Міжнародний день захисту дітей відзначать в Ужгороді насиченою програмою

Докладно про заходи, які проведуть уже цієї суботи, 1 червня, в центрі міста, сьогодні говорили в Ужгороді.

Міжнародний день захисту дітей відзначать в Ужгороді насиченою програмою

Зокрема, управління освіти міськради готує близько десятка різноманітних святкових подій. Як ми вже повідомляли, це – і традиційний фестиваль дитячої творчості «До-ре-мі-фа-солька», що розпочнеться о 10.00 на площі Театральній, на якому з концертом виступлять близько трьох сотень вихованців ужгородських закладів дошкільної освіти та НВК. Також уже вдруге відбудеться конкурс кулінарної майстерності – фестиваль дитячих страв «Ням-Ням Фест» (початок – об 11.00, набережна Незалежності (біля Лінгвістичної гімназії).

Докладніше розповіла начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова: «Цього року ми запропонуємо нашим дітлахам дійство протягом усього дня. Розпочинаємо з концерту «До-ре-мі-фасолька» на площі Театральній, де на початку, відповідно до міської програми, нагородять 15 ужгородських школярів – переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт членів Малої академії наук. Вони отримають грошові винагороди у розмірі близько 10 тис. грн. кожен. Концерт продовжить «Європейський вернісаж», біля обласної філармонії проведемо пленер, на якому дошкільнята малюватимуть. Крім того, на площі Театральній відбудеться флешмоб – вихованці ЗОШ №19 представлять танок черлідерів. І ще плануємо багато цікавого, загалом уся програма триватиме приблизно до 17.00».

Заступниця начальника департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради Іванна Франчук зазначила, що заходи до Міжнародного дня захисту дітей в Ужгороді розпочнуться ще 30 травня із шахового турніру та соціальної акції в Боздоському парку й триватимуть до 3 червня. Основними локаціями, власне у суботу, 1 червня, будуть площа Театральна та парк Підзамковий, де для дітей готують чимало цікавинок, а вже наступного дня – у неділю – в Ужгороді відбудеться виставка робіт вихованців медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя». «Чекаємо на юних ужгородців, а також маленьких гостей міста», – додала Іванна Франчук.

Голова Ужгородського прес-клубу Ірина Бреза та радниця Міністерства соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області Анжела Бабкіна розповіли про проект «Мирний квартал» у рамках програми «Голос жінки має силу».

«Цьогоріч залучаємо складову «Мистецтво заради миру». Тому вирішили в усіх 9 містах, які беруть участь у проекті, провести таке дійство, мета якого – дитячі веселощі», – зазначила Анжела Бабкіна.

Серед запланованих заходів – і веселе дійство з фарбами холі на березі Ужа, за участю студентів УжНУ. Проведуть також арт-терапію для дітей, а ще – вікторину «Чи добре ти знаєш Ужгород?» Діятиме і святкова фотозона.

Студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв запрошують дітей порозважатися на свято ігор "Грайлик" (пл.Театральна, 11.00).

Не тільки для дітей, але й для їхніх батьків буде цікавий майстер-клас від Ужгородської міської організації Товариства Червоного Хреста України із надання першої невідкладної домедичної допомоги.

29 травня 2019р.

Теги: захист, діти, програма

НОВИНИ: Соціо

18:17
У Собатині Іршавської громади у вівторок попрощаються з полеглим на Донеччині Михайлом Глебою Фото новина
17:49
/ 4
На Апецькій, яку планують знищити вітряками, розцвів унікальний білий еритроній і зафіксували рідкісного лісового кота Фото новина
01:35
/ 9
Новостворений військово-спортивний ліцей у Великому Березному запрошує на День відкритих дверей
17:40
/ 2
Перебуваючи вдома на лікуванні, помер Михайло Довганич з Хуста Фото новина
16:31
/ 1
Унаслідок поранення, отриманого ще в лютому на Запоріжжі, помер Євген Югас зі Стрипи на Ужгородщині Фото новина
15:21
/ 2
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Юрієм Булецою Фото новина
03:52
/ 10
ВІДЕОФАКТ. На полонині Руна екологи зафіксували продовження незаконних будівельних робіт, правоохоронці далі бездіють
14:33
/ 15
В Ужгороді ТЦК і поліція провели масштабний рейд на "ухилянтів" по барах і ресторанах Відео новина
22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
/ 1
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 36
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
» Всі новини