Реклама B3

Напрацювання щодо децентралізації на Закарпатті до 1 серпня узагальнить новостворена міжвідомча робоча група (ФОТО)

У середу, 17 липня, в облдержадміністрації під головуванням Ігоря Бондаренка відбулася робоча нарада з питань удосконалення адміністративно-територіального устрою Закарпатської області.

Напрацювання щодо децентралізації на Закарпатті до 1 серпня узагальнить новостворена міжвідомча робоча група (ФОТО)

У рамках напрацювань фокус-групи «Просторовий розвиток територій» для проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років було обговорено основні аспекти територіального планування з урахуванням методичних рекомендацій щодо утворення об’єднаних територіальних громад, а також основні державні програми підтримки децентралізаційних процесів.

Голова облдержадміністрації звернув увагу на необхідності провести додаткові консультації з Центром місцевого самоврядування, Асоціацією міст України та іншими експертними організаціями, котрі протягом останніх років супроводжують процес утворення об’єднаних територіальних громад на території Закарпатської області. Він також акцентував увагу на необхідності враховувати економічну спроможність потенційних громад, географічні особливості, позиції міст обласного значення, запропонував врахувати обговорення органів місцевого самоврядування районного рівня при формуванні Перспективного плану створення спроможних об’єднаних територіальних громад.

Учасники засідання також обговорили роботу із розробки пропозицій до планування території області на наступному етапі децентралізації – визначення кількості районів Закарпатської області. 

Фахівці управління містобудування та архітектури, регіональні експерти та представники освітніх і наукових установ дали свої рекомендації щодо підготовки перспективного плану.

Підсумовуючи засідання, І. Бондаренко наголосив на створенні міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів у Закарпатській області, яка повинна до 1 серпня поточного року узагальнити існуючі напрацювання щодо реалізації реформи децентралізації в Закарпатській області, повідомили Закарпаття онлайн у прес-центрі Закарпатської ОДА.

18 липня 2019р.

Теги: група, децентралізація

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
» Всі новини