В Ужгороді відкрилася виставка екзотичних тварин (ФОТО, ВІДЕО)

Вхід - традиційно вільний

В Ужгороді відкрилася виставка екзотичних тварин (ФОТО, ВІДЕО)

Цієї неділі в одному з найстаріших закладів обласного центру Закарпаття - кафе "Акваріум" відкрилася традиційна виставка екзотичних тварин.

Ця експозиція живих екзотів, які у природних умовах мешкають в різних куточках планети, в "Акваріумі" вже третя за ліком. Організовує її Клуб тераріумістів Закарпаття.

Тварини, що їх представили на виставці члени клубу, стали доповненням до постійних мешканців "Акваріума" - морських і прісноводних акваріумних рибок, пітонів, удавів, варанів, черепах, геконів, велетенських скорпіонів, павуків-птахоїдів і летючих собак-криланів. Тому відвідувачам справді є що побачити. Тим більше, що цього разу є й певні "родзинки" - самичка тигрового пітона, що насиджує кладку яєць, та маленький американський маїсовий полоз, якого знайшли в підвалі ужгородської багатоповерхівки.

"Обставини  і люди постійно схиляють мене до того, щоби зробити вхід на виставку і, поза нею, в екзотаріум "Акваріума", платним. Однак тоді ми закриємо доступ до спілкування з дивосвітом живої природи суттєвій частині ужгородців, і, що найважливіше, дітей. А все це робиться саме для них. Тому і тепер побачити екзотичних тварин можуть, як і завжди, всі бажаючі - вхід безкоштовний, - каже власник "Акваріума", журналіст Олег Диба. - Єдине прохання до дорослих - стримувати емоції дітей виключно в тому плані, щоби вони не турбували тварин стуканням по склу тераріумів. І самим не турбувати їх спалахами фотокамер".

"Метою виставки є популяризація тераріумного хобі і налагодження контактів з іншими тераріумістами, яких на Закарпатті, в порівнянні з Харковом, Одесою чи Києвом, - дуже мало, практично одиниці. А також, безумовно, виховання цивілізованого ставлення до "страшних" тварин, які, насправді, якщо позбутися нав'язливих і нав'язаних фобій, є дуже цікавими і кожне по-своєму - красивими", - розповів голова Клубу тераріумістів Закарпаття Сергій Бондарчук.

І з цим завданням організатори виставки, схоже, чудово справляються - під анонсами виставки на новинних ресурсах і в соцмережах - велика кількість лайків і немає жодного негативного коментаря, а на самій виставці цього дня був абсолютний аншлаг.

Відвідати виставку можна щодня, до наступного понеділка включно.

Організатори виставки щиро вдячні за постійну підтримку компанії "Сузір'я", яка і цього разу безкоштовно надала для заходу тераріуми і обладнання торгового бренду Exo Terra відомої компанії Hagen (Канада).

28 травня 2019р.

Теги: тераріум, екзот, рептилія, плазун, варан, хамелеон, черепаха, Exo Terra

НОВИНИ: Соціо

17:31
/ 1
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
/ 1
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
» Всі новини