Зеленський звільнив голів Хустщини, Тячівщини та Виноградівщини

Укази про звільнення голів згаданих РДА з посад розміщені на офіційному сайті глави держави.

Зеленський звільнив голів Хустщини, Тячівщини та Виноградівщини

Сьогоднішніми своїми розпорядженнями президент Володимир Зеленський звільнив керівників трьох райадміністрацій на Закарпатті.

Як зазначено в указах, з посад звільнено голову Хустської РДА Назара Павлія, керівника Тячівської РДА Василя Дем'янчука та очільника Виноградівської РДА Михайла Русанюка. Усіх трьох звільнено у зв'язку з закінченням строку повноважень попереднього президента.

09 липня 2019р.

Теги: звільнення, голови

Коментарі

Народ 2019-07-30 / 23:06:37
Як можна 3 голів звільнили а для інших,що президент не змінився? Так де ж закон один для всіх, чи як?

Оля 2019-07-19 / 16:31:42
А інших коли звільнить,що для них не закінчився термін?

Віталій Грегор 2019-07-11 / 01:40:34
Коментатору "До Грегора" читайте Указ Президента 675/2006 "Про підготовку пропозицій та попередній розгляд кандидатур для призначення на посади та звільнення з посад керівників місцевих державних адміністрацій"

Алла 2019-07-10 / 19:35:17
Степан Крук, це Ви, перепрошую, ...



Якщо в працівника в трудовій пише Прийнято.... то МУСИТЬ писати і ЗВІЛЬНЕНО, лише різні статті. НАВІТЬ ЯКЩО ЛЮДТНА ПІШЛА З ДИТТЯ ВСЕРІВНО ПИШЕМО ЗВІЛЬНЕНО

Думайте трохи , не лише пищфть безгдузді коментарі

до речі 2019-07-10 / 17:00:08
Щоб не ходити далеко, новий губернатор хай прочитає тут же статтю: Високопосадовці Закарпатської ОДА пишуть заяви на звільнення Правому сектору... Особливо нічого не змінилося... Не наступайте на ті ж граблі..

555 2019-07-10 / 15:45:02
А коли дійде черга до заступників губернатора, очільників обласних управлінь? Там не треба погодження вищого керівництва держави?! Чи уже встигли "перефарбуватися"? Кажуть, що наввипередки бігають до Бондаренка... Памятайте: "незамінних немає, є неповторні"... класика...

Зік 2019-07-10 / 13:38:05
Рогову. Притягнути за розкрадання державних коштів.

Сява 2019-07-10 / 10:37:44
Данко коли буде звільнений, паскудь продажна

До Грегора 2019-07-09 / 22:37:12
Де таке написано, що кабмін погоджує звільнення голів місцевих адміністрацій? Призначає і звільняє Президент.

Люстратор 2019-07-09 / 21:29:02
Так що уже недовго будуть гаті протирати.

Степан Крук -Віталій Грегор 2019-07-09 / 21:23:28
Вас поняв, прийом!

Віталій Грегор - Степану Круку 2019-07-09 / 21:18:40
Звільнення погоджує Кабмін. Подання Зеленський на звільнення всіх подав, але уряд погодив поки трьох. Думаю в найближчі дні буде і по іншим рішення. Тому тут правильніше задавати питаня до Гройсмана, а не до Президента

Степан Крук 2019-07-09 / 20:28:37
Черговий Зебілізм! Що то за формуліровка? Трьох голів звільнено у зв'язку з закінченням строку повноважень попереднього президента. Виходить, що для інших президентом залишився Порошенко? Вони ж незвільнені і неперезначені...

щурь вася 2019-07-09 / 20:03:51
а коли звільнять Міжгірського бездаря який нічого неробить лем гаті протирає в кабінеті !

фатюв 2019-07-09 / 19:59:44
уже небуде федурцьо ходити розчепарений по адміністрації тай по району усьо рішати -шішайло хренолватий

фатюв 2019-07-09 / 19:57:36
ледво у тячыському рвйоні прийшло добро а то уже сись зубник хреновий із лазу уже заколібав

Віталій Грегор 2019-07-09 / 19:20:50
Можливою додатковою підставою для звільнення голови Хустської РДА Н.Павлія стало також моя скарга до Зеленського про грубе порушення законодавства при видачі "ГЕСівських" розпоряджень, які були під тиском громадськості скасовані головою ОДА Г.Москалем, а потім ще й підтверджена їх незаконність в судовому порядку. Ці незаконні дії викликали році масові протести та мітинги на Хустщині, судові процеси та безліч скарг, які на жаль попереднім президентом П.Порошенком і прем'єр-міністром В.Гройсманом були залишені поза увагою через лобізм нардепа Лунченка.

НОВИНИ: Політика

16:11
/ 10
На Виноградівщині голова райради може отримати повноваження "політично" звільняти директорів шкіл (ДОКУМЕНТ)
17:55
/ 47
Нардеп Лунченко ультимативно вимагає в Києві призначення "свого" голови Закарпатської ОДА
16:25
/ 7
Закарпаття понад усе: кому Будапешт доручить вести угорців на місцеві вибори
14:34
/ 3
Ринок дозволить українцю вільно приймати рішення – закарпатський нардеп Петьовка
14:12
/ 5
Зеленський і Орбан зустрінуться особисто попри пандемію - МЗС
23:11
/ 1
Ярослав Онищук: "Коли сніг зійшов, то перевали були буквально вкриті тілами…"
20:35
/ 15
Медведчук "наїхав" на закарпатських медиків, що не використовують його експрес-тести без сертифікатів (ДОКУМЕНТ)
02:09
/ 5