З’ясувалося, що 9 жовтня 2017 року було видано наказ управління містобудування та архітектури (№30) «Про затвердження містобудівних умов та обмежень» на «реконструкцію власного підвального приміщення» за цією адресою за зверненням забудовника. Проектом реконструкції передбачено влаштування входу до підвалу з вулиці.
Разом з тим у наказі йдеться, що об’єкт знаходиться в межах історичного ареалу, тому забудовник під час реконструкції має врахувати погоджене історико-містобудівне обґрунтування, розробити проект та погодити на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури. Адже рішенням виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 7 листопада 2008 року (№ 4540 «Про заборону прибудов та зміни фасадів» заборонено юридичним та фізичним особам прибудови для влаштування зовнішніх входів до вуличних фасадів будинків чехословацької забудови 20-30 років ХХ століття, що входять до складу архітектурно-містобудівельного ансамблю «Малий та Великий Галагов» та центральної історичної частини Ужгорода. Проте забудовник цю вимогу не виконав. Земельна ділянка для влаштування входу з вулиці рішенням сесії також не надана, як і ордер на проведення земляних робіт.
За результатами перевірки працівниками управління ДАБК буде винесено припис, а повідомлення про початок будівельних робіт скасують у зв’язку з поданням недостовірних даних. Роботи наразі зупинено, інформують із управління держархбудконтролю Ужгородської міської ради.
Фото зі сторінки спільноти Save Uzhhorod
Іван 2019-06-06 / 10:34:44
А коли ДБАК провірить якість робіт та їх відповідність Будівельним нормам і правилам на відповідність будівництва в сейсмічній 8 бальній місцевості на будівництві БОЗДОШ МАЄТОК, Відсутні залізобетонні вертикальні антисейсмічні сердечники, виконання робіт вертикальними штрабами при кладці цегли.Хто робив експертизу проекту та надав дозвіл на початок будівництва.