Представник Офісу із залучення та підтримки інвестицій цікавився в Ужгороді, куди в місті залучати інвестиції (ФОТО)

В Ужгородській міській раді напередодні відбулася робоча зустріч заступника міського голови Ігоря Фартушка з представником Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні Андрієм Павлівим.

Представник Офісу із залучення та підтримки інвестицій цікавився в Ужгороді, куди  в місті залучати інвестиції (ФОТО)

Також у зустрічі взяли участь начальник управління економічного розвитку міста Павло Логвінов та заступник начальника управління, начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та туризму Василь Цап. 

Зокрема, Андрій Павлів цікавився, у які галузі економіки міста можливе інвестування з боку закордонних компаній, а також окремими інвестиційними пропозиціями. Обговорювали й питання середньої заробітної плати та міграції робочої сили, браку висококваліфікованих кадрів, потреби іноземних компаній при запуску виробництва своєї продукції на території міста та регіону в цілому. 

Ігор Фартушок розповів про основні соціально-економічні показники обласного центру та його переваги в географічному й логістичному розташуванні.

За підсумками зустрічі домовились про співпрацю між Ужгородською міською радою та UkraineInvest щодо можливостей і напрямів залучення іноземного капіталу, інвестицій транснаціональних компаній в економіку міста, згадали про незадіяний промисловий сектор, де більшість виробничих площ підприємств пустує та перебуває в пошуку іноземних компаній, які бажають інвестувати в машинобудівну, автомобілебудівну, електронну та деревообробну галузі.

14 червня 2019р.

Теги: інвестиції, представник, офіс

НОВИНИ: Соціо

18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
14:42
До 9 годин затримки: низка потягів до Закарпаття курсує із запізненням
11:48
/ 1
На Закарпатті викрили двох нелегальних перевізників Фото новина
11:03
/ 1
Підтверджено загибель 20-річного захисника зі Сваляви, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:21
/ 1
У Барвінку знову горіло сміттєзвалище Фото новина
11:54
/ 2
На Закарпатті обрали найкращі вина 2026 року Фото новина
18:18
/ 16
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
» Всі новини