На Афоні завершили будівництво та освятили храм ікони Божої Матері – Балога (ФОТО)

7 липня, з благословення почилого ігумена Григорія (Зуміса), поряд з монастирем Дахіар на Афоні завершено будівництво та освячено храм ікони Божої Матері "Втамуй мої печалі".

На Афоні завершили будівництво та освятили храм ікони Божої Матері – Балога (ФОТО)

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Фйсбук нардеп Віктор Балога.

Зокрема, він зазначив, що "як вірянин і українець, я хочу, щоб за кордонами Україну знали і згадували нас як державу, звідки християнська віра поширилася на всьому Сході.

Дорогі друзі, я закликаю вас приїжджати на Афон. Тепер у нас з вами є осередок паломництва, де українці можуть піднести особливі молитви до Пресвятої Богородиці, Яка втамує наші печалі і підтримає у складні часи.

Я хочу подякувати своїм синам, друзям і братам, які підтримали мене. Івану Лилику, Мирославу Брецку, Володимиру Петьовці, Людвігу Бірову, Мілану Касиньцю, Ігорю Копину, Едуарду Кукобі, митрополиту Феодору з Закарпаття, Віктору Коліщаку з Хмельницького, Володимиру Теліженку, Ростиславу Валіхновському з Києва, і всім тим, хто підтримав будівництво храму з першого каменю".

08 липня 2019р.

Теги: будівництво, храм, Афон, Балога

Коментарі

Аферист з черкас 2019-07-22 / 12:38:22
Бозе ж ти мій бозе ))))
Віктор Іванович - досить тих попів кормити , ви ж нормальна людина .
Ще не відомо яке у них звання - від сбу чи від фсб ???

До мIкi 2019-07-09 / 19:28:29
Понасерав ти у своему життI ! Най Господь поб’e тебе за такi Слова I найближчим часом !

Мікі 2019-07-09 / 18:06:51
Краще школи будували вкладати гроші в науку!!!!! Понасирали вже стільки храмів а вних ніхто не ходить. Сектанти тупорилі!!!!

Виктор 2019-07-08 / 23:40:33
Вася,ты надоел . У нас на бараке все крысы сидели в петушатнике и кукарекали по команде. Кому ты кукарекаешь ?

щурь вася 2019-07-08 / 22:14:05
ви балоги ті гроші які ви вкрали в українського народу краще роздайте бідним людям яких ви довели до бідності перебуваючи депутатами ніякі храми вам недопоможуть хоч кожний день свічки в церкві їжте !

Виктор 2019-07-08 / 20:56:14
Вася который крыса .... Балога помог и помагает ! Я знаю про помощь не расказывают ,а делают. Встречный вопрос , а что ты сделал ?

до Ужгородець 2019-07-08 / 20:56:00
які старці Томос засудили??? ану кловуне конкретно назви! окрім москальського сатанинського збіговиська , представники ПЦУ спокійно служать на Афоні. та й тим кацапоголовим Вармоломій уже виписав пілюлі, щоб не вимахувався. брехливе фсб-шне чудо, як і фуфлорет((((
не подобається тобі горват - голосуй за андріїва, то сильна особистість!!!))) або зелупиного пекаря підтримай! схоже , чим далі - тим ужгород стає тупішим(((

njksr 2019-07-08 / 20:49:18
побудував маскалям і їхнім холуям з т.зв. "упц мп" і щось лопоче про Україну??? а потім буде до греко-католиків бігати і їм щось впарювати! чмо двулике(((

щурь вася 2019-07-08 / 20:08:24
знову Балоги піаряться, нехай вони розкажуть скільком вони допомогли онкохворим дітям ????

нікос 2019-07-08 / 18:48:07
правильно, і в храм і на море за одно, або навпаки. Стратегічно мислять очільники.

Виктор 2019-07-08 / 14:20:10
Виктор Иванович - Молодец ! , Бог один - пiдтримую ! До попереднього комента ...... - Сделай ,столько как он ,для Закарпатья тогда "сорри"

Володимир 2019-07-08 / 14:11:12
Дуже гарний храм.

сорри 2019-07-08 / 14:05:02
Ніби й добре щось зроблено, але насправді - дорога в нікуди.

Не можна красти, лохувати, загалом робити зло, а потім побудувати церковцю на Афоні і в такий спосіб забронювати собі місце в раю, Вікторе Івановичу. Тим більше, дорога туди не веде через Московський патріархат.

Яка там "церква для українців"? Якщо Україна буде йти далі в обраному напрямку, тобто до самої себе, то вже незабаром це буде церква РПЦ.

Так що купити собі індульгенцію не вдалося.

Принаймні, точно не в цьому випадку.

Ужгородець 2019-07-08 / 11:41:00
Це Божа справа. Молодець Балога, він і за томос-термос не голосував, який Афонські старці засудили. Зараз уже і Філарет. Якби я мав право голосу в Мукачеві підтримав би його точно. Він завжди давав принципову оцінку діям Поросенка і його мажоритарним пудштанникам, за баблової вигоди в коаліцію не вступав. Учися Горвате! Ти ще хочеш щоб ми за тебе голосували? Хвалишся містичними мільйонами, так ду вони якщо ми так погано за роки твоєї каденції живемо.

Аня 2019-07-08 / 11:09:40
А зробити ремонт закладів освіти в Мукачеві нормально не можуть, гляньте на сходи Будинку Школяра, пройшов рік, а то все сиплеться. Позор

Горожанин 2019-07-08 / 10:36:21
О хгоспаді !《《《

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини