Зеленський звільнив голів Хустщини, Тячівщини та Виноградівщини

Укази про звільнення голів згаданих РДА з посад розміщені на офіційному сайті глави держави.

Зеленський звільнив голів Хустщини, Тячівщини та Виноградівщини

Сьогоднішніми своїми розпорядженнями президент Володимир Зеленський звільнив керівників трьох райадміністрацій на Закарпатті.

Як зазначено в указах, з посад звільнено голову Хустської РДА Назара Павлія, керівника Тячівської РДА Василя Дем'янчука та очільника Виноградівської РДА Михайла Русанюка. Усіх трьох звільнено у зв'язку з закінченням строку повноважень попереднього президента.

09 липня 2019р.

Теги: звільнення, голови

Коментарі

Народ 2019-07-30 / 23:06:37
Як можна 3 голів звільнили а для інших,що президент не змінився? Так де ж закон один для всіх, чи як?

Оля 2019-07-19 / 16:31:42
А інших коли звільнить,що для них не закінчився термін?

Віталій Грегор 2019-07-11 / 01:40:34
Коментатору "До Грегора" читайте Указ Президента 675/2006 "Про підготовку пропозицій та попередній розгляд кандидатур для призначення на посади та звільнення з посад керівників місцевих державних адміністрацій"

Алла 2019-07-10 / 19:35:17
Степан Крук, це Ви, перепрошую, ...



Якщо в працівника в трудовій пише Прийнято.... то МУСИТЬ писати і ЗВІЛЬНЕНО, лише різні статті. НАВІТЬ ЯКЩО ЛЮДТНА ПІШЛА З ДИТТЯ ВСЕРІВНО ПИШЕМО ЗВІЛЬНЕНО

Думайте трохи , не лише пищфть безгдузді коментарі

до речі 2019-07-10 / 17:00:08
Щоб не ходити далеко, новий губернатор хай прочитає тут же статтю: Високопосадовці Закарпатської ОДА пишуть заяви на звільнення Правому сектору... Особливо нічого не змінилося... Не наступайте на ті ж граблі..

555 2019-07-10 / 15:45:02
А коли дійде черга до заступників губернатора, очільників обласних управлінь? Там не треба погодження вищого керівництва держави?! Чи уже встигли "перефарбуватися"? Кажуть, що наввипередки бігають до Бондаренка... Памятайте: "незамінних немає, є неповторні"... класика...

Зік 2019-07-10 / 13:38:05
Рогову. Притягнути за розкрадання державних коштів.

Сява 2019-07-10 / 10:37:44
Данко коли буде звільнений, паскудь продажна

До Грегора 2019-07-09 / 22:37:12
Де таке написано, що кабмін погоджує звільнення голів місцевих адміністрацій? Призначає і звільняє Президент.

Люстратор 2019-07-09 / 21:29:02
Так що уже недовго будуть гаті протирати.

Степан Крук -Віталій Грегор 2019-07-09 / 21:23:28
Вас поняв, прийом!

Віталій Грегор - Степану Круку 2019-07-09 / 21:18:40
Звільнення погоджує Кабмін. Подання Зеленський на звільнення всіх подав, але уряд погодив поки трьох. Думаю в найближчі дні буде і по іншим рішення. Тому тут правильніше задавати питаня до Гройсмана, а не до Президента

Степан Крук 2019-07-09 / 20:28:37
Черговий Зебілізм! Що то за формуліровка? Трьох голів звільнено у зв'язку з закінченням строку повноважень попереднього президента. Виходить, що для інших президентом залишився Порошенко? Вони ж незвільнені і неперезначені...

щурь вася 2019-07-09 / 20:03:51
а коли звільнять Міжгірського бездаря який нічого неробить лем гаті протирає в кабінеті !

фатюв 2019-07-09 / 19:59:44
уже небуде федурцьо ходити розчепарений по адміністрації тай по району усьо рішати -шішайло хренолватий

фатюв 2019-07-09 / 19:57:36
ледво у тячыському рвйоні прийшло добро а то уже сись зубник хреновий із лазу уже заколібав

Віталій Грегор 2019-07-09 / 19:20:50
Можливою додатковою підставою для звільнення голови Хустської РДА Н.Павлія стало також моя скарга до Зеленського про грубе порушення законодавства при видачі "ГЕСівських" розпоряджень, які були під тиском громадськості скасовані головою ОДА Г.Москалем, а потім ще й підтверджена їх незаконність в судовому порядку. Ці незаконні дії викликали році масові протести та мітинги на Хустщині, судові процеси та безліч скарг, які на жаль попереднім президентом П.Порошенком і прем'єр-міністром В.Гройсманом були залишені поза увагою через лобізм нардепа Лунченка.

НОВИНИ: Політика

22:38
Понад 40 дітей із соціально вразливих родин мандрували з "УжТуром" в обласному центрі Закарпаття
20:06
/ 2
Фінансові порушення на майже 39 млн грн за перші півроку 2024-го виявили закарпатські аудитори
11:15
/ 5
Головний опонент орбана Мадяр відвідає Закарпаття і зустрінеться з угорською меншиною
16:34
/ 4
Посадовців Ужгородського райуправління ДСНС викрили на систематичному хабарництві
19:02
Колишню начальницю відділення Ужанського нацпарку судитимуть за допущення незаконної вирубки лісфонду на понад пів мільйона гривень
13:41
У Гукливому Мукачівського району мікроавтобус Mercedes-Benz травмував 10-річну дівчинку, що перебігала дорогу
20:54
/ 7
Закарпаття: ментальна війна
20:25
/ 1
Захищаючи Україну від московських ординців поліг 23-річний Іван Чорій з Лецовиці Чинадіївської громади
19:10
/ 1
Міст через Тересву, завалений автівкою ПП "Стік", демонтують
16:45
/ 1
"Гаряча лінія" Закарпатського ОТЦК та СП поповнилася ще одним номером
21:04
Сержант ЗСУ із Закарпаття півроку не з’являвся на службі і отримав 5 років тюрми
11:17
/ 3
На Закарпатті СБУ повідомила про підозру адміністратору Viber-каналу, який допомагав "ухилянтам" уникати мобілізації
16:27
/ 24
Ужгородський депутат-хабарник Мирослав Горват при річній зарплаті в 326 тис. грн задекларував нові будинок і два авто
11:32
/ 2
Священника УПЦ МП з Тячівщини засудили умовно за виправдовування дій росії
11:24
/ 1
В Ужгороді до 15 років тюрми заочно засудили агента фсб з Херсонщини, який збирав розвіддані про військові об’єкти на Закарпатті
11:40
/ 4
Ужгородський депутат-утікач Риба задекларував $100 тис. готівкою, а також нову роботу та оренду будинка в Канаді
14:15
/ 24
Голова Закарпатської ОВА Микита стане заступником керівника Офісу президента − нардеп
16:37
/ 2
Судитимуть прихильника "русского міра" зі Сваляви, який виправдовував збройну агресію рф проти України
11:07
Мешканці Берегова, яка публічно поширювала російську пропаганду, повідомлено про підозру