На Закарпатті рятувальники з чеських Пардубіц встановлювали точки порятунку людей у горах (ФОТО)

У рамках реалізації спільного партнерського проекту між Управлінням ДСНС України у Закарпатській області та Пардубицьким краєм Чеської Республіки, а також для надання консультаційної допомоги гірським рятувальникам, впродовж 27-30 травня на Закарпатті з робочим візитом перебував представник кризового управління канцелярії гетьмана Пардубицького краю Чеської Республіки Олдріх Масін

На Закарпатті рятувальники з чеських Пардубіц встановлювали точки порятунку людей у горах (ФОТО)

Упродовж зазначеного періоду іноземний гість провів черговий майстер-клас для закарпатських гірських  рятувальників з користування GPS-пристроями, котрі були подаровані чеською стороною, а також здійснював оновлення їх програмного забезпечення.

Також представник чеської сторони відвідав Рахівський район та спільно із рятувальниками гірської пошуково-рятувальної частини проводив роботу по встановленню точок порятунку людей у горах.  Дані своєрідні інформаційні вказівники допоможуть туристам швидко, а головне точно визначити своє місце перебування, щоб передати їх гірським рятувальникам у разі потрапляння у небезпеку.

Загалом до кінця червня поточного року рятувальниками буде встановлено перші 150 таких табличок на всіх туристичних маршрутах Закарпатської області. У подальшому всі точки порятунку будуть оприлюднені на інтерактивній карті, яка буде в загальному доступі.

Під час завершення свого робочого візиту Олдріх Масін передав для потреб гірських рятувальників 100 бафів, котрі захищатимуть  їх обличчя під час проведення пошуково-рятувальних робіт в зимовий період, повідомили Закарпаття онлайн в У ДСНС України у Закарпатській області.

01 червня 2019р.

Теги: Пардубіце, рятувальники, порятунок

Коментарі

Ivan ryativnik 01.06.2019 / 09:26:00
А шо там робить взагалі(рятує типу?)піариться?Визирає мало на двох фото... цей Бабьяк-МАЛИШ-"паркетний" рятівник, одночасно придворний типу"юрист"?.От знає для себе хоч де пристроїтися, хитрий рятівник... хоч де-де якийсь хосенможе в командіровку в Чехію пуйде на шару,бо такий він... та ще й кось "тягне його" із властей..

ІВАН 01.06.2019 / 08:25:29
А пейзажі які чудові!

НОВИНИ: Соціо

17:33
У селі Невицьке на Ужгородщині попрощаються із Героєм Анатолієм Макаровичем Фото новина
10:22
В Ужгороді попрощаються із захисником Артуром Каташинським Фото новина
16:15
/ 6
На Закарпатті поліцію звинуватили у незаконному проникненні до будинку
09:29
У Долині нарцисів на Закарпатті розпочалося цвітіння Фото новина
18:27
/ 1
У Вонігові на Тячівщині підтвердили загибель захисника Михайла Росохи Фото новина
16:27
/ 12
Суд на Закарпатті покарав керівника ТЦК за перешкоджання роботі омбудсмана Фото новина
14:34
/ 1
На Берегівщині рятували травмовану туристку біля гірського озера
13:35
/ 2
Туристичний потік у нацпарки Закарпаття скоротився на 10% Фото новина
18:34
Поліція Берегова розшукала дівчину, яка зникла після прогулянки Фото новина
17:51
З російського полону повернулися четверо закарпатських військових Фото новина
13:40
/ 1
У Тересві на Тячівщині підтверджено загибель захисника Василя Рудака, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
12:23
У Хусті медики прийняли пологи в автомобілі швидкої допомоги Фото новина
08:58
/ 1
У Чопі попрощалися з військовим Сергієм Пиреу, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
18:50
Нетверезий мотоцикліст спричинив ДТП в Ужгороді Фото новина
17:25
/ 2
В Ужгороді вшанували ліквідаторів до 40-х роковин Чорнобильської катастрофи Фото новина
14:53
В Ужгороді посадовицю лікарні підозрюють у розтраті понад 468 тис. грн Фото новина
12:23
На кордоні з Угорщиною 50-річний киянин намагався виїхати за чужим паспортом Фото новина
11:15
/ 1
Помер військовий із села Невицьке на Ужгородщині Анатолій Макарович Фото новина
09:09
У Карпатах зафіксували масове цвітіння шафранів Фото новина
17:59
Командиру роти 128-ї закарпатської бригади присвоєно звання Героя України Фото новина
17:31
В Ужгороді затримали чоловіка за пошкодження фітнес-клубу Фото новина
15:15
В Ужгороді відбудеться «Містечко здоров’я»: безкоштовні щеплення та обстеження для всіх охочих
13:20
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Владиславом Шитіхіним Фото новина
12:16
/ 1
На Закарпатті судитимуть 49-річного громадянина Туреччини, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
11:01
На Закарпатті водій намагався провезти через кордон понад 230 кг одягу без декларації Фото новина
» Всі новини