Реклама B3

На економічно активних підприємствах Закарпаття зменшилась заборгованість із виплати зарплати

У Закарпатській ОДА відбулася селекторна нарада з представниками райдержадміністрацій та міськвиконкомів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, заборгованості до Пенсійного фонду та сплати єдиного соціального внеску.

На економічно активних підприємствах Закарпаття зменшилась заборгованість із виплати зарплати

Також обговорювались питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, підвищення рівня оплати праці та виплати мінімальної заробітної плати.

Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам на 1 травня 2019 року становила 3673 тис. грн. і порівняно з 1 січнем 2019 року (3163 тис. грн.)  збільшилася на 510 тис. грн. Збільшення відбулося за рахунок виникнення боргу на підприємствах-банкрутах – 553,5 тис. грн.

На економічно активних підприємствах борг становив  2550,2 тис. грн., і порівняно з 1 січнем 2019 року (2593,7 тис. грн.) зменшився на 43,5 тис. грн. 

Незмінним залишається борг на підприємствах, які припинили економічну діяльність – 569,3 тис.грн.: КП «Перлина карпат» – 526,2 тис. грн. та ЖКГ «Тиса» – 43,1 тис.грн.

Повністю відсутня заборгованість на економічно активних підприємствах у 9 адміністративно-територіальних одиницях області: у  м.Хуст, м.Берегово, Берегівському, Великоберезнянському, Міжгірському, Свалявському,  Хустському, Тячівському та Рахівському районах.

Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України поінформувала перший заступник начальника ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області Наталія Кіш, яка повідомила, що  наразі загальна сума боргу сягнула 59,1 млн. грн., що майже на 1,5 млн. грн. більше, ніж на початок року. 

З метою погашення заборгованості до Пенсійного фонду до підприємств-боржників застосовувались заходи, передбачені чинним законодавством. В результаті вжитих заходів цьогоріч боржниками було сплачено 675 тис. грн.

За даними головного управління ДФС у Закарпатській області станом на 01.05.2019 борг по єдиному соцвнеску становить 220,5 млн. грн. (в тому числі: борг юридичних осіб – 29,5 млн. грн., фізичних осіб-підприємців – 191 млн. грн.). У порівнянні з початком 2019 року він збільшився на 23,7 млн. грн. Приріст боргу відбувся переважно за рахунок нарахування ЄСВ за 1 квартал 2019 року підприємцям загальної системи оподаткування. Упродовж 5-ти місяців поточного року фізичними особами погашено 34,9 млн. грн. 

29 травня 2019р.

Теги: зарплата, виплата

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 3
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 23
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
» Всі новини