Ясінянський лісгосп на Рахівщині успішно пройшов наглядовий аудит

У середині липня Державне підприємство «Ясінянське лісомисливське господарство» успішно пройшло наглядовий аудит та рекомендоване на продовження дії міжнародного сертифікату.

Ясінянський лісгосп на Рахівщині успішно пройшов наглядовий аудит

Сертифікат FSC (Forest Stewardship Council) засвідчує відповідність діяльності підприємства до встановлених міжнародних стандартів і критерій щодо управління лісами та здійснення лісокористування на засадах сталого розвитку. Експерти аудитори вкотре підтвердили відповідність ведення лісового господарства за встановленими стандартами і критеріями.

Аудит проходив упродовж двох днів по всій території підприємства. В процесі тривалої і клопіткої роботи було оцінено повний комплекс лісогосподарських робіт, заходів і управлінських рішень від посадки лісу і до заготівлі та реалізації деревини. Під час проведеного аудиту велика увага приділялася питанням модернізації виробничого процесу, підвищенню ефективності системи охорони праці та техніки безпеки на робочих місцях, підвищенню професійної відповідальності персоналу, забезпеченню сталості користування лісовими ресурсами тощо. У підсумковому звіті експертів було визначено сильні сторони діяльності підприємства якими стали: добре налагоджені партнерські відносини з місцевими громадами, створена добре облаштована широка мережа рекреаційних пунктів, а також велика кількість інформаційних матеріалів розміщених на території лісового фонду та структурних підрозділів підприємства. Окрім плюсів, експертами було виявлено невідповідності, які відносяться до неосновних та підлягають коригуючим діям, і в короткі терміни будуть усунені.

Міжнародні аудитори й надалі пильно стежитимуть за тим, чи не порушуються лісгоспом в ході господарювання екологічні, економічні та соціальні вимоги сталого невиснажливого ведення лісового господарства, адже сертифікація – це не лише якість, але й обов’язки.

 

 
17 липня 2019р.

Теги: лісгосп, аудит

Коментарі

Степан Крук 17.07.2019 / 20:54:38
А Кокіша - Мельника жаль! Стільки праці коту під хвіст...

НОВИНИ: Соціо

18:10
/ 1
Ортопеди з усієї України пройшли спеціалізований курс у Мукачеві Фото новина
17:03
На Закарпатті відбувся восьмий традиційний Wine Run серед виноградників Фото новина
16:13
На Закарпатті затримали переправника під час отримання $3000 від «клієнта» Фото новина
13:58
Кардіохірурги Інституту Амосова обстежили дітей у Мукачеві Фото новина
12:52
На Виноградівщині проведуть безкоштовну вакцинацію тварин від сказу
11:53
На Закарпатті судитимуть «чорного археолога» за спробу продати унікальний скарб Фото новина
10:38
Ужгородський замок презентував сучасний бренд Фото новина
09:39
На війні з рф поліг воїн із Нижніх Ремет - Михайло Попович Фото новина
08:42
На Говерлі травмувалася 18-річна туристка із Закарпаття Фото новина
18:25
На «Тисі» митники вилучили брендові сумки та взуття майже на мільйон гривень Фото новина
16:36
/ 3
В Ужгороді після негоди авто застрягло у воді під залізничним мостом Фото новина
14:48
/ 12
В Ужгороді з’явилася 78-ма мініскульптура — на честь угорської шахістки Юдіт Полґар Фото новина
13:14
/ 2
На Тячівщині батька підозрюють у вбивстві власного сина Фото новина
12:29
Закарпатців попереджають про значні дощі та грози 14–15 вересня
09:17
/ 1
Помер закарпатський фотограф, журналіст і військовий Павло Білецький Фото новина
17:42
На Рахівщині підліток викрав 17 тисяч гривень з авто Фото новина
16:54
У румунських Карпатах рятувальники розшукали трьох українців
11:07
Ужгородський замок став майданчиком Міжнародного кінофестивалю Фото новина
09:03
/ 1
На війні з рф поліг Захисник із селища Ясіня - 37-річний Василь Андращук Фото новина
23:38
/ 6
Мешканці Калин на Тячівщині закликали голову Закарпатської ОВА зупинити "ГЕСівське" свавілля на Тересві та захистити громаду Відео новина
18:17
/ 2
Дружина загиблого воїна зі Сваляви закликає підтримати петицію про присвоєння йому звання Героя України Фото новина
17:20
У замку «Паланок» скасували частину обмежень для відвідувачів
16:20
На Рахівщині судитимуть торговця наркотиками, який ховав «товар» у дитячій іграшці Фото новина
15:26
Закарпатець віз із-за кордону роутери на пів мільйона без декларування Фото новина
13:25
/ 1
Закарпатські прикордонники пострілами зупиняли порушників Фото новина
» Всі новини