Доцента Ужгородського національного університету затримали при отриманні 4,5 тис грн хабара (ФОТО)

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління СБ України в Закарпатській області викрито доцента юридичного факультету Ужгородського національного університету під час отримання 4500 грн неправомірної вигоди.

Доцента Ужгородського національного університету затримали при отриманні 4,5 тис грн хабара (ФОТО)

Встановлено, що затриманий організував незаконну схему отримання неправомірних вигод від зацікавлених студентів за успішну здачу іспитів чи заліків.

Затримали його вчора, 20 травня  2019 року на робочому місці безпосередньо після отримання раніше обумовленої суми хабара.

Фігуранта злочину затримано в порядку ст.208 КПК України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Триває проведення першочергових слідчих дій  з документуванням протиправної діяльності викритого при отриманні хабара доцента УжНУ, за результатами  чого,  останньому буде повідомлено про підозру  у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України - вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, повідомляє прес-служба  прокуратури Закарпатської області.

21 травня 2019р.

Теги: доцент, хабар, УжНУ

Коментарі

Кіано 2019-07-05 / 16:20:55
знаєте в Ужну куча неадекватних викладачів які відкрито беруть гроші і нічого не вчать . Горіти вам покидьки в пеклі . Сбу деяких і криє бо вони їм кашляють . Треба і студентів садити які за гроші рішають а не за розум , тоді може і порядок якиїсь настане...

Ххз 2019-05-26 / 17:54:08
Ліховіцький нормальний викладач, нічого поганого сказати не можу, здала а нього нормально, якшо він бачить , що студент вчив то поставить ! Подумаєш пару копійок взяв, на юрфаці всі беруть, І правильно , чому тупикам викладачі мають просто так оцінки ставити!!!За екзамен заплатять за посаду заплатять , в так у нас живуть

студентка 2019-05-26 / 10:18:49
Я вчилася ходила на пари, мала автоматом всі предмети, а пів групи сокурсників неходило на пари взагалі роками, а Лазур їх невиганяв, примушував преподів тупакам класти оцінки, о це бісить!!!

Правдолюб 2019-05-24 / 10:56:07
Нарешті хоч хтось розказав правду про цього Ліховіцького, а то вже роблять з нього сигіня , теж мені найшли жертву на жигулях.

Студент 2019-05-24 / 10:15:06
То шо Ліховіцького колись загребуть усі в універі знали!!! Відкрито брав взятки, нічого не боявся, знав що мама прикриє. В нього даже пари забрали і створювали комісії, бо студенти жалілися і всі знали що то цим закінчиться. А він завалив ректорат і не тільки скаргами, що його на факультеті обіжають і не цінять Зато мамочка цінить і знов відмаже синочка, побачите там всьо схвачено. Його вже випустили з тюрьми!

Карл 2019-05-24 / 10:14:03
На факультеті не знали як позбутися цього хабарника. І забирали пари у цього "доктора наук" створювали екзаменаційні комісії, щоб студенти могли здати екзамен без хабаря. Але ніякі попередження йому не допомогли в результаті він допоміг собі сам

Ледащий 2019-05-23 / 00:01:03
Та Ярослав там як більмо був - відбивається від колектива! На 7-ці гає їздить, але не BMW а ВАЗ )))

Енді 2019-05-22 / 23:59:06
Підстава, і підстава від колег - він мав наглість подати кандидатуру на завкафедри, сподівався на чесні вибори... його одразу попередили - не простять!

Знавець 2019-05-22 / 17:27:05
Бідний Семерак,їздить на порше панамера на укр реєстрації

Препод 2019-05-22 / 08:56:03
Хабар, хабарем. Тут дві проблеми, система в якій знаходиться навчання і студенти, які шукають як дати хабара. Система чим більше студентів тим більше ставок, вигнав студентів залишився без годин. Студенти воліють не ходити і нічого не робити і починають шукати когось, щоб домовитися. Викладач вимагаючи ні чим не краще студента бажаючого дати хабар!!!

Адмін 2019-05-21 / 19:47:12


"Закарпаття онлайн" з'ясувало прізвище затриманого на хабарі доцента УжНУ


Студер 2019-05-21 / 19:00:54
А Палінчак бере хабарі молодими дівками, де БТЛ?)))))

шуфрич 2019-05-21 / 14:52:12
кілька років тому так само з полічним при свідках спіймали на габарі у 42 тисячі гривен профессора-історика і який результат нульовий а тут якісь нещасні 4,5 тисячі єфект буде такий самий це система яку подібними поодинокими вибірковими дрібязковими викриттями не зруйнувати

Зорові 2019-05-21 / 14:14:13
Провокація хабара? Ні вінаватая я, он сам прішол?)
Вам же написано в тексті: "організував незаконну схему отримання неправомірних вигод". А який у нас суд розбірливий-неперибірливий, думаю, зайве казати.

??? 2019-05-21 / 14:01:27
Т хто це: Семерак, чи, як хтось написав, якийсь Ліховіцький?

ЮРИСТ 2019-05-21 / 13:59:49
Так кого ? Є достовірна інформація ?

щурь вася 2019-05-21 / 13:56:48
який керівник вузу такі і підлеглі

Студент 2019-05-21 / 13:48:05
взяв, але це підстава !!! Там беруть всі !!! всі !!! всі!!

варош 2019-05-21 / 13:35:04
За грати такого ДОЦЕНТА-"кровосісю"!!!Навіщо таких викладачів студентам та державі,щоб ганьбити УЖНУ?Чого він навчить - здирати останнє і гнати на заробітки щоб заплатити такій тварюці хабар?

ЮРИСТ 2019-05-21 / 13:32:27
Так кого саме затримали ?
Семерака ?

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
» Всі новини