В Ужгороді, в аквапарку Ратушняка втопився 6-річний хлопчик

Ближче до вечора вівторка, 25 червня, в АкваРіоПарку, що в обласному центрі Закарпаття, потонув 6-річний хлопчик.

В Ужгороді, в аквапарку Ратушняка втопився 6-річний хлопчик

Про це в соціальній мережі Фейсбук розповів власник аквапарку, ексмер Ужгорода Сергій Ратушняк.

З його слів, хлопчик відпочивав з батьками. І попри те, що в аквапарку мали б бути люди, що спостерігають за безпекою на воді, саме їх С.Ратушняк звинуватив у смерті дитини: "Маленький чудовий хлопчик 6-и років, з яким відпочивали батьки, потонув. Горе сталося по причині втрати уваги з боку батьків. Тож будьте пильними і обережними щодо неповнолітніх діточок на ЛЮБИХ водоймах"

Як згодом уточнили правоохоронці, загинув житель села Довге Іршавського району 2012 року народження, котрий відпочивав у аквапарку зі своєю 36-річною тіткою, мешканкою м. Ужгород.

Відомості за даним фактом слідчі внесли до ЄРДР за ст. 115 Кримінального кодексу України (з відміткою «нещасний випадок»). У ході розслідування правоохоронці детально обстежать територію закладу та встановлять остаточні причини інциденту. 

Свідки трагедії у коментарях вказують, що дитину, що потонула, виявили не відразу.  "Братик бачив це на власні очі. Каже, що люди не відразу помітили, що хлопчик втопився. Згодом, коли якийсь чоловік помітив хлопчика в басейні, на жаль, було вже пізно, не відкачали", - написала користувачка Мар'яна Костик.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнЦВК відмовила Ратушнякув реєстрації кандидатом у нардепи.

26 червня 2019р.

Теги: потоплення, АкваРіоПарк

Коментарі

Степан Крук 2019-06-27 / 11:11:33
Дивує цинізм смоктальщиків-ратофілів! Одна із них смокче вже років 15. Вона на ТБ заявляє: правила користування бассейном вивішені,рятувальники були на місцях, лікар також. Питається, а хто від адміністрації є відповідальним за дотримання ваших правил, хто це контролює? Лікар був,рятувальники були? Дитину із запізненням із води витягли відпочивальники, а медичну допомогу довелося чекати, оскільки "швидка" приїхала згодом. Це вам моя відповідь негукана, але й не жида по-матері!

Міра 2019-06-26 / 15:52:33
Дочка ратушняка вбила маленького Сашу на вул. Сечкні, тепер ще один маленький хлопчик,видно, проклята родина, руки в крові

Галя 2019-06-26 / 15:44:58
Була я в тому басейні там 3 басейна, не зрозуміло в якому то сталось. Не думаю що в 3 там води по коліно.. залишилось великий та той де вода по шию. В усіх басейнах дно добре видно , не думаю якби десь на вишці був рятувальник він би не бачив що на дно дитина пішла. Мене більше дивують люди які в басейні треба ж і одним оком за дітьми приглядувати що рядом..Так на морі , пригадую дивне якесь брикання недалеко від мене. придивлююсь а дитинка барахтається старається дітстати дна відтолкнутись від дна в схватити трішки воздуху.. але їй не вистачає декілька см. і замість воздуху глотає воду. якби розслабилась море б витолкнуло .. але ж явний переполох і барахтаня. Звичайно кинулась до неї і витягшула так щоб голова над поверхнею води була. Хватанула воздух почала випльовувати воду...Виявилось дівчинка 7-8 років без круга чудово плаваюча... так дивитись треба трішки по бокам. Людей в басейні багато

Nana 2019-06-26 / 15:36:46
Шановні ужгородці!
Маєте пам'ятати що Ратушнякові і подібним йому істотам на'''ати на життя вас і ваших дітей. Його завжди цікавили лише гроші. Тепер він звинувачує батьків дитини, хоча як власник мав би створити безпечні умови відпочинку.Так само ригоанали Андріїви перевозять людей в маршрутках, в яких жодні правила безпеки не дотримуються. Так, є і наша спільна провина в тому, що відбувається. Вона в тому, що ми погоджуємося на таке і терпимо. Бабло вчергове переможе зло, тупість здолає здоровий глузд.
Життя дитини не повернеш, пам'ятаймо про це. Щире співчуття родині трагічно заг білого хлопчика. Ратушняк має бути покараний, і це станеться рано чи пізно.

Степан Крук 2019-06-26 / 15:25:11
Адвокат Ратушняку потрібний!

+ до Галі 2019-06-26 / 14:38:40
Там не лише гроші на вході збирають. Там іще й наливають, хоча в таку спеку підліткам після пива може стати дуже зле. А помогти нікому. Словом, непередбачених ситуацій може бути безліч. Можна послизнутись і вгрітися головою в бетон - і якщо це станеться з дорослим, то хто має надавати першу допомогу? діти?
Коротше, бодай по одній людині закріпити за кожним басейном на території можна ж. Яка і в воді помітить щось недобре, і допоможе, якщо в когось травма, серцевий напад чи тепловий удар.

Микола 2019-06-26 / 13:56:11


Коментар видалено. Коментуйте по суиі публікації. Адмін


Галя. 2019-06-26 / 13:43:24
Звичайно треба наглядати за дітьми і приглядувати краєм ока навіть за чужими що поблизу це ж вода... щодо цього випадку вхід в басейн не безплатний. І не дешевий, за такі гроші має бути рятувальник а не тільки людина на вході гроші збирати.

Степан Крук 2019-06-26 / 13:38:59
Порушено карну справу по ст. 115 (нещасний випадок). Прокуратура уху їла??! Дитину залишили в безпомічному стані і не надали їй медичну допомогу

Даєш карну справу! 2019-06-26 / 13:15:11
Ратушняківську банду за ненадання дитині порятунку та першої медичної допомоги ЗА ГРАТИ!!!

"Юристам" 2019-06-26 / 13:05:16
Витяг із правил охорони життя людей на водних обєктах України.Пункт 6."6. В аквапарках біля кожного басейну водних атракціонів організовується чергування матроса-рятувальника (плавця-рятувальника), який повинен мати при собі засоби порятунку (рятувальний пояс, рятувальний мішок, рятувальна жердина тощо).

В аквапарку має бути обладнаний медичний пункт, укомплектований ношами, апаратом штучної вентиляції легенів (мішок Амбу), лікарськими засобами та перев’язувальними матеріалами"

Степан Крук -юристи 2019-06-26 / 12:48:54
Якщо попередній коментар писала юристка (Господи прости таких ващуківських юристів),тоді з вами все зрозуміло. Але почитайте норми законодавства і не несіть херню в маси!!!

Кристи 2019-06-26 / 12:33:10
До чого тут взагалі Ратушняк?! Дитина прийшла з батьками, родичами, які і мали наглядати за нею!!! Більше винних нема шо шукати. І взагалі, якраз таки шо діти +- уього віку порушують там всі правила безпеки!! Скачуть один другому по головам у воду, хоч великим шрифтом указано що це СУВОРО ЗАБОРОНЕНО і т.д.!!! Люди, якщо вам самим не цікаві ваші діти, то що казати за посторонніх. 6ти річна дитина сама у басейні. Винні лише рідні.

Степан Крук -Ніка 2019-06-26 / 11:23:11
Можливо, що ці фахівці лиш на папері! Барига Ратушняк економив на життях дітей. І цього вибачити йому не можна.

Ніка 2019-06-26 / 11:09:47
Батькам і тітці з цим горем все життя жити. Хочеш для дітей постійно кращого, а виходить ось так, сам винен
"Спасение утопающих — дело рук самих утопающих". А де були рятувальники, лікар?Чи вони тільки на папері?!!!

ужгородець 2019-06-26 / 10:50:50
Крук все чітко розписав. Рата тому і затрубів у Фейсбуку, бо гузицю припекло. Відповідальність за відсутність лікаря, рятувальників - на власнику. А в випадку, коли це потягло за собою смертельний випадок, я так розумію - кримінальну відповідальність.

Степан Крук 2019-06-26 / 10:48:57
До правоохоронців! Де порушена карна справа? Чому не накладено арешту на басейн до закінчення ще нерозпочатого слідства?

Степан Крук -Знайомому 2019-06-26 / 10:45:42
На території громадського місця відпочинку адміністрацією повинні бути вжиті всі передбачені чинним законодавством заходи безпеки. За порушення безпеки повністю відповідає адміністрація закладу.А порушень тут купа: чому був відсутній в басейні лікар, чергування котрого в басейні є ОБОВЯЗКОВИМ! Медичну допомогу дитині надавала "Швидка", котра приїхала згодом... Чому на місці не виявилося рятувальника? Ці всі питання до власника та адміністрації басейну. Щодо батьків, їх там не було. Дитина відпочивала із 37 річною тіткою, з котрої відповідальності ніхто не знімає.

Знайомий 2019-06-26 / 10:22:50
Ви з розуму походили????!!!!! Яка різниця чий аквапарк,і як він його отримав. Ратувальники звісно не без вини, але під суд батьків і тільки їх.

Ужгород 2019-06-26 / 08:40:50
Абсолютно згоден зі Степаном Круком. Ратушняк "прихватизував" собі міський басейн, збуований ще чехами, а не вміє навіть за елементарнм порядком слідкувати

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
00:02
/ 1
У Неліпині Мукачівського району Volkswagen на швидкості проломив стіну і влетів у будинок
» Всі новини