Потенційна Горондівська ОТГ отримали висновок від Закарпатської ОДА (ДОКУМЕНТИ)

На Закарпатті з’явиться восьма об’єднана територіальна громада у складі сіл Горонда та Страбичово в Мукачівському районі. Днями розпорядження про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад підписав т.в.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Дуран.

Потенційна Горондівська ОТГ отримали висновок від Закарпатської ОДА (ДОКУМЕНТИ)

Також ОДА надіслала до Центральної виборчої комісії звернення щодо призначення ЦВК перших виборів депутатів Горондівської ОТГ та Горондівського сільського голови.

Таким чином Горонда та Страбичово добилися рішення, якого чекали ще з жовтня 2017 року, раз за разом отримуючи відмови від облдержадміністрації.

«Надавши нам висновок про створення об’єднаної територіальної громади, облдержадміністрація нарешті виконала свою місію, яку мала зробити ще в 2017 році, – прокоментував отримання висновку сільський голова Горонди Іван Туряниця. – Раніше ми весь час отримували з ОДА зауваження про те, що така громада неспроможна, що немає Перспективного плану області. Хоча ми надали повністю розрахунок по освітній субвенції, по інфраструктурній субвенції та інші і показали, що громада буде цілком спроможною. Потім були інші відписки, які стосувалися пільгового перевезення, звернення голови ОДА до Верховного суду щодо відповідності реформи Конституції України. І ось зараз т.в.о. голови ОДА просто виконав свою місію і підписав висновок, як це і передбачено законом України».

За словами Івана Туряниці, перед тим, як приймати рішення про об’єднання, вони провели фінансовий аналіз перспективної громади і дійшли висновку, що навіть при найгірших прогнозах ОТГ буде економічно спроможною і матиме кошти не лише на обов’язкові витрати, але й на розвиток.

28 червня 2019р.

Теги: ОТГ, громада, Горондівська ОТГ

Коментарі

Голова 02.07.2019 / 12:42:23
А Великому Березному знову відмовили. Чекаємо на призначення голови Закарпатської ОДА, і тоді знову вперед.

pfr 01.07.2019 / 09:55:56
Страбичово-Горонда два великих городА :)

НОВИНИ: Соціо

23:23
Стартував фестиваль "Ужгородська палачінта" Відео новина
22:53
В Ужгороді попрощалися із Сергієм Жганичем, що поліг ще в жовтні 24-го Фото новина
15:42
/ 2
Закарпатські прикордонники викрили серію підроблених «Зелених карт» Фото новина
14:33
У Мукачеві волонтери зустріли родину з Краматорська, яка постраждала від обстрілу Фото новина
13:11
/ 1
Берег Закарпатського Моря – ландшафтний заказник Фото новина
12:45
На Закарпатті рятувальники розшукали в лісі знесиленого чоловіка, який заблукав через туман Фото новина
11:22
У Тячеві попрощалися з полеглим Героєм Павлом Гриньком, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
09:05
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 13 лютого
18:24
Де народжується Уж? — природничо-пізнавальна програма для школярів
17:12
/ 1
8-річній Домініці з Мукачева успішно пересадили нирку від мами в «Охматдиті» Фото новина
15:16
Прикордонники Чопського загону провели в останню дорогу свого побратима на Вінниччині Фото новина
12:46
/ 7
В Ужгороді обговорили запуск поїзда «Sakura Train» як символ українсько-японської дружби Фото новина
11:45
/ 1
На Рахівщині гірські пошуковці врятували подружжя з Одещини Фото новина
11:26
/ 1
Руськокомарівський ліцей: "Охрімова свита" місцевого самоврядування
10:28
/ 2
На кінець 2025-го середня зарплата на Закарпатті становила 29 тис. грн
01:56
/ 1
На війні з росією поліг Роберт Зубан зі Солотвина на Тячівщині Фото новина
01:44
/ 1
У лікарні у Гайвороні на Кіровоградщині помер захисник Юрій Галаговець з Лютої Костринської громади Фото новина
01:24
/ 19
Як Ужанський нацпарк став на бік руйнування Карпат, а надлісництва через вітряки втратили сертифікати FSC
11:50
Синевир – «морське око», «озеро зі сліз» та кінолокація Фото новина
11:36
У Дубриничах крім приміщення для ВПО, зданого в оренду "вітропаркам", виявили ще одне необліковане Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 11 лютого
12:24
/ 3
На Закарпатті батько з сином намагалися вивезти сигарети до Словаччини Фото новина
12:16
Подорож Стежками Довбуша: екоосвітня програма в Карпатах для школярів
11:19
На війні з росією поліг воїн із села Бакош на Берегівщині Василь Хіміч Фото новина
09:21
/ 1
Патрульні в Ужгороді зупинили нетверезого водія без права керування Фото новина
» Всі новини