В Ужгороді вивчали можливість долучення до реалізації проектів, фінансованих за підтримки Німецького банку розвитку KFW (ФОТО)

Потенційну можливість долучення Ужгорода до реалізації проектів, які фінансуються за підтримки Німецького банку розвитку KFW, який за дорученням німецького уряду фінансує програми розвитку у всьому світі, обговорили сьогодні на зустрічі в Ужгородській міській раді заступник міського голови Олександр Білак та міжнародний консультант KFW Бернхард Шенк.

В Ужгороді вивчали можливість долучення до реалізації проектів, фінансованих за підтримки Німецького банку розвитку KFW (ФОТО)

Зокрема, йшлося про управління твердими побутовими відходами (ТПВ) для Ужгорода і можливо частини або й усієї нашої області: сортування та утилізацію сміття на сміттєпереробних чи сміттєспалювальних підприємствах.

У зустрічі також узяли участь посадовці міської ради – начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Тарахонич і її заступник Дмитро Мірошніков, начальник управління економічного розвитку міста Павло Логвінов, начальниця управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства Олександра Турянчик, консультант KFW в Україні Олександр Шумельда, інтегрований експерт із розвитку побратимства Ужгорода та Дармштадта Мартін Ройтер.

Консультант Німецького банку розвитку KFW Бернхард Шенк наголосив: для таких проектів надаються і кредитні кошти під низькі відсотки та на тривалий термін, і гранти. Експерт детально цікавився ситуацією зі сміттям в Ужгороді і на Закарпатті загалом: щодо сміттєзвалища, які функції виконує фірма «АВЕ Ужгород», комунальне підприємство, котре обслуговує полігон, які обсяги ТПВ, якими є діючі тарифи, які перспективи нині діючого біля Ужгорода і нового сміттєзвалища та чимало інших питань.

Заступник міського голови Олександр Білак зазначив, що з першочергових питань дуже необхідне законодавче врегулювання поводження зі сміттям, а для Ужгорода важливо насамперед запустити відсортовування органічних відходів, у тому числі обрізаних гілок, трави із подальшим їх компостуванням. Розроблено проект щодо управління ТПВ з містом-побратимом Ужгорода – німецьким Дармштадтом, очікується рішення про його схвалення.

За словами Бернхарда Шенка, раніше було прийнято рішення про реалізацію з KFW інфраструктурного проекту в Харкові, нещодавно – щодо підтримки проекту в Чернівцях, планується долучити також Житомир та Ужгород,. Для цього у наш край ще приїде група експертів, аби підготувати більш детальні висновки щодо існуючої ситуації зі сміттям та стратегії щодо ТПВ на майбутнє. «Підтримувати чи ні такі проекти Німецький банк розвитку KFW вирішує дуже скрупульозно і тому це займає досить тривалий час, проте якщо це буде визнано доцільним – надійдуть серйозні інвестиції на тривалий час», – зазначив Бернхард Шенк.

22 липня 2019р.

Теги: можливість, проекти, фінансування, банк

Коментарі

Мент 22.07.2019 / 17:24:04
Білак надіється на черговий відкат !!!

НОВИНИ: Соціо

13:46
Прикордонник "Матадор": "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина" Фото новина
12:41
В Ужгороді попрощаються з Героєм з Херсону Дмитром Баніним Фото новина
10:14
В Ужгороді провели акцію підтримки полонених та зниклих безвісти Фото новина
09:02
Графік відключень електроенергії на Закарпатті на 8 грудня
16:34
Підтвердили загибель 33-річного військового із Дешковиці на Хустщині Василя Мікеша Фото новина
12:33
/ 1
У Буштині відкрили стели на честь воїнів Мукачівського прикордонного загону Фото новина
08:47
На Закарпатті оприлюднили графік вимкнень електроенергії на 7 грудня
18:57
/ 3
На Закарпатті запустили процес забудови вітряками гори Гострої - частини Смарагдової мережі
15:27
Військові, ветерани та волонтери отримали державні нагороди до Дня ЗСУ Фото новина
13:26
/ 4
В Ужгороді патрульний надав домедичну допомогу чоловікові після бійки
09:15
Нічний удар по залізниці спричинив масові затримки поїздів на Закарпаття
18:14
До Мукачева прибув черговий евакуаційний поїзд із Дніпропетровщини Фото новина
17:23
У Мукачеві проведуть в останню путь полеглого захисника Володимира Луканинця Фото новина
12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 2
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 15
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 2
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
» Всі новини