На Закарпатті вчасно утворилися 6 ОВК, однак керівництво деяких із них відмовилося працювати (ФОТО)

У Закарпатській області усі шість окружних виборчих комісій вже провели свої перші засідання, на яких більшість членів прийняли присягу.

На Закарпатті вчасно утворилися 6 ОВК, однак керівництво деяких із них відмовилося працювати (ФОТО)

Однак не на всіх засіданнях були присутні усі члени комісій, на деяких було відсутнє керівництво комісії через те, що ці особи проживають в інших містах. У трьох ОВК перше засідання пройшло 2 червня, в інших трьох – 3 червня. Про це повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА на Закарпатті.

На засіданні ОВК №68 (центр – Ужгород), яке відбулося 3 червня, були присутні 16 із 18 членів комісії. Усі присутні склали присягу та розглянули питання щодо оплачуваних посад, чергування, графіку роботи окружної комісії.

Перше засідання комісії по округу №69 (центр – Мукачево) також пройшло 3 червня. Із 18 членів ОВК присутніми були 13 осіб, які прийняли присягу під час засідання.

Під час засідання ОВК №70 (центр – Свалява), яке відбулося 3 червня, були присутні 11 осіб із 18 членів комісії. Усі присутні члени комісії прийняли присягу. Голова комісії та секретар не з'явилися на перше засідання та, зі слів заступниці голови ОВК Мар`яни Змійовської (суб`єкт подання – партія «Відродження»), відмовилися від роботи в окружній виборчій комісії. Тому на одне засідання члени комісії призначили Марію Кошелю секретарем засідання. За інформацією спостерігача ОПОРИ, в ОВК є й такі члени, які не мешкають на Закарпатті, тому від участі також ймовірно відмовляться.

Засідання ОВК №71 (центр – Хуст) відбулося 2 червня, усі 15 осіб, які були присутні, прийняли присягу. Зі слів заступниці голови ОВК Вікторії Калинич (суб`єкт подання Радикальна партія Олега Ляшка), 3 із 18 членів комісії відмовилися працювати, адже мешкають в інших областях.

ОВК №72 (центр – Тячів) зібралася на засідання 2 червня. Із 18 членів комісії було 14 осіб, усі вони прийняли присягу.

Засідання ОВК №73 (центр – Виноградів) відбулося 2 червня. На першому засіданні були присутні 11 членів із 18. За інформацією спостерігача ОПОРИ, на засіданні не було голови та заступника, які проживають в містах Сєвєродонецьк та Харків. Усі присутні на засіданні члени комісії прийняли присягу.

04 червня 2019р.

Теги: керівництво, присяга, ОВК

НОВИНИ: Соціо

21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 12
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
» Всі новини