На Закарпатті відбудуться антитерористичні навчання

29 травня 2019 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Закарпатській області проводитиме планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Фото з минулорічних навчань
Фото з минулорічних навчань

Масштабні тренування відбудуться на території Великоберезнянського та Перечинського районів в умовах максимально наближених до реальних з використанням спеціальної техніки та озброєння.

У навчаннях візьмуть участь підрозділи СБУ, Нацгвардії, Збройних Сил України, Держприкордонслужби, Нацполіції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБ України в Закарпатській області звертається до краян з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу. 

Просимо дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з вибухонебезпечними предметами. У випадку отримання інформації про можливу причетність окремих осіб до діяльності умовної диверсійно-розвідувальної групи, виявлення предметів з ознаками належності до вибухонебезпечних просимо повідомляти чергові служби: 

1. Управління Служби безпеки України в Закарпатській області: 
- черговий по Управлінню: (0312) 61-31-00; 
- телефони довіри: 066-899-7838, 097-256-5430, 063-345-3991.
2. Головне управління Національної поліції в Закарпатській області:
- чергова частина: (0312) 61-45-70, 61-59-85;
- безкоштовна гаряча лінія: 0-800-50-0202.
3. Великоберезнянське відділення поліції: (03135) 2-12-02.
4. Перечинське відділення поліції: (03145) 2-13-03.

Усі дії відбуваються у межах чинного законодавства.

29 травня 2019р.

Теги: тероризм, навчання

НОВИНИ: Соціо

17:26
Ужгородка розтрощила дорожній знак та втекла Фото новина
11:30
Черговий раунд для забудови полонини Руна: ліс на Закарпатті обстежать під будівництво ЛЕП
09:24
/ 3
Кінолога Чопського прикордонного загону Андрія Сливоцького та його вівчарку Вайка відзначили на всеукраїнській церемонії "Чотирилапі захисники"
08:45
Під час конкурсу "Міс і Місіс Закарпаття" активістки вийшли з плакатами проти руйнування гір під вітряки Фото новина
17:43
Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини Фото новина
15:35
Нічна пожежа у Новому Давидкові знищила гараж Фото новина
15:11
Стало відомо про загибель Івана Дорогі з Великої Копані Виноградівської громади, що вважався зниклим безвісти з 2023-го Фото новина
14:31
На Донеччині поліг Сергій Юхимчук з Червеньова на Мукачівщині
18:45
/ 5
Підтверджено загибель на війні захисника із села Майдан на Міжгірщині Володимира Вдовенка Фото новина
14:26
/ 1
На Закарпатті камера прикордонників зафіксувала бурого ведмедя Фото новина
09:09
/ 1
Закарпатські лікарі відновили ріст кістки 12-річній пацієнтці без складної операції Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф поліцейським Юрієм Василиженком Фото новина
14:14
/ 1
Закарпатці зустріли евакуаційний поїзд із ДніпропетровщиниФото новина
12:45
/ 2
Найстарша жителька Іршавської громади відсвяткувала 104-й день народження Фото новина
10:35
/ 1
Перший незалежний іспит з медицини невідкладних станів стартував на Закарпатті Фото новина
15:42
У Мукачеві окропили землю молодим вином на відкритті міжнародного форуму виноробів Фото новина
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Олександром Поповичем Фото новина
09:01
Ветеран встановив рекорд України, підкоривши Говерлу з трьома ампутаціями Фото новина
18:41
На Закарпатті відкрили першу бочку вина врожаю 2025 року Фото новина
17:32
/ 5
На Закарпатті прикордонник переправляв ухилянта до Румунії за криптовалюту Фото новина
16:54
/ 1
На Берегівщині попрощаються із захисником Іваном Серебряковим Фото новина
16:05
На Тячівщині вогнеборці врятували будинок багатодітної родини Фото новина
14:59
Підтверджено загибель Героя із села Лоза на Іршавщині - Василя Химича Фото новина
14:12
/ 1
Закарпатець планував переправити харківʼянина за кордон за 20 тисяч євро Фото новина
12:56
/ 6
Поліція оприлюднила подробиці нічної смертельної ДТП в Ужгороді Фото новина
» Всі новини