Приватбанк підозрює Коломойського та Боголюбова у відмиванні 470 мільярдів доларів

У позові Приватбанку проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова до США, банк звинувачує олігархів у відмиванні 470 мільярдів доларів через кіпрські компанії.

Про це йдеться у позові Приватбанку проти його колишніх власників у суд штату Делавер.

У разі, якщо юристи Приватбанку доведуть цю суму у суді, це буде найбільший у світовій історії кейс із відмивання грошей однією групою осіб.

Так, відповідно до позову, загальна сума наданих Приватбанком кредитів кіпрським компаніям у 2006-2016 роках, за допомогою яких власники банку відмивали кошти, становить 470 мільярдів доларів (сторінка 78 звіту, текст якого опублікувала аналітична компанія Atlantic Council).

Повідомляється, що схема відмивання коштів через Приватбанк була дуже простою: гроші з банку переводилися до його дочірнього банку на Кіпрі. Звідти — юридичним компаніям, які надалі ці кошти інвестували у купівлю нерухомості та низки компаній у США.

Зокрема, відповідно до позову, колишні власники банку стали найбільшими власниками нерухомості у місті Клівленд, штат Огайо.

Також Коломойський та Боголюбов, за посередництва своїх американських компаній, придбали у США низку металургійних заводів, розташованих у різних штатах.

Приватбанк у позові звинувачує своїх колишніх власників у привласненні "мільярдів доларів у Приватбанку та відмиванні мільйонів доларів у США".

Водночас сам Коломойський, як повідомлялося раніше, знову планує стати співвласником Приватбанку, або ж повернути частину грошей, які були вкладені їм на момент націоналізації банку.

06 червня 2019р.

Теги: Приватбанк, Коломойський, Боголюбов, відмивання

Коментарі

Адмін 2019-06-11 / 07:20:35
Про відмивання з вами спілкувався не Адмін. Читайте те, що є насправді, а не фантазуйте

Ороска 2019-06-11 / 07:11:24
Ха-ха.
Ну адмін і сказав!
********
"Відмивання - це не заробіток, не прибуток. Це просто легалізовані брудні гроші"
********
Якщо гроші легалізовані - навіщо їх відмивати?
Якщо це не прибуток, то як вони зявились?

Включай мозги, журналісте.

Оросці 2019-06-10 / 21:11:39
Відмивання - це не заробіток, не прибуток. Це просто легалізовані брудні гроші.
Це як уточнення.
Ну а Коломойський -злочинець, так

Адмін 2019-06-10 / 07:54:07
Оросці

Ще раз: у тексті є посилання на позов Приватбанку проти його колишніх власників у суд штату Делавер. А вам для унаочнення зробили скан.

Це складно зрозуміти?

Так, йдеться про кілька державних бюджетів України. І, відповідно, масштаби її пограбування

Ороска 2019-06-10 / 06:45:37
Посилання на фейкові новини- не доказ.
Включіть голову.
470 млрд $ -це пять річних бюджетів України.
Ха-ха.
Фе журналюгам, що бездумно поширюють фейки.

Адмін 2019-06-08 / 07:28:37


У тексті є два посилання на першоджерела. Складно зайти і переконатися на власні очі?

Ось скан фрагменту позову Приватбанку проти його колишніх власників у суд штату Делавер.

Банкіри теж "не бачать різницю"?

Журналісти чекають на вибачення


Ороска 2019-06-08 / 06:08:06
Мова іде про 470 млн. а не млрд.
Схоже журналісти не бачать різницю.

Вуву 2019-06-07 / 06:33:51
А нам все "втирають" в гривнях та гривнях ... Це щоб було в 26-27 разів менше.
А при оголошенні підозри різниця між сумою в $ і гривнями ... Осідала на офшорних рахунках вальцмана ... Луценка ... Авакова ... Матіоса і решти бариг що при владі.
Кримінальна справа "насралова" і омельяна як нашого "носатого конюха" є показовим прикладом ... Коли з них бабло зрізали а злодійів не посадили.
Останній і до тепер при виконанні обовязків мера .
А ще більш фантастична наглість ... Подається в депутати ВР.
Це при відкритому кримінальному проваджені.
Ось така в нас демократія.

Ороска 2019-06-06 / 10:10:05
Я не вірю!
Може 4,7 млрд і журналісти щось наплутали?

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини