Закарпатець петицією на сайті президента вимагає відновлення залізничного сполучення між Солотвином і Раховом

У розділі електронних петицій на офіційному сайті Президента України сьогодні, 24 червня, зареєстровано петицію під заголовком "Відновлення залізнодорожнього сполучення в межах Закарпатської області"

Закарпатець петицією на сайті президента вимагає відновлення залізничного сполучення між Солотвином і Раховом

Автором звернення є закарпатець Віталій Думнич.

"Так історично склалося, що залізничне сполучення в межах області розділене на дві умовні ділянки - Ужгород - Солотвино та Рахів - Івано-Франківськ. 

Хоча колія між Солотвином та Раховом наявна, але вона не експлатується через те, що проходить по державному кордону України, тому вона потребує вирішення на найвищому рівні", - констатується в тексті петиції.

На думку її автора, "відновлення залізничного сполучення є передумовою успішного розвитку туризму в регіоні та має потребу в населення на місцевому рівні. Також залізничне сполучення в в даному регіоні є запорукою безпеки державного кордону".

Закарпатці ще нічого не знають про цю ініціативу, а тому з 25 000 необхідних підписів вона наразі зібрала тільки 7.

Утім, це лише початок збору підписів і загалом на нього відведено 92 дні.

24 червня 2019р.

Теги: петиція, залізниця

Коментарі

Вуву 2019-06-25 / 23:58:19
Які переходи ? Куди ? В Румунію ? Шо ви пишите ?
Ви шо з глузду зйіхали?
Я просто шокований тупістю забитих і необізнаних людей.
Ви коли читаєте ... Ви хоч вдумуєтесь в те що ви читаєте ?
З такими баранами в нас бля точно ніколи нічого не буде .
На х*я таким козлам шось будувати
Якщо в голові замість розуму тирса і полова.

Вибачте за емоційі.я в шоці.

pfr 2019-06-25 / 23:09:40
І я б підтримав таку петицію, якби вона не була так безграмотно написана. Це раз. По-друге, я вважаю, що для початку варто у Тересві та Діловому відкрити пішохідні переходи - через міст і по рейкам. Постелити між ними бетон, облаштувати, як потрібно, поїзди ж там і так не ходять. Най собі люди ходять, які хочуть легально. Вивчити потік, а далі видно буде. Хоча навряд чи прикордонники і наші і їхні підуть на це з тою контрабандою, погрозами і вбивством начальника застави нещодавним.

Вуву 2019-06-25 / 20:37:27
Щоб пітримати ... Наберіть в гулі петиція віталія думнича .
Відкриється сторінка ... Натисніть підписанти ... І підпишіться.

Вуву 2019-06-25 / 20:20:48
Наразі під петицією всього 36 підписантів.

Вуву до хуна 2019-06-25 / 16:39:31
Дивись на карту і не пиши дурниці.
А ще краще сядь і прйідься від вел.бичкова до рахова і сам все побачиш ... Де проходить та колія.

Magyar-Hun 2019-06-25 / 12:20:44
Для початок треба бідвоювати шматок землі від Румунії!

Вуву до леоніда 2019-06-25 / 07:45:07
На чому базується ... Чи на яких економічних розрахунках ... не рентабельність . НЕВІДОМО.
Одне що не викликає сумніву що якби прийіхав пойізд і ти знаючи що зручно дойідеш з Рахова до Хуста (чи Ужгорода) по свойіх справах ... В яку завгодно погоду .
То напевно що ти навіть не думаючи скориставця зручним транспортним сполученням .
І не булоб в тебе ніяких сумнівів щодо доцільності такого жд. сполучення.
А так треба просто вбити в собі "совковість".
Якщо ми хочемо жити так як в ЄС ... То хочем ми того чи ні все одно мусимо мати зручне транспортне сполучення.
Від цього ми нікуди не дінемось.
Вимоги від ЄС досить чіткі прагматичні як такі ... І повинні відповідати йіхнім вимогам і стандартам ... І є обовязковими до виконання (реалізаційі).
Так що це питання часу ... А не нашим хотєлок.

Вуву до читача 2019-06-24 / 23:44:35
Причім тут помпи і солотвино ...
При чім тут контрабанда сигератами.?
Тут виноситься важливе питання по транспортному сполученню ... Яке потрібно і вигідно всім.
А щодо інших справ чи проблем ... То нехай служби займаються тим чим повинні займатись.
Прикордонники ловлять контрабандистів.
Суди хай судять.
Лікарі лікують.
Поліцейські підтримують правопорядок.
Інші обслуговують туристів і тд...

Для чого змішувати гімно із пірям ?

Вуву 2019-06-24 / 23:37:18
Для тих хто не знає.
Колія від солотвина до вел. Бичкова є прокладена ... Але вона в критичному стані. Є насип. Потрібно просто замінити на нову колію і технічно це є реально за кілька місяців.
Від вел.бичкова жд.колія теж прокладена (по нашій територійі) і тягнеться аж за село луги .
Далі потрібно тільки зробити сполучення до ділового а далі через річку колія йде просто на Рахів і далі
(а в іншу сторону на Румунію).
І ніяких претензій нікому предявляти ніхто не буде).
Просто потрібно підремонтувати дещо і сполучити там де потрібно жд. колію і то все.
Шо ви робите з мухи слона ???
Хуни в такому випадку сказалиб що це архіважно і стратегічно необхіно.
Наші козли навіть думати про це не хочуть ... По принципу "нащо прибирати за собою сміття ... Як подує вітер і розвіє".
Або ... "Добре є так як є ... А як не є то і не треба".
Тому ми так і живем.
Плачемось що нема ... Бо хочемо краще ... Але самі це краще робити не хочемо
... І знову плачемось.

Читач 2019-06-24 / 23:29:22
Я зареєстрований на сайті Президента України, але цю петицію підтримувати не буду. Що туристам можна показати на цьому відтинку дороги Рахів-Солотвино? Палаци в Апші-Діброві? Баюри в Солотвині, де вже нама справжньої соленої води з шахт, бо зупинили помпи? А які товари перевозити: цигарки для контрабанди в Румунію через Тису?
Зробіть щось варте в себе і люди до вас потягнуться: автобусами, власними автомобілями або й пішком.
Тому не засирайте сайт Президента пустими петиціями.

Вуву 2019-06-24 / 23:23:22
Найкращі вкладення інвестицій це будівництво (і ремонт) доріг ...
А головно ж/д.
Скільки часу пройшло як від яремче до рахова і далі італійці збудували колію
... І йійі експлуатують і по сьгодні.
Так це з часу правління Австрійськойі монрхині марійі - терези.
А срані комуняки як і бариги з пат. "Укрзалізниця" не спромоглися навіть зробити технічний огляд мостів ... Тунелів і водовідвідних споруд обабіч колійі.
Але зручне сполучення хочуть мати в першу чергу місцеві жителі і це схвально.
Бо вірю що підтримають цю петицію.
До слова "Уерзалізниця лупить страшні ціни за перевезення пасажирів і та компютерна система продажу квитків це просто .... "Н@йо&ув@н*я людей по повній програмі".
Коли ти прихидиш купляти квиток це те саме що купляти кота в мішку ... І так тобі в касі все розкажуть і на дурного обернуть ... Після чого хочеться кинути гранату ... Щоб підірвати всю ту злодійську систему продажу квитків.

Лотар матеус 2019-06-24 / 23:11:30
Псу не є шо робити , та він ...
Це питання навіть при союзі не могли ніяк вирішити .То треба щоб Румунія віддала частину своєї території ... того гія нігди не буде ...

Леонід 2019-06-24 / 22:57:50
Як на мене, даний маршрут без перспективний і збитковий!!!
А для відновлення маршруту, який неможливий по причині перетину дежкордрну в декількох місцях, необхідні колосальні кошти, які неокупляться, так як в даному регіоні немає маштабного виробництва, отже немає вантажних перевезень, що являється основним джерелом надходжень для Укрзалізниці, а пасажирські перевезення так це взагалі чорна діра.
В регіоні і так хватає проблем, краще кошти потратити на інші проекти, а не на утопію.

Вуву 2019-06-24 / 22:50:03
В подальшому можна буде запустити
"Інтерсіті" по маршруту ...
"Ужгород - Чернівці" .
Ps.
Булоб добре якби інформація про цю петицію передали на чернівецькі інтернет видання ...
З тим щоб і там люди могли підтримати цей проект ... Оскільки йіхня ОДА теж зацікавлена в такому транспортному ж/д сполученні
КАРПАТСЬКОГО РЕГІОНУ.

Вуву 2019-06-24 / 22:42:02
Першими хто повинен підтримати цю петицію повинні бути працівники Закарпатського відділку Львівськойі залізниці .
Адже це запорука нових робочих місць ... Збільшення товарних і пасажирських перевезень .
Додаткові фінансові надходження в обласний бюджет.
Зручне транспортне сполучення по всій області.
Суттєва підтримка розвитку інфраструктури і еколргічних проектів (напр. Вивезення вторсировини на переробні підприємства ) і тд.

Вуву 2019-06-24 / 22:32:31
Слава Господу!
Хоч одна людина почула мойі крики і сподвиглась на такий важливий крок.
Особисто ДВОМА РУКАМИ ПІДТРИМУЮ ВІТАЛІЯ ДУМНИЧА.!
Звертаюсь до всіх небайдужих підтримати цю петицію а ще краще зробити це колективно .
Кругове залізничне сполучення потрібне всім жителям області а також туристам і подорожуючим з місць Украйіни і інших крайін.

НОВИНИ: Соціо

21:05
/ 9
У православних і греко-католиків України розпочався Великий піст. Вперше в історії – без греко-католиків Закарпаття
19:25
/ 9
Ужгородський депутат-військовий звинуватив Ужгородську міськраду, мера Андріїва та депутата-блогера Глаголу у "дроновій" брехні
14:45
В Ужгороді за тиждень народилося 26 малюків, у Мукачеві – 24
14:34
В Ужгороді у вівторок попрощаються із полеглим захисником Сергієм Шпонтаком
23:18
На Закарпатті збирають підписи під зверненням до міністра захисту довкілля проти забудови Карпат вітряками
21:36
Відкрито продаж квитків на перший рейс потяга RegioJet Чоп – Прага на 27 березня (ДЕТАЛІ)
18:08
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим Героєм Сергієм Нестеренком
10:37
/ 15
Закарпатський "військкомат" розповів про спробу самогубства, вчинену в Хустському РТЦК затриманим на кордоні "ухилянтом"
20:05
/ 1
У Вишківській громаді зустріли та провели в останню дорогу Героя з Яблунівки Василя Канюку
13:28
У Тячеві бюджетним коштом стерилізують, вакцинують і чипують безпритульних собак
02:33
/ 4
У Білках провели в останню дорогу полеглого Героя Юрія Пітру
23:23
На Закарпатті відзначать 85-ї річницю проголошення незалежності Карпатської України та 150-річчя від дня народження Августина Волошина
19:38
/ 8
Ужгородці вимагають від міської влади зберегти Липову алею. Триває збір підписів
17:42
/ 19
Військовослужбовець ЗСУ і депутат міськради повідомив, що влада Ужгорода не закупила жодного дрона
18:32
/ 26
Щоби відкрити аеропорт в Ужгороді треба сотні мільйонів доларів, які потрібні для армії – нардеп
16:17
На Тячівщині медики "швидкої" майже годину пішки добиралися до травмованого хлопчика-велофрістайліста
15:36
/ 1
В Ужгороді на Фединця - Баконія збільшили кількість платних паркомісць
09:54
/ 2
"Титановий" Стас з РТЦК та СП: "Гидко бачити чоловіків, які ховаються, замість захистити свою країну"
18:34
/ 6
У середу в Берегові поховають ексзаступницю мера і ексдепутатку міськради, військовослужбовицю ЗСУ Ольгу Бізілю, яка загинула в ДТП
15:43
/ 1
У Поляні попрощалися з полеглим Героєм Дмитром Куцкіром
21:48
/ 1
В Ужгороді попрощалися з полеглим захисником Олексієм Хотіним
21:25
/ 3
Нересницька громада на Закарпатті блокує евакуацію людей із прифронтових територій – "Схід SOS"