Підозру Мурзі на Закарпатті повідомлено за зловживання службовим становищем, що спричинило збитки на понад 2,6 млн грн

Прокурором Закарпатської області повідомлено начальнику Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства про підозру у зловживанні своїм службовим становищем, що заподіяло природно-заповідному фонду понад 2,6 млн грн збитків (ч.2 ст.364 КК України).

Підозру Мурзі на Закарпатті повідомлено за зловживання службовим становищем, що спричинило збитки на понад 2,6 млн грн

Йдеться про те, що підозрюваний, спільно з першим заступником ЗОУЛМГ та директором одного з місцевих лісових господарств в період 2016 року, зловживаючи службовим становищем допустили, на думку правоохоронців, незаконні порубки деревини на території природньо-заповідного фонду «Ужгородського ЛГ».

Так, безпосередньо керівник ЗОУЛМГ, на думку слідства, незаконно підписав план проведення вирубок лісів на території ДП «Ужгородського ЛГ», на підставі чого керівник місцевого лісового господарства, за попереднім погодженням з першим  заступником начальника ЗОУЛМГ безпідставно видав та погодив лісорубні квитки.

В подальшому, на думку правоохоронців, на підставі цих документів на території природньо-заповідного фонду незаконно проведено санітарні рубки. Загальна сума заподіяних збитків, відповідно до висновків експерта, склала понад 2,6 млн грн.

Порушення посадовців ЗОУЛМГ задокументовано процесуальними прокурорами та слідчими прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НП України.

Нагадаємо, до цього, процесуальними прокурорами та слідчими слідчого відділу прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області ДЗЕ НП України повідомлено про підозру одному із заступників Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства та директору одного з місцевих лісових господарств у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.364 КК України).

Триває подальше досудове розслідування, яке здійснюють слідчі прокуратури Закарпатської області, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

11 липня 2019р.

Теги: підозра, збитки, зловживання, Мурга

Коментарі

Катерина 15.07.2019 / 12:41:31
З ким Мирон не поділився?

Вуву 12.07.2019 / 12:17:30


Коментар видалено. Адмін


Анна 12.07.2019 / 10:18:06
А Ви станьте рано в 6 год. на дорозі Кушниця Іршава і побачити цілі ешелони з дровами в діаметрі 20.ліс вищого сорту.
Давно ипора закривати чорних і нелегальних лісорубів.

*-* 12.07.2019 / 10:05:07
ого, це мабуть старт, тут у кожному лісгоспі знайшов би цікаві млн. і тому так яро пруть у депутати ЄС, мабуть хочуть зробити із Закарпаття черговий центр СДПУ(о)? у Бичкові Мацепура лізе до кожного, голосуй за Порошенка, бо лихо тобі буде! це як?

читач 11.07.2019 / 21:25:09
Тільки 2.6 міл. гривнів збитків??? Ну перебачте....

НОВИНИ: Кримінал

08:47
/ 3
Суд в Хусті умовно "покарав" учасника схеми з виготовлення "ухилянтам" фейкової інвалідності
16:37
/ 9
В Ужгороді адміністраторці підпільного казино присудили 500 тис. грн штрафу
14:50
/ 2
На Закарпатті 3-х жителів Дніпропетровщини, що прямували до Словаччини, "зафіксували" на маршруті вартістю $3000 Фото новинаВідео новина
14:08
/ 1
Водій, який у Буштині відчиненими дверцятами на смерть збив велосипедистку, відбувся умовним покаранням
12:04
/ 1
ДБР розслідує незаконність використання мисливським клубом Шуфрича 10 га землі з озером у "Дубках"
16:27
Суд в Ужгороді "покарав" заступника комбата, який за хабар повертав військового із СЗЧ, штрафом
15:45
/ 3
Ужгородський поліцейський уник покарання за перевезення "ухилянтів" до кордону під виглядом понятих
11:44
/ 1
Велика Палата Верховного Суду поставила остаточну крапку у звільненні рахівського судді Тулика, який мав громадянство Румунії
20:18
/ 8
На Закарпатті директор благодійного фонду "Дипломатичний корпус" Дарвай зі спільниками налагодили продаж "гуманітарних" авто Фото новина
10:47
У Чопі пасажиркам "сповільненого" потягу, що прямував в угорщину, через вікно закинули 1120 пачок сигарет Фото новина
09:42
/ 10
У ПП "Ужгород" 23-річний закарпатець-"пікачу" намагався втекти до Словаччини через паркан вантажного напряму Фото новина
18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
14:25
Контрабандна схема на Закарпатті обійдеться водію у втрату авто й штраф Фото новина
12:17
В Ужгороді зупинили водія без прав і під наркотиками Фото новина
11:57
/ 3
В Ужгороді викрили схему розкрадання коштів на ремонті поліклініки для ВПО Фото новина
14:35
/ 1
На Закарпатті керівник профспілки розтратив понад 2 млн грн Фото новина
12:54
На Закарпатті заблокували кілька схем переправлення ухилянтів до ЄС Фото новина
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
11:19
/ 1
На Закарпатті СБУ викрила інтернет-агітаторів, які допомагали ухилянтам Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 27
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
» Всі новини