В Іршаві на хабарі у 500 доларів за реєстрацію нерухомого майна затримали держреєстратора (ФОТО, ВІДЕО)

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із співробітниками управління СБ України в Закарпатській області викрито державного реєстратора - начальника відділу Іршавської РДА при отриманні 500 дол США хабара.

В Іршаві на хабарі у 500 доларів за реєстрацію нерухомого майна затримали держреєстратора (ФОТО, ВІДЕО)

Наразі встановлено, що чиновниця організувала схему отримання неправомірних вигод від зацікавлених осіб за сприяння в реєстрації нерухомого майна.

Затримали жінку у її робочому кабінеті, під час отримання другої частини хабара у розмірі 250 дол США.

Наразі триває проведення першочергових слідчих дій з документування протиправної діяльності викритої на хабарі чиновниці, проводяться обшуки за місцем її  роботи.

Фігурантку  затримано в порядку ст.208 КПК України.

Вирішується питання про повідомлення затриманій про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України - вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою.

Триває подальше досудове розслідування, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

27 червня 2019р.

Теги: хабар, реєстрація, адвокат, держреєстратор

Коментарі

Іван 30.06.2019 / 18:43:58
Пане Петро. Мова йде за так звану другу половину. А перша де???.А було приблизно так. Подали на розгляд документи в папці а там була так звана друга половина хабара. А перед тим того хто давав на чомусь добре "зацепили" щоб таке підстроїв. Розіграли все по сценарію і готовлять комусь місце роботи

Петро 30.06.2019 / 11:35:59
Іване а 500 долларів то не хабар???Та яка тоді невинна жінка,

Когут 27.06.2019 / 23:37:11
Тячівський район і ПДВ то міліони хабарів. То клондайк у податковій.

Іван 27.06.2019 / 23:25:00
Знайшли хабарницю... Вже комусь треба місце роботи державного реєстратора і такими методами добиваються свого. Чистої води підстава. Видно немала "криші". А чому не затримали під час першого розміра хабара? Чи може його і не було? А після таких підстав допомагай людям. Зробив той хто стане на її місце і можна подумати той не буде "допомагати"... А фамілію пане Петро треба того хто це організував. Показали "роботу" на невинній жінці, за то є "розкриваємість" в Іршаві то по хабарниках то по повіях в готелі. Чому не розкривають в інших організаціях там де хабарництво процвітає? Бо там "криша" повсюду

КАкАК 27.06.2019 / 23:03:32
Всіх берут а повернення ПДВ у Янівському районі нікого не беруть ні Матьолу,ні Ороса, ні Синю, ТА інших здирників

Прокурор 27.06.2019 / 18:06:32
Будуть гроші, буде правда

Петро 27.06.2019 / 15:13:24
Фамілію в студію

Марія 27.06.2019 / 14:54:19
В Іршаві пару місяців взяли на хабарі начальника виконавчоі служби, але що далі? Наверноє перевели в інший район чи може вже засуджений??? Дістав непосильний штраф і далі трудиться? Ко знає ???

хенерал Гаврилюк 27.06.2019 / 13:00:14
Велика рибалка продовжується

Бьодзень 27.06.2019 / 12:48:24
Іршава то взагалі "Страна Чудес", там мош усьо што не мош в інших районах

НОВИНИ: Кримінал

18:40
В Ужгороді водія покарали за керування у стані сп’яніння Фото новина
15:01
На Закарпатті затримали чернівчанина з контрабандою айфонів на мільйон гривень Фото новина
11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 13
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
» Всі новини