На Закарпатті 5401 виборець змінив місце голосування

Ажіотажу в останній день не помічено.

На Закарпатті 5401 виборець змінив місце голосування

У неділю, 14 липня, окремі відділи Державного реєстру виборців на Закарпатті працювали лише до 13:00, а у понеділок, 15 липня, в останній день зміни місця голосування ажіотажу в приміщеннях відділів не було. Такими є результати точкового моніторингу спостерігачів ОПОРИ відділів ДРВ у різних районах Закарпаття.

В обласному центрі в останній день подачі заяв для зміни місця голосування у відділі ведення ДРВ черг не було. У неділю, 14 липня у Мукачеві працювали міський та районний відділи ведення ДРВ. За словами спостерігача ОПОРИ, у неділю невеликі черги були в обох відділах, однак у районному – більші. Така ж ситуація склалася і в понеділок. Відзначимо, що у неділю Мукачівський районний відділ ведення ДРВ працював до 17 години, а міський – до 13 години.

У понеділок, 15 червня, в останній день зміни місця голосування Свалявський відділ ведення ДРВ працював за графіком. Під час відвідин спостерігачем ОПОРИ черг не було. За словами працівників відділу, невеликі черги були лише зранку. Процедура зміни місця голосування у самого представника ОПОРИ в окрузі №70 зайняла близько 10 хвилин. Так само й у Хустському районному відділі ведення ДРВ: черги на момент візиту спостерігача були відсутні, змінити місце голосування в останній день можна було швидко та без труднощів.

Міський відділ ведення ДРВ у Берегові в неділю працював до 13 години, у понеділок – за звичним графіком. Черг на момент візиту спостерігача ОПОРИ не було. Тячівський районний відділ ведення ДРВ у неділю також працював, у понеділок черг не було.

Станом на 16 липня 5 401 виборців на Закарпатті тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси. Змінити місце голосування можна було до 15 липня. Наразі ті,  хто з якихось причин не встиг подати заяву про зміну місця голосування,  можуть звернутися до суду із позовом щодо включення себе до списку. Це треба зробити до кінця четверга, 18 липня. 

17 липня 2019р.

Теги: голосування, зміна, виборці

НОВИНИ: Соціо

20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 7
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 8
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
11:31
У Неліпинській громаді проведуть вакцинацію домашніх тварин від сказу
» Всі новини