За посаду очільника пологового в Ужгороді змагатимуться троє кандидатів

На посаду керівника Ужгородського міського пологового будинку претендують Руслан Федько, Вікторія Пантьо та Юрій Ломага.

За посаду очільника пологового в Ужгороді змагатимуться троє кандидатів

Сьогодні, 20 червня, в Ужгородській міській раді комісія у складі: заступника міського голови Олександра Білака (голови) та членів – юрисконсульта Ужгородського міського пологового будинку Василя Дьордя, начальника управління охорони здоров’я міськради Василя Решетаря, головного бухгалтера полового Наталії Лендєл, представника ГО «Пройдемо шлях разом» Слави Глаголич, відокремленого підрозділу у Закарпатській області ГО «Поряд з вами» Марини Сташиної-Неймет – провела засідання з підготовки проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради.

Голова комісії заступник міського голови Олександр Білак поінформував, що на участь у конкурсі надійшло три заяви – від кандидатів Руслана Михайловича Федька, Вікторії Андріївни Пантьо, Юрія Юрійовича Ломаги. Також, відповідно до вимог, надійшли запечатані конверти з документами претендентів.

Конверти відкрили в присутності членів комісії і вони, вивчивши відповідність документів Постанові Кабінету Міністрів України № 1094 від 27.12.2017 р., прийняли рішення:

– допустити кандидатів Руслана Михайловича Федька, Вікторію Андріївну Пантьо, Юрія Юрійовича Ломагу до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня» Ужгородської міської ради;

– конкурс призначити на 12.00 24 червня 2019 р.;

– уповноважити члена комісії начальника управління охорони здоров'я Василя Решетаря повідомити кандидатів про дату та час проведення конкурсу.

 
20 червня 2019р.

Теги: пологовий, посада, очільник

Коментарі

іршава 21.06.2019 / 07:12:20
іршава ніколи не забуде твої тарифи

Іршава 20.06.2019 / 22:46:47
Ломага -взяточник і грубіян!

123 20.06.2019 / 19:48:18
Степан правду кажете ! Того ломагу Іршава довго буде помнити і його взятки! Я у шокові як такі взяточники можуть бути головними лікарями роддому!! Усьо буде по європейськи вижу - готуйте долари та й євро лише ко захоче рожати!!! Шкода такоє лиш у нас може бути !! Нема достойних тут кандидатів

Степан Крук 20.06.2019 / 19:13:08
Серед претендентів є фігуранти корупційних скандалів! Але це нікого не хвилює...

НОВИНИ: Соціо

18:13
В Ужгороді провели День донора для потреб Збройних Сил України Фото новина
17:34
В Ужгороді попрощалися з підполковником ЗСУ Олександром Павлієм Фото новина
16:10
/ 2
Священик УПЦ МП з Мукачівщини приєднався до ПЦУ Фото новина
15:56
/ 1
Посадовцю Служби відновлення оголосили підозру у справі про ремонт дороги Долина – Хуст Фото новина
14:42
/ 1
На війні з московитами поліг Андрій Котляренко з Неліпина Мукачівського району Фото новина
14:04
На Закарпатті під час катання на гірськолижному комплексі травмувався 12-річний хлопець Фото новина
12:43
У пункті пропуску «Астей» викрили спробу незаконного ввезення тютюну Фото новина
12:03
25 природних скарбів Закарпаття: озеро Бребенескул Фото новина
11:43
В Ужгороді останню дорогу провели полеглого Героя Олександра Тарная Фото новина
18:20
/ 2
В Ужгороді впровадили цифрову систему для водоканалу Фото новина
15:56
В Ужгороді проведуть в останню дорогу полеглого захисника Олександра Павлія Фото новина
14:41
Подорож схилами полонини Боржави: програма екоосвітнього туру для школярів Фото новина
13:48
На Закарпатті інспектори Укртрансбезпеки оштрафували перевізників майже на 95 тисяч грн Фото новина
12:04
На Закарпатті попрощалися зі старшим солдатом Віктором Рубльовським Фото новина
09:01
/ 1
Сьогодні в Ужгороді попрощаються з полеглим бійцем Олександром Тарнаєм Фото новина
19:48
25 природних скарбів Закарпаття: білоцвіт весняний на Перечинщині Фото новина
18:05
В Ужгороді запровадили новий автобусний маршрут до кордону зі Словаччиною
16:57
/ 3
У Мукачеві 42-річний чоловік обікрав обласну дитячу лікарню Фото новина
12:11
/ 2
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 8
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 14
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
» Всі новини