифу і нічого нас порівнювати нас із маштабами Львову!!!Там за 7 грн ви яку відстань проїдете,не то що в нас.

Читателю 24.07.2019 / 21:08:56
Ключове слово - "если".
Не буде.
Як не став краще працювати після всіх попередніх підняттів тарифу.
Можна поставити хоч 15 грн, всі вони, в підсумку, будуть тупо наповнювати кишені власників маршруток без будь-яких зустрічних зобов'язань з їх боку

Читатель 24.07.2019 / 20:53:12
Вот, честно! Достали. ))) При чем тут выборы, или нет? Транспорт, во-первых, плоховато работает. Увы. И если, после повышения, он будет получше работать - я готов даже и 10 гривен платить.9843

водій Андрієва 24.07.2019 / 16:47:30
7 гривень це що? Відбити Андрієвим свої невдалі виборчі компанії до ВРУ-2019?
Прості жителі повинні розраховуватися за їх хворобливі амбіції та скупку голосів по гуртожиткам та таборам ромів?
Ааааааа (так як Коломойський)?????

ІВАН 24.07.2019 / 14:49:35
Перед тим подорожчання мотивували тим, що подорожчав бензин. Тепер же ж, навпаки, - подешевшав. Перед тим - клялися, що у випадку підняття тарифів - покращать обслуговування тощо. Це був привід для підняття тарифів. Покращення нема - _"У жалюгідному стані" маршрутки, самі визнають.А де ділися обіцянки, запевняння? З часів минулого підняття тарифів - гривня не впала.Тепер уже нічого не обіцяють, щодо "покращення"... Все тепер стає зеленим..., бо ніяк не нажруться. Тому , через півроку клянчитимуть, що тариф має бути - 10 грн. - причина буде та ж сама - не нажруться!

Степан Крук 24.07.2019 / 13:37:06
Усьо буде файно! Напишу нашому дорогому президенту- світле сонечко пану-товаришу Володимиру Зеленському скаргу і він підпише Указ про оплату послуг в громадському транспорті Ужгорода у розмірі 2 гривень. То вже не ті часи, що були, зараз намного стало легше... Да святиться імя твоє, бо прийшло царство твоє аж на пять років... не введи во іскушеніє сука... Амінь!

соціо 24.07.2019 / 13:35:18
Це означає,що треба до зарплат додати,хоч 30 гривень(пасажирам).

Бунді 24.07.2019 / 13:12:53
Ну - і де нардепи нові, губернатори, слуги народу? Мовчать - вибори закінчилися. Так вони скоро і 20 грн. за проїзд поставлять

НОВИНИ: Соціо

18:14
Громади Закарпаття отримають гранти на розвиток екотуризму Фото новина
17:09
На Закарпатті розпочинається сезон цвітіння унікальної Долини нарцисів
16:17
В Ужгороді попрощалися із полеглим військовим Артуром Каташинським Фото новина
13:19
В Ужгороді розшукали зниклу школярку Фото новина
12:50
/ 3
Службовий пес на КПП «Ужгород» викрив спробу вивезення $100 тисяч Фото новина
10:17
В Ужгороді можливі ускладнення руху на вулиці Карпатської України
09:09
На Ужгородщині затримали водія, який влаштував ДТП у стані сп'яніння Фото новина
07:06
/ 9
Екскерівник прокуратури Закарпаття Казак зі Швеції через суд вимагає майже 5 млн грн недоотриманої зарплати
17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 8
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
/ 12
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
/ 1
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
» Всі новини