Голова Закарпатської ОДА провів особистий прийом громадян

У вівторок, 4 березня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші провів особистий прийом громадян.

На прийомі в голови Закарпатської ОДА Олега Гаваші
На прийомі в голови Закарпатської ОДА Олега Гаваші

До керівника області звернулось понад десяток осіб, переважно мешканці Ужгорода. Серед них були ті, хто просив матеріальну допомогу, поліпшення житлових умов.
На особливий контроль поставлено звернення матері хлопчика, який покалічився під час купання у басейні і зараз потребує особливих умов догляду. Жінка просила голову ОДА допомогти в подальшій реабілітації сина. Олег Гаваші виділив матеріальну допомогу через фонд "Надія", а також вирішується питання про виділення путівки в один із санаторіїв області.
Батьки восьми дітей, які до того ж ще й переселенці із Чорнобильської зони, просили допомоги у вирішення житлового питання. Наразі сім’я не має власного житла, винаймає квартиру і зводить будинок. Голова облдержадміністрації доручив керівникові обласного Фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості по програмі “Власний дім” Миколі Андрусю розглянути можливість надання кредиту на завершення будівництва.
З села Кушниця, що на Іршавщині, звернувся власник виробничого приміщення, яке може бути використане для реалізації інвестиційного проекту. Тут можна було б створити до ста робочих місць. Це підприємство буде включено до каталогу інвестиційних проектів.
З подякою за видання дитячої книжки звернулася авторка – пані Ольга. Вона також попросила Олега Гаваші сприяти у виданні її нових творів.
Священик з Хуста просив допомогти добудувати храм, з проханням покращити житлові умови зверталася жінка, яка вже більше 25 років перебуває на квартирній черзі, зверталися громадяни і з проханням посприяти у вирішенні земельних питань.
По всіх зверненнях дано конкретні доручення, а про результати їх розгляду буде окремо поінформовано кожного заявника.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю Закарпатської ОДА
04 березня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

17:29
На війні з рф загинув Захисник із Воловця — Іван Мадяр Фото новина
16:25
Екологи з’ясовують причини почервоніння води у річці Уж Фото новина
15:43
Прокуратура вимагає більшу заставу для підприємця, що перевозив ухилянтів у фурі на Закарпатті Фото новина
14:23
У Рахівській громаді проведуть стерилізацію безпритульних тварин Фото новина
13:15
Влада та інвестори домовляються про відновлення “Flex” у Мукачеві Фото новина
12:16
У Мукачеві після ракетного удару якість повітря поступово покращується Фото новина
10:58
На Берегівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней серед диких кабанів Фото новина
09:59
Рятувальники ліквідували масштабну пожежу після ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
08:56
/ 6
В Ужгороді поліцейського звільнили за захист ветерана від ТЦК Фото новина
19:31
/ 1
Велика закарпатська афера
18:43
Лікарі повідомили про стан постраждалих унаслідок ракетного удару по заводу в Мукачеві Фото новина
17:49
/ 1
Закарпатські прикордонники затримали 18-річну переправницю разом з «клієнтом» Фото новина
16:46
До Мукачева прибув евакуаційний потяг з Дніпропетровщини Фото новина
15:43
На Тячівщині взяли під варту двох переправників Фото новина
14:36
Працівники водоканалу в Мукачеві натрапили на міну часів Другої світової Фото новина
13:09
/ 1
Чоловік, якого рятувальники витягли з урвища на Рахівщині, помер Фото новина
12:59
/ 1
На Рахівщині 26-річний турист з Бахмута зірвався в урвище Фото новина
12:12
/ 1
Собака допоміг закарпатським прикордонникам затримати порушників на кордоні з Румунією Фото новина
10:03
У Мукачеві другу добу гасять пожежу після ракетного удару рф по підприємству Фото новина
09:07
Сімох чоловіків, які шукали шлях за кордон у Telegram, затримали на Тячівщині Фото новина
06:56
/ 1
Закарпаття втрачає туристичний потенціал через рішення про будівництво вітряків - експерт
23:53
Жінки, які захищають Карпати. Наталія Вишневська про вітряки на Закарпатті та участь громадськості Відео новина
19:53
Відкрито реєстрацію на подорож екоклубу в Ясіня "Стежка Довбуша"
17:24
У Воловці взято під варту підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої Фото новина
16:48
/ 1
Керівництво угорщини уникає згадки про росію після ракетного удару по Мукачеву Фото новина
» Всі новини