Реклама B3

Закарпатська митниця за підсумками півріччя спрямувала до бюджету понад 3,3 млрд грн

Протягом першого півріччя 2019 року Закарпатською митницею ДФС спрямовано до держбюджету 3 млрд 331 млн грн митних платежів.

Фактичні перерахування за підсумками роботи впродовж січня-червня 2019 року зросли відносно аналогічного періоду 2018 року на 644,9 млн грн.

Серед товарів, які були бюджетоформуючими за вказаний час: автомобілі легкові, кузови для моторних транспортних засобів, машини автоматичного оброблення інформації, трактори, частини та пристрої моторних транспортних засобів.

Варто зазначити, що характерним для митниці є наявність у структурі доходів значної питомої ваги податків, сплачених суб’єктами ЗЕД, які за основним місцем акредитації не належать до зони діяльності Закарпатської митниці ДФС. Вони використовують зручне місце розташування митниці та професійний сервіс її фахівців. Загалом на обліку у Закарпатській митниці ДФС наразі перебуває 4 642 суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Загальний товарообіг протягом першого півріччя цього року склав 1 млрд 684 млн дол. США й порівняно з аналогічним періодом 2018 року зменшився на 9,7 %. Зокрема, статистичний імпорт товарів зменшився на 10,3% порівняно з аналогічним показником минулого року і склав 897,4 млрд дол. США. На 8,9% зменшились обсяги експортних операцій і становили 786,3 млн дол. США.

Упродовж січня-червня 2019 року через митний кордон у зоні діяльності Закарпатської митниці пропущено 11 млн 215 тис. тонн вантажів, в тому числі 1 млн 361 тис. тонн – на імпорт та 9 млн 853 тис. тонн – на експорт.

Зовнішньоекономічні операції проводилися з торговельними партнерами із 68 країн світу. Серед країн, з якими межує Україна в Закарпатській області, найбільший обсяг експортно-імпортних операцій протягом січня-червня 2019 року здійснено з Угорщиною (23 млрд 28 млн грн), Польщею (2 млрд 902 млн грн) та Словаччиною (2 млрд 826 млн грн), повідомили Закарпаття онлайн у ГУ ДФС у Закарпатській області.

 
10 липня 2019р.

Теги: митниця, бюджет

Реклама B4

Коментарі

Закарпатець 10.07.2019 / 12:21:53
Можливо вистачить вже лукавити. Не митниця аучасники ЗЕД сплатили до бюджету а митниця як статист і касир за гроші платників податків у вигляді зарплати оприбуткували і оформили вантажі. А то виглядає так ніби підприємці тут ні до чого а митники в поті чола заробили ці гроші. Вистачить обманювати люд такими дописами.

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

11:17
На Ужгородщині 1-річна дитина отримала колото-різану рану
16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 10
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
» Всі новини