Можливості перевірки будь-якої компанії в Україні представили в Ужгороді представники команди системи You control (ФОТО)

Можливості перевірки будь-якої компанії в Україні – максимально швидкої, повної та за найновішими даними, що важливо для оберігання від репутаційних, корупційних ризиків, представила напередодні в Ужгородській міській раді команда системи You control і, зокрема, експерт Наталія Чорногуб.

Можливості перевірки будь-якої компанії в Україні представили в Ужгороді представники команди системи You control (ФОТО)

Особливо важливо мати повне досьє на кожну компанію, а це – слоган аналітичної системи You control, – при проведенні тендерів, конкурсів на виконання робіт, надання послуг. Ця система їх формує з відкритих даних понад 50 джерел, зокрема і державних, судових реєстрів.

Вітаючи гостей-доповідачів та працівників різних структурних підрозділів міськради на навчанні, заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай зазначив, що важливо працювати в правовому полі, і для контрагентів це має бути визначальним.

За словами Наталії Чорногуб, зараз в Україні 9650 наборів відкритих даних, охопити їх «вручну» складно і це вимагає тривалого часу, не всі відомості вчасно підтягуються різними реєстрами. Водночас знайти максимально повну інформацію про учасників торгів вимагає законодавство і передбачає за порушення цієї вимоги адміністративну і навіть кримінальну відповідальність. Система ж You control діє за принципом «єдиного вікна», аналізує всі набори даних і дозволяє швидко отримати найновіші показники. Як саме і наскільки важливо перевірити кваліфікаційні критерії компанії, що входить до ТОП-4 порушень, якими зловживають фірми, як дізнатися не лише про борги до бюджету, а й із зарплати, людей, які можуть рахуватися директорами у десятках фірм, виявити пов’язаність компаній, дані про виграні тендери та чимало іншого на конкретних прикладах показала Наталія Чорногуб.

Дуже корисними можуть бути такі системи також для журналістів і навіть для кожного громадянина, який, скажімо, може знайти надійного забудовника при купівлі житла на первинному ринку тощо.

Щоб випробувати можливості You control, працівники міської ради отримають на кілька днів тестовий доступ. Доповідачка наголосила, що схожих систем є кілька, головним завданням сьогоднішнього ознайомлення ужгородських посадовців було показати можливості такого роду аналітичних ресурсів, наголосити, як важливо проводити детальну перевірку потенційних контрагентів.

07 червня 2019р.

Теги: система, команда, перевірка

НОВИНИ: Соціо

18:18
/ 1
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 7
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
» Всі новини