Реклама B3

На Великоберезнянщині розшукали водія, котрий смертельно наїхав на пішохода та полишив його на дорозі

Слідчі Великоберезнянського відділення поліції встановлюють обставини аварії, у результаті якої загинув пішохід.

На Великоберезнянщині розшукали водія, котрий смертельно наїхав на пішохода та полишив його на дорозі

Повідомлення про автопригоду зі смертельним наслідком надійшло до правоохоронців близько 01:00 ночі. Тіло померлого виявили співробітники групи реагування патрульної поліції, які здійснювали патрулювання районом.

На місце вони викликали слідчо-оперативну групу, яка встановила особу загиблого. Ним виявився 31-річний житель села Малий Березний.

Під час огляду тіла загиблого, на ньому виявили травми, характерні для аварії. В результаті оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили автомобіль, причетний до аварії та його власника. У ході проведених заходів, авто «Volkswagen Golf» розшукали. За кермом авто перебував 27-рінчий мешканець смт Великий Березний.

За фактом ДТП зі смертельними наслідками (частина 2 стаття 286 Кримінального кодексу України) у поліції розпочате слідство. У ході розслідування буде з’ясовано усі обставини даної автопригоди, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

10 липня 2019р.

Теги: водій, пішохід, дорога

Реклама B4

Коментарі

Вася Опаленик 11.07.2019 / 09:56:39
Кіть не знає кого бити та най б'є Кирлика Богдана сільського голову то він виноватий бо за тульки роки неможе освітлення провести до кінця Березного тому і гинуть на цій трасі люди, у мене в Солі цілой село ся світить. ДумайТЕ кого вибираєте!

Тьотя Ганя 11.07.2019 / 00:30:22
А хто вчинив наїзд? І хто помер? Чого не пишете фамілії? Ля Юрко Копча каже же побив бо таких шаленяку, та кого бити має чуловік

Тьотя Ганя 11.07.2019 / 00:28:10

Морангиль 10.07.2019 / 19:28:24
Якшо водій був у стані алкогольного сп'яніння то це вже вирок правоохоронній системі. Постійні хабарі патрульній поліції призводять до відсутності страху бути впійманим.
Хто живе в Березному, той розуміє.

Юра Копча 10.07.2019 / 13:51:35
Но повічте мі , нашо літати п'яним , обкуреним.Побив бим тих людий

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

16:57
/ 19
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 3
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 6
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
» Всі новини