На Іршавщині у кандидата в нардепи, самовисуванця і члена "Єдиного Центру", відбувся обшук за підозрою у підкупі виборців (ВІДЕО)

Петро Добромільський, що мешкає у селі Білки Іршавського району, балотується по 71-му виборчому округу з центром у Хусті до Верховної Ради України і є конкурентом чинного нардепа від Народного фронту Валерія Лунченка.

На Іршавщині у кандидата в нардепи, самовисуванця і члена "Єдиного Центру", відбувся обшук за підозрою у підкупі виборців (ВІДЕО)

Про обшук повідомила, розмістивши відповідне відео, Оксана Добромільська, а згодом - інтернет-видання Irshava News.

Сьогодні, о 7 ранку, до Петра Добромільського у селі Білки додому прийшли проводити обшук слідчі з Головного слідчого управління Національної поліції України з підозрою у підкупі виборців.

Очільником міністерства внутрішніх справ є однопартієць Валерія Лунченка по "Народному фронту" Арсен Аваков.Як раніше інформувало Закарпаття онлайннардеп Лунченко на Хустщині підкуповує виборців безкоштовними окулярами.

15 липня 2019р.

Теги: Добромільський, підкуп, обшук

Коментарі

Мешканка Хустщини 2019-07-16 / 01:05:00
Народ... не продавайтесь, думайте здоровим глуздом.. ясною думкою, подарунки закінчаться рано чи пізно, а життя продовжується і наступна каденція знову за наш рахунок. І знову злидні, космічні рахунки за компослуги . І знову це дії старих депутатів.. мали вже шанс, чому його не виправдали.?????. вибирайте нових, тих які є реальними.. Пацкан на мою думку є одним з таких людей.. ще є час всім нам добре подумати і все зважити..

Я за Іршаву 2019-07-15 / 22:37:05
Добрий день . Хочу розказати вам , об’їздив весь ірш. р-н ,робота в мене така,і багато на слухався
Кажуть люди лунченко нехай робить концерти , нехай дає гроші а ми і так проголосуємо за кого ми хочемо .Народ якщо хочемо поміняти державу думайте за кого голосуєте і батькам а особино старикам обясніть . Я проти лунченка нічого немаю але він Стара влада . По Ірш . р-н так поїздив і багато людей кажуть що будуть голосувати за О.Пацкана на мою думку краще обирати нове чим старе .

Тарас 2019-07-15 / 20:25:58
Для ментів не пора зробити обшуки у кандидата Андрііва першого та другого по 68 округу

Кривий 2019-07-15 / 18:31:52
Хто то Грабар і Пацкан це професія чи якась тваринка?

влад 2019-07-15 / 16:45:19
стара як світ істина " кожен народ має таку владу на яку заслуговує " Це - карма !

Людина 2019-07-15 / 15:54:12
Голсуймо за Пацкана Сашу або Грабара. А ці най ся розбирають між собою.

Виборець 2019-07-15 / 15:52:09
Якраз ексголові ОДА з дорогами помагав газдувати Лунченко і його шнирь Білецький Мирославко. Тепер Лунченко за будь яку ціну мусить пройти у Верховну Раду, бо в нього будуть справи не за підкуп виборців, а набагато серйозніші...Ну в ВР є шанс порішати всі ці діла, ді і недоторканність ще діє. Ганьба Лунченку!!!

Люстратор 2019-07-15 / 15:15:52
Скільки можна говорити, що підкуп це злочин! Але все одно гроші їх тиснуть ось вони і роздають. У мене порада якщо є зайві гроші дайте їх на дороги, бо скоро колеса повідпадають, так наш ексголова ОДА догаздувався.

балога 2019-07-15 / 14:21:53
це не мій шнирь я до нього ніякого відношення немаву саджайте його

Виборець 2019-07-15 / 13:27:04
І як все закінчилося, знайшли гречку( для підкупу виборців)?

Вуву 2019-07-15 / 12:58:05
В розділі кримінал ...
Є інформація що обшук проводили санкціоновано.
Але хто там бачив ту саму санкцію ?
Тим більше якшо все рухається з гори від авакяна ...
... Очевидно ... САНКЦІЯ В НАС ЦЕ ОДИН ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК ВІД МІНІСТРА.
ОСЬ ТАКІ В НАС САНКЦІЙІ.

цікаво 2019-07-15 / 12:21:23
А що, кандидат від ЄЦ працював на Іршавщині на підкуп Лунченка?

Те, що Балога віддав цей округ Лунтіку, відомо. Але щоб вже аж так?

Byby 2019-07-15 / 11:58:13
Ну як ... без санкційі прокурора з обшуком ...
Без винесення підозри.
Така фантастика може бути тільки в нас.
Я не обговорюю кандидатів ... Бо тут і обговорювати нема що.

цікавий 2019-07-15 / 11:38:15
А ото май ліпше біціглями уд Лунченка пошташкам,ото ни підкуп?

ужгород 2019-07-15 / 11:16:34
як така людина може іти на вибори

вказівник 2019-07-15 / 11:00:28
У Лунтіка пошукайте.

qjdirj 2019-07-15 / 10:49:33
дивно, що в пеердвиборчий тільки період, могли й раніше незаконні багатства шукати

Білки 2019-07-15 / 10:42:15
Хай спочатку цей Добромільський Петро перестане продавати лівий бензин на своїй АЗС в С.Ільниця. І сплачує податки, а вже потім жаліється. Барига ще той...

констатація 2019-07-15 / 10:38:39
Та ладно, у Добромільського з обличчям все більш-менш в порядку. Чого не скажеш про Лунченка

КСУ 2019-07-15 / 10:07:10
На нари негодяя!

НОВИНИ: Політика

23:53
В Ужгороді представники ПЦУ відмовилися від участі в молитовному сніданку, на який влада запросила УПЦ Московського патріархату
03:04
/ 2
Що показав перепис у Румунії?
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ