На Закарпатті відділи ведення Державного реєстру виборців розпочали роботу по вихідних (ФОТО)

До відділів ведення Державного реєстру виборців на Закарпатті з проханням змінити адресу голосування почали звертатися перші виборці, а самі відділи ведення ДРВ змінили графік роботи та почали працювати й у вихідні.

На Закарпатті відділи ведення Державного реєстру виборців розпочали роботу по вихідних (ФОТО)

Змінити місце голосування можна до 15 липня у відділах ведення ДРВ. Спостерігачі ОПОРИ промоніторили роботу кількох міських та районних відділів ведення реєстру виборців на Закарпатті, аби розібратися, як вони працюють та чи легко знайти й потрапити до приміщення ДРВ тощо.

Ужгородський міський відділ державного реєстру виборців працює в будні з 9 до 18 години, в п’ятницю – з 9 до 15 години. На вихідних наразі не працюють, адже графік роботи відділу пов’язаний із графіком роботи міської ради. За словами спостерігачки ОПОРИ, до відділу ведення ДРВ у міській раді потрапити можна без перешкод, саме приміщення також знайти просто. Інформаційних стендів у приміщенні відділу немає, однак працівники ДРВ час від часу комунікують із місцевими засобами масово інформації та розповідають про процедуру зміни місця голосування.

Мукачівський міський відділ державного реєстру виборців працює з 9 ранку до 18 вечора, із цього тижня і до дня виборів відділ працюватиме без вихідних. За словами спостерігача ОПОРИ, потрапити до відділу ведення ДРВ можна безперешкодно, однак саме приміщення знайти складно, адже немає вказівників чи вивісок. За словами працівників відділу, наразі до них ще не зверталися із проханням змінити місце голосування.

До Мукачівського районного відділу ведення ДРВ потрапити також можна безперешкодно, у приміщенні є вказівники, тому знайти потрібний кабінет доволі просто. Графік роботи – з 8 до 17 години. Відділ також працює без вихідних. Наразі до Мукачівського районного відділу ведення ДРВ виборці звертаються не активно. Однак, за словами працівників, ближче до дня виборів звернень побільшає.

Свалявський районний відділ ведення ДРВ повідомляє, що від початку року, щодо уточнення своїх даних до них звернулися 556 громадян, з них 131 не знайшли себе у списках виборців або знайшли з помилками. Останній такий запит був 24 квітня одразу після повторного голосування під час виборів президента. Щодо зміни місця голосування, то станом на 6 червня до відділу ДРВ звернулися двоє громадян. Інформаційний стенд наразі не обладнаний, жодного інформування виборців не проводиться. За словами начальниці відділу ведення ДРВ, відповідно до наказу вони працюють й у вихідні дні, але про це ніде не вказано, в тому числі й у графіку роботи, який є на дверях.

У Перечинському міському відділі ведення ДРВ облаштований інформаційний стенд з прикладами заяв на зміну місця голосування, також є інформаційні листівки з графіком роботи відділу та контактними телефонами. Станом на 7 червня лише одна людина звернулася з приводу зміни місця голосування. За уточненням своїх даних у травні-червні не звертався ніхто. Як зазначила працівниця відділу спостерігачу ОПОРИ, багато жителів міста взагалі не знають, що вибори відбудуться 21 липня.

У Хусті ДРВ працює з 8 до 17, потрапити можна безперешкодно і дістатися до нього легко,. Наразі працівники відділу відзначають, що були лише поодинокі звернення громадян щодо уточнення себе у списках виборців та стосовно зміни місця голосування.

У Берегівському районному відділі з 1 червня працюють по вихідних, але графіку роботи на дверях немає. Інформаційного стенду в приміщенні також немає. За словами працівників, наразі до них не надійшло ще жодної заяви стосовно зміни місця голосування.

У міському відділі державного реєстру виборців у Берегові також чергують на вихідних із 9 до 13 години. Наразі з проханням про зміну місця голосування до них звернулася 1 особа.

За інформацією спостерігача ОПОРИ, до Тячівського та Рахівського відділів ведення ДРВ можна потрапити безперешкодно, в приміщеннях є обладнані інформаційні стенди. Обидва відділи вже працюють по вихідних.

11 червня 2019р.

Теги: реєстр, виборці, робота

НОВИНИ: Соціо

05:16
/ 1
На Закарпатті відбувся мовно-літературний конкурс імені Шевченка
13:33
Тячівські водники заявляють про корупційний тиск з боку правоохоронців
11:10
/ 3
Робоча група вивчала готовність медичних закладів Іршавщини до контрактування з НСЗУ
11:06
/ 12
На Закарпатті розглядають можливість створення біля пунктів пропуску зон відпочинку для далекобійників
09:40
Традиційна акція "Письменник за прилавком" триває в Ужгороді
09:37
У Закаратському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відзначили День Збройних сил
09:33
Новий інклюзивний центр запрацював у Вільхівцях на Тячівщині
09:30
До річниці ЗСУ студенти військової кафедри УжНУ підготували привітальний відео-флешмоб
18:07
ФОТОФАКТ. У Сваляві відкрили пам’ятник борцям за волю України
17:31
У Перечині до 230-річчя легендарного листоноші Федора Фекети погасили марку з його зображенням
17:22
На Берегівщині 2 га земель повернуто у державну власність
16:54
/ 2
Керівниця Міносвіти Новосад зустрілася з освітянами Закарпаття
16:23
/ 3
"Туалетну" проблему у школах Закарпаття планується вирішити впродовж 3-ох років
16:19
На Хустщині повернуто громаді земельну ділянку, яку посадовці РДА протиправно передали у приватну власність
16:17
Майже 875 млн грн боргують закарпатці за спожитий газ
15:26
/ 1
В Ужгороді врочисто відзначили 28-у річницю Збройних сил України
13:21
Гуцульська овеча бриндзя отримала свідоцтво про реєстрацію географічного зазначення
12:39
З нагоди Дня волонтера у головній книгозбірні області працювала "жива бібліотека"
12:34
/ 9
На Закарпатті виявили 6 нелегальних АЗС
12:10
/ 2
На Закарпатті констатували потребу в активізації роботи місцевих відділів та відділень поліції у боротьбі з наркоторгівлею
10:46
Понад 4 млрд грн ЄСВ спрямували на соціальні потреби мешканці Закарпаття
10:22
70 світловідбивних жилетів отримали учні третьої школи в Ужгороді
10:16
Понад 2,5 тисячі пенсійних документів перевели в електронну форму на Закарпатті
10:13
Понад 240 тис грн щорічно надходитиме до сільських рад Закарпаття завдяки "листопадовим" земельним торгам
10:10
У Мукачеві для ще однієї дитини-сироти зможуть придбати житло
» Всі новини