Реклама B3

На Закарпатті раз на місяць працюватиме "Школа з митного права"

«Школа з митного права» - це майданчик, яку створили роботодавці, митниця та університет з метою ліквідувати бар’єри і перешкоди, які можуть виникнути у суб’єктів господарювання при перетині кордону.

На Закарпатті раз на місяць працюватиме "Школа з митного права"

Закарпаття – регіон, через який проходять найбільші потоки зовнішньоекономічної діяльності  країни і повинно бути лідером змін та зробити все можливе для того, щоб українські митниці перетворилися на кращі європейські взірці. Кожний суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності повинен чітко знати правила та всі «підводні камені», які можуть виникнути при перетині кордону.

Саме з цією метою і створена школа. Цільова аудиторія – це перш за все брокери, представники підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, експортери, імпортери, перевізники. Безперечно засновники школи думають про майбутнє, тому особлива увага приділяється студентам та аспірантам.

Як зазначалося під час відкриття школи, проект є інноваційним інструментом, за рахунок якого погблиблюється зв'язок з університетом та роботодавцями. 

У ході семінару присутні ознайомилися з доповідями на теми: система управління ризиками у сфері митного контролю, концепція реформування митної служби, суть, функції та механізм визначення митної вартості товарів. Актуальні питання процедури контролю та коригування митної вартості товарів. Сучасна концепція контролю правильності визначення митної вартості товарів. 

Організатори анонсували, що «Школа з митного права» буде регулярною. Семінари проходитимуть один раз на місяць по п’ятницях, а їх тематика буде визначатись учасниками, відповідно до актуальних питань та проблем, з якими стикаються представники бізнесу.

24 червня 2019р.

Теги: школа, право, митниця

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

10:11
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 1
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
» Всі новини