Закарпатські та польські рятувальники реалізовують спільний проект з ліквідації наслідків ДТП і порятунку людей (ФОТО)

Придбання спеціального гідравлічного комплекту для ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, медичного спорядження й обладнання для навчального центру, підготовка інструкторів з надання домедичної допомоги під час ДТП, будівництво навчального тренажеру для гасіння пожеж у закритих приміщеннях та інше.

Закарпатські та польські рятувальники реалізовують спільний проект з ліквідації наслідків ДТП і порятунку людей (ФОТО)

Все це буде втілено в життя  в рамках реалізації спільного українсько-польського проекту: «Покращення оперативного потенціалу рятувальних служб Закарпатської області».

Дана співпраця стала можливою за фінансової підтримки в рамках програми Польської співпраці для розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща та реалізується Фондом іHELP Institute.

3 червня в Ужгороді, на базі 1-го державного пожежно-рятувального загону, відбулася робоча зустріч керівника закарпатських рятувальників Романа Гудака з віце-президентом Фонду іHELP Institute Адамом Вишневським та Павелом Грішко, координатором навчальної школи даної організації. Сторони обговорили деталі проекту та терміни його реалізації. Зокрема, до кінця 2019 року всі вище перераховані заходи планується реалізувати в повному обсязі. 

Начальник Управління ДСНС  України у Закарпатській області  Роман Гудак повідомив, що питання ефективного та швидкого реагування на різного роду надзвичайні ситуації є пріоритетним напрямком діяльності оперативно-рятувальної служби. А реалізація даного спільного проекту та обмін досвідом роботи з рятувальними службами Республіки Польща дасть змогу закарпатським  рятувальникам ще ефективніше та якісніше виконувати завдання за призначенням,повідомили Закарпаття онлайн в У ДСНС України у Закарпатській області.

03 червня 2019р.

Теги: рятувальники, проект, наслідки

НОВИНИ: Соціо

15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 8
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
» Всі новини