На Іршавщині у кандидата в нардепи, самовисуванця і члена "Єдиного Центру", відбувся обшук за підозрою у підкупі виборців (ВІДЕО)

Петро Добромільський, що мешкає у селі Білки Іршавського району, балотується по 71-му виборчому округу з центром у Хусті до Верховної Ради України і є конкурентом чинного нардепа від Народного фронту Валерія Лунченка.

На Іршавщині у кандидата в нардепи, самовисуванця і члена "Єдиного Центру", відбувся обшук за підозрою у підкупі виборців (ВІДЕО)

Про обшук повідомила, розмістивши відповідне відео, Оксана Добромільська, а згодом - інтернет-видання Irshava News.

Сьогодні, о 7 ранку, до Петра Добромільського у селі Білки додому прийшли проводити обшук слідчі з Головного слідчого управління Національної поліції України з підозрою у підкупі виборців.

Очільником міністерства внутрішніх справ є однопартієць Валерія Лунченка по "Народному фронту" Арсен Аваков.Як раніше інформувало Закарпаття онлайннардеп Лунченко на Хустщині підкуповує виборців безкоштовними окулярами.

15 липня 2019р.

Теги: Добромільський, підкуп, обшук

Коментарі

Мешканка Хустщини 2019-07-16 / 01:05:00
Народ... не продавайтесь, думайте здоровим глуздом.. ясною думкою, подарунки закінчаться рано чи пізно, а життя продовжується і наступна каденція знову за наш рахунок. І знову злидні, космічні рахунки за компослуги . І знову це дії старих депутатів.. мали вже шанс, чому його не виправдали.?????. вибирайте нових, тих які є реальними.. Пацкан на мою думку є одним з таких людей.. ще є час всім нам добре подумати і все зважити..

Я за Іршаву 2019-07-15 / 22:37:05
Добрий день . Хочу розказати вам , об’їздив весь ірш. р-н ,робота в мене така,і багато на слухався
Кажуть люди лунченко нехай робить концерти , нехай дає гроші а ми і так проголосуємо за кого ми хочемо .Народ якщо хочемо поміняти державу думайте за кого голосуєте і батькам а особино старикам обясніть . Я проти лунченка нічого немаю але він Стара влада . По Ірш . р-н так поїздив і багато людей кажуть що будуть голосувати за О.Пацкана на мою думку краще обирати нове чим старе .

Тарас 2019-07-15 / 20:25:58
Для ментів не пора зробити обшуки у кандидата Андрііва першого та другого по 68 округу

Кривий 2019-07-15 / 18:31:52
Хто то Грабар і Пацкан це професія чи якась тваринка?

влад 2019-07-15 / 16:45:19
стара як світ істина " кожен народ має таку владу на яку заслуговує " Це - карма !

Людина 2019-07-15 / 15:54:12
Голсуймо за Пацкана Сашу або Грабара. А ці най ся розбирають між собою.

Виборець 2019-07-15 / 15:52:09
Якраз ексголові ОДА з дорогами помагав газдувати Лунченко і його шнирь Білецький Мирославко. Тепер Лунченко за будь яку ціну мусить пройти у Верховну Раду, бо в нього будуть справи не за підкуп виборців, а набагато серйозніші...Ну в ВР є шанс порішати всі ці діла, ді і недоторканність ще діє. Ганьба Лунченку!!!

Люстратор 2019-07-15 / 15:15:52
Скільки можна говорити, що підкуп це злочин! Але все одно гроші їх тиснуть ось вони і роздають. У мене порада якщо є зайві гроші дайте їх на дороги, бо скоро колеса повідпадають, так наш ексголова ОДА догаздувався.

балога 2019-07-15 / 14:21:53
це не мій шнирь я до нього ніякого відношення немаву саджайте його

Виборець 2019-07-15 / 13:27:04
І як все закінчилося, знайшли гречку( для підкупу виборців)?

Вуву 2019-07-15 / 12:58:05
В розділі кримінал ...
Є інформація що обшук проводили санкціоновано.
Але хто там бачив ту саму санкцію ?
Тим більше якшо все рухається з гори від авакяна ...
... Очевидно ... САНКЦІЯ В НАС ЦЕ ОДИН ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК ВІД МІНІСТРА.
ОСЬ ТАКІ В НАС САНКЦІЙІ.

цікаво 2019-07-15 / 12:21:23
А що, кандидат від ЄЦ працював на Іршавщині на підкуп Лунченка?

Те, що Балога віддав цей округ Лунтіку, відомо. Але щоб вже аж так?

Byby 2019-07-15 / 11:58:13
Ну як ... без санкційі прокурора з обшуком ...
Без винесення підозри.
Така фантастика може бути тільки в нас.
Я не обговорюю кандидатів ... Бо тут і обговорювати нема що.

цікавий 2019-07-15 / 11:38:15
А ото май ліпше біціглями уд Лунченка пошташкам,ото ни підкуп?

ужгород 2019-07-15 / 11:16:34
як така людина може іти на вибори

вказівник 2019-07-15 / 11:00:28
У Лунтіка пошукайте.

qjdirj 2019-07-15 / 10:49:33
дивно, що в пеердвиборчий тільки період, могли й раніше незаконні багатства шукати

Білки 2019-07-15 / 10:42:15
Хай спочатку цей Добромільський Петро перестане продавати лівий бензин на своїй АЗС в С.Ільниця. І сплачує податки, а вже потім жаліється. Барига ще той...

констатація 2019-07-15 / 10:38:39
Та ладно, у Добромільського з обличчям все більш-менш в порядку. Чого не скажеш про Лунченка

КСУ 2019-07-15 / 10:07:10
На нари негодяя!

НОВИНИ: Політика

06:01
/ 13
Голова Закарпатської облради Чубірко призначив керівником її апарату одіозного медведчуківця Щербея
02:01
Угорщина не вірить у напад Росії на Київ: не планує евакуювати посольство
23:11
/ 1
До "Команди Разумкова" приєднався наймолодший Балога та Галай із його команди
04:53
/ 5
Що показав перепис у Чехії?
14:16
/ 4
У Мукачівській райраді "відпрацювали" нову коаліцію в облраді – зняли Лабоша від Балоги
08:45
/ 11
У Закарпатській облраді "визріла" нова коаліція, а кандидат в заступники голови ОДА є "сфальшованим" громадянином Угорщини
01:30
/ 1
"Дорогі орендарі": у скільки платникам податків обходиться столичне житло нардепів із Закарпаття
07:01
Чому Віктор Орбан розраховує на "виборчих туристів" із Закарпаття — DW
02:18
50 років тому операція КДБ "Блок", в якій заарештували Стуса, Світличного і Чорновола, розпочалася на Закарпатті
17:37
/ 4
Закарпатському архімандриту РПЦвУ Агапіту, важко травмованому в ДТП, виконали операцію на мозку
05:21
/ 11
Прихильність Борреля і нахабство Зеленського
06:25
/ 4
"Русская премия" для Закарпаття: пахне війною і кров’ю та все одно беруть
23:48
/ 3
Політичні підсумки 2021 року на Закарпатті
06:31
/ 8
"За майбутнє" зробила спробу відкликати депутатські повноваження заступниці голови Закарпатської облради Андріани Сушко
13:40
Мер Ужгорода Андріїв звітуватиме перед громадою
07:39
/ 4
41% українців вважають політику Угорщини щодо нацменшин на Закарпатті підготовкою до анексії
21:00
/ 40
Зеленський призначив Віктора Микиту головою Закарпатської ОДА
14:55
/ 30
Кабмін погодив кандидатуру Віктора Микити на посаду голови Закарпатської ОДА
07:41
/ 27
Генконсульство Угорщини політично "протискає" через владу Ужгорода встановлення в місті Другета на коні
06:02
/ 7
Голова Закарпатської облради Чубірко зробив спробу виправдатися щодо проблемних моментів свого бізнесування
16:58
/ 18
З другої спроби заступницею голови Закарпатської облради обрали експомічницю Балоги – Андріану Сушко
15:57
/ 2
Закривши чергову сесію, депутати Закарпатської облради збираються на позачергову заради нового голосування за заступника від Балоги
14:47
/ 2
Для обрання Андріани Сушко заступницею голови Закарпатської облради не вистачило 1 голосу
13:56
/ 4
На посаду заступника голови Закарпатської облради висунули кандидатуру експомічниці Балоги Андріани Сушко
13:10
Закарпатська обласна рада обере ще одного заступника для голови
» Всі новини