В Ужгороді водолази дістали з кар'єра тіло 17-річного юнака, що потонув у неділю

Учора, 9 червня, ввечері в поліцію Ужгорода надійшло повідомлення від жителя міста про те, що під час відпочинку на кар’єрі в мікрорайоні Радванка зник його знайомий, житель села Минай Ужгородського району 2002 р.н.

В Ужгороді водолази дістали з кар'єра тіло 17-річного юнака, що потонув у неділю

З аналогічною заявою в поліцію звернулася мати хлопця. Зі слів жінки, син пішов із друзями купатися й зник. 

Тіло утопленика виявили на кар’єрі водолази сьогодні, 10 червня, близько 10-ї години ранку. Попереднім оглядом ознак насильницької смерті на тілі не виявлено. Ймовірна причина смерті неповнолітнього – утоплення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Як повідомили закарпатські рятувальники, 9 червня, о 21:00,  до них надійшло повідомлення від чергового Ужгородського відділу поліції про ймовірне утоплення 17-річного місцевого юнака. Трагедія трапилася на штучній водоймі колишнього кар’єру, що в обласному центрі на вул. Гранітній. З'ясувалося, що юнак разом з товаришами відпочивав біля водойми. Близько 17:00 він пішов поплавати і більше його вже ніхто не бачив.

На місце події було направлено водолазно-рятувальне відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення. Пошуки тіла хлопця тривали  до настання темряви, але бажаних результатів не дали. Сьогодні, 20 червня, вранці водолази продовжили обстеження водойми і о 09:35 потопельника було знайдено на глибині близько 10 метрів та за два метри від берега.

Тіло людини вилучено та передано правоохоронцям. Деталі справи встановлюють компетентні служби.

 На сьогодні з початку року на водних об’єктах Закарпаття вже потонуло 10 людей. Проте, за аналогічний період минулого року таких випадків було 18.  

Щоб відпочинок на воді був радісним, приємним,  а головне – безпечним, Управління ДСНС України в Закарпатській області в черговий раз звертається до всіх громадян з проханням: відпочиваючи, дотримуйтеся заходів безпеки. Цінуйте власне життя, бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями. Пам’ятайте, що від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо.

10 червня 2019р.

Теги: юнак, тіло, кар'єр

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

12:04
У горах Рахівщини врятували харків’янина, який ледь не загинув від переохолодження Фото новина
10:14
Пожежа в Ужгороді забрала життя 70-річного чоловіка Фото новина
13:39
/ 1
У Тересві іноземець збив 14-річного підлітка на пішохідному переході Фото новина
12:39
На Львівщині сталася серйозна ДТП за участі закарпатця Фото новина
10:17
/ 1
Стихія вдруге знесла тимчасову переправу біля недоремонтованого "вітрякового" мосту в Жденіївській громаді Фото новина
16:36
/ 1
На Закарпатті поліцейські врятували 23-річну дівчину, яка намагалася вчинити самогубство Фото новина
13:26
Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС запровадила жорсткі обмеження у селі Іза через спалах гепатиту А Фото новина
12:36
Внаслідок ДТП у Порошкові постраждали шестеро людей, серед них троє дітей Фото новина
11:24
Медики закликають утриматися від поїздок до Ізи через спалах гепатиту А
16:12
/ 3
Спалах гепатиту А на Хустщині продовжує поширюватися
10:46
/ 5
У ДТП на Берегівщині загинув 15-річний хлопець, ще двоє підлітків у тяжкому стані Фото новина
13:24
У Бедевлі 35-річна водійка збила підлітка й врізалася в дерево Фото новина
12:40
/ 1
Сусіди врятували будинок у Загатті від масштабної пожежі Фото новина
09:43
На Мукачівщині у Латориці виявили потопельника
16:54
/ 5
Закарпатський апеляційний суд заборонив будувати ГЕС на річці Тересва
09:49
/ 1
У Середньому на Ужгородщині в пожежі надвірної споруди травмувалася дитина 2023 року народження
09:25
У Берегові горів ВАЗ
12:00
У Заброді на Хустщині через димохід горів будинок Фото новина
09:48
У Тернові на Тячівщині горів мотоцикл, а у Чопі – Ford Escort
14:08
У Буштині на Тячівщині згорів Fiat Фото новина
11:15
В Ужгороді згоріла Tesla Model 3 Фото новина
18:25
/ 2
Сибіга показав "сліпим угорським урядовцям", як дрон-розвідник вторгся на територію Закарпаття
01:37
/ 3
Над Закарпаттям літав дрон з Угорщини
16:06
На Хустщині водолази дістали з озера тіло потопельника
10:02
/ 1
Під час пожежі в Ужгородській лікарні загинув пацієнт Фото новина
» Всі новини