Робоча група з питань будівництва ВЕС на закарпатській Боржаві додатково вивчатиме це питання (ФОТО)

В Ужгороді відбулося засідання робочої групи з питань будівництва вітрової електростанції на Воловеччині та Свалявщині.

Робоча група з питань будівництва ВЕС на закарпатській Боржаві додатково вивчатиме це питання (ФОТО)

Сьогодні, 16 липня, у малому залі облдержадміністрації під спільним керівництвом голови ОДА Ігоря Бондаренка та голови обласної ради Михайла Рівіса відбулося засідання робочої групи з питань розміщення вітрової електростанції 120 МВт на території Воловецької селищної ради та на території Березняківської, Дусинської, Неліпинської та Тибавської сільських рад Свалявського району.

Під час жвавої дискусії учасники робочої групи висловили думки щодо доцільності будівництва вказаного енергооб’єкта на Боржавській полонині. Прихильники розміщення там вітрової електростанції наполягають на його економічній важливості, створенні нових робочих місць, надходжень до місцевих бюджетів. Противники наголошували на можливості значної шкоди навколишньому середовищу, яку може завдати спорудження і робота такого масштабного енергетичного об’єкта, а також шкоди для туристичної галузі регіону.

Після завершення обговорення члени робочої групи вирішили додатково вивчити ситуацію щодо розміщення вітрової електростанції на території Воловецького і Свалявського районів і поінформувати про результати голів ОДА та облради для ухвалення зваженого рішення в інтересах мешканців краю, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.

 
16 липня 2019р.

Теги: група, Боржава, ВЕС, вітряки

Коментарі

павло 18.07.2019 / 08:56:27
список дуже великий, десь 18 осыб,але головне, щоб цей процес на забюрократизували, а справді зберегли перлину карпат від варварської забудови

сенсей 17.07.2019 / 01:45:21
Список членів Робочої групи - у студію !

НОВИНИ: Соціо

17:42
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 1
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
09:55
На війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині Фото новина
09:04
Через нічну атаку рф поїзди до Закарпаття курсують із затримками
17:07
/ 9
Нардеп заявив про нову схему «бусифікації» на Закарпатті
12:13
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою Фото новина
10:00
/ 1
На Мукачівщині зафіксували сказ у домашньої кішки Фото новина
15:38
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили наркотики в автомобілі BMW Фото новина
09:33
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Геричем Фото новина
09:09
На Харківщині поліг прикордонник Олександр Барон із Заброді Великоберезнянської громади Фото новина
18:05
/ 5
На Закарпатті туристичний збір зріс майже на 43% Фото новина
16:07
/ 1
На Закарпатті водій міжнародного автобуса їхав із чужою чіп-картою Фото новина
15:11
/ 2
У циганському таборі на Ужгородщині зафіксували спалах гепатиту А
11:27
/ 1
В Ужгороді через ремонт вулиці Карпатської України тимчасово змінили маршрути автобусів
09:58
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Іштваном Гуяном на позивний «Smile» Фото новина
09:01
/ 1
Четверо українців опинилися в небезпеці в Румунських Карпатах
18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
14:42
До 9 годин затримки: низка потягів до Закарпаття курсує із запізненням
11:48
/ 1
На Закарпатті викрили двох нелегальних перевізників Фото новина
11:03
/ 1
Підтверджено загибель 20-річного захисника зі Сваляви, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини