ФОТОФАКТ. У Берегові на тротуарі заасфальтували дерева

На тротуарі однієї із вулиць закарпатського райцентру Берегово заасфальтували декілька дерев.

ФОТОФАКТ. У Берегові на тротуарі заасфальтували дерева

Про це в соціальній мережі Фейсбук, розмістивши відповідні світлини, розповіли місцеві жителі

Закарпаття онлайн Фото István Raytr

02 червня 2019р.

Теги: асфальт, дерева, Берегово

Коментарі

Берегово 2019-06-03 / 21:10:22
Оно і праду кажут берегово є берегово тому і дерева асвальтують

До полані 2019-06-03 / 19:48:44
Ото інновацйно - ірригаційна система поливу дерев дощовою водою аби не обсохли.
Так што нема што возмущатися.
Кить із неба лляє та тоді із труб тоже може.
(Так робили ще старословяни до приходу хунських племен на Закарпаття).

Поланя 2019-06-03 / 18:06:03
То ще тим деревам ай стовпови "повезло" - сама дорога никус асфалту не дустала. А у тів хижі кось дуже "гузицьорозумний" жиє - увести зелені труби, оби людям на голови ся лляло!

Вуву 2019-06-03 / 16:59:45
Я дуже люблю хунів ... я хороша людина.

Петро 2019-06-03 / 10:35:43
Одним словом-КЛОУНИ БЕЗМОЗГІ,

Золі Йобік 2019-06-02 / 23:59:44
Етофлешмоб ілі реформа для комунгосподарство. Ізвініте за українські язік я ходіл у яноші село школа 6_10 уровня!

Фенек 2019-06-02 / 18:56:15
Це моторошно. Це звиздець як моторошно. Ще б трохи колючого дроту для підсилення ефекту.

сорри 2019-06-02 / 18:15:19
Це ж як ще треба було старатися філіґранно втоптувати асфальт довкола стовбурів :(

Вуву 2019-06-02 / 17:45:47
Кращеб самого баригу злодія бабака закатали під той асфальт.
Гірше для міста і його жителів точно не стане.
Але зявиться шанс на краще.

Вуву 2019-06-02 / 17:41:47
Класичний хунський "культурний підхід" ... Зробити на зло всім але так як хочеться собі.
Замість того щоб кругом дерев залишити земельну ділянку і обгородити... насадити квіти кругом ...
Так ні ... Закатати все в асфальт і заткати всім рот.
А кінцево зробити гучний звіт.
Азіатська дикість і варварсво безмежні
Навіть в украйінських бідних селах бабці завжди висаджували Чорнобривці ... Флокси ... Георгіни ... Астри ...
А тут ??????

Саша 2019-06-02 / 16:52:11
Ну як треба нелюбити все і вся щоб так плювати на все. Слів нема.

Світлана домініківна 2019-06-02 / 15:55:23
Так, це правда, коли нема шефа, то робимо, шо хочемо, бо він нам довіряє...ми безцінні кадри і нічого з нами не зроблять. Ха-ха

Житель Берегова 2019-06-02 / 15:49:47
Просто чим більше заасфальтовано тим більший відкат отримає мер-корупціонер Берегова Золтан Бабяк!!!

Берегово 2019-06-02 / 14:19:00
азіати тут не в темі,не думаю ,що таку вказівку дав мер,або його заступники ніби нормальні професонали.Просто у нас дуже слабі комунальні служби,кадри ніякі,на роботі інспектори по благоустрою не знаходяться,кажуть вони на половину ставки працюють,чому не ясно.Олексій -дорожник зажрався зовсім,вже десяток крутих машин має.Грішми мерії розпоряжаєся Ольга Петрівна ,обходячи мера.Кадрами керує коронована кадровичка,до якої ніяк не можна підступитися,як каже завжди немає часу , Бо занята спец.дорученнями мера.Зверніть увагу на ел.деклр.цих дам. Одним словом бардак!

Дорн 2019-06-02 / 12:50:43
При чему тут азіати ? Це звичайні бухі закарпатські роботяги

ХАХАХА 2019-06-02 / 12:21:45


Коментар видалено. Адмін


Закарпатець 2019-06-02 / 11:46:27


Далбо***и!


ІВАН 2019-06-02 / 09:40:18
Ну, азіати - мядяри, нема тому ради.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 5
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини