У закарпатському ПП "Вилок" у двох українок під одягом та в сумках знайшли приховані сигарети

Сьогодні, 23 липня 2019 року, працівниками Закарпатської митниці ДФС на митному посту «Вилок» складено протоколи про порушення митних правил на двох громадянок України, які незаконно переміщували через митний кордон України тютюнові вироби.

У закарпатському ПП "Вилок" у двох українок під одягом та в сумках знайшли приховані сигарети

Протоколи складено за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Українки рухалися в напрямку виїзд з митної території України в пішому порядку. Формою проходження митного контролю громадянки обрали «зелений коридор», що вважається заявою про те, що переміщувані ними товари через митний кордон України не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо переміщення через митну територію України.

Під час здійснення митних формальностей у працівників Закарпатської митниці ДФС виникли підозри, що громадянки можуть переміщувати через митний кордон України товари з приховуванням від митного контролю.

Відтак, за результатами особистих оглядів працівники митниці виявили під одягом та у сумках громадянок України 350 пачок сигарет «Compliment» без акцизних марок.

Наразі сигарети вилучено, їх вартість встановлюється, повідомили Закарпаття онлайн у ГУ ДФС у Закарпатській області.

 
23 липня 2019р.

Теги: одяг, сумки, сигарети, Вилок

Коментарі

свидок 23.07.2019 / 22:18:55
Ши вам невусате зробити показник на йобарях ваших жон

Степан Крук 23.07.2019 / 13:21:22
Не ганьбіть митницю, "пильні" уроди!

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини