Доцента Ужгородського національного університету затримали при отриманні 4,5 тис грн хабара (ФОТО)

Процесуальними прокурорами прокуратури Закарпатської області спільно із відділом боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління СБ України в Закарпатській області викрито доцента юридичного факультету Ужгородського національного університету під час отримання 4500 грн неправомірної вигоди.

Доцента Ужгородського національного університету затримали при отриманні 4,5 тис грн хабара (ФОТО)

Встановлено, що затриманий організував незаконну схему отримання неправомірних вигод від зацікавлених студентів за успішну здачу іспитів чи заліків.

Затримали його вчора, 20 травня  2019 року на робочому місці безпосередньо після отримання раніше обумовленої суми хабара.

Фігуранта злочину затримано в порядку ст.208 КПК України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Триває проведення першочергових слідчих дій  з документуванням протиправної діяльності викритого при отриманні хабара доцента УжНУ, за результатами  чого,  останньому буде повідомлено про підозру  у вчиненні злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України - вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, повідомляє прес-служба  прокуратури Закарпатської області.

21 травня 2019р.

Теги: доцент, хабар, УжНУ

Коментарі

Кіано 2019-07-05 / 16:20:55
знаєте в Ужну куча неадекватних викладачів які відкрито беруть гроші і нічого не вчать . Горіти вам покидьки в пеклі . Сбу деяких і криє бо вони їм кашляють . Треба і студентів садити які за гроші рішають а не за розум , тоді може і порядок якиїсь настане...

Ххз 2019-05-26 / 17:54:08
Ліховіцький нормальний викладач, нічого поганого сказати не можу, здала а нього нормально, якшо він бачить , що студент вчив то поставить ! Подумаєш пару копійок взяв, на юрфаці всі беруть, І правильно , чому тупикам викладачі мають просто так оцінки ставити!!!За екзамен заплатять за посаду заплатять , в так у нас живуть

студентка 2019-05-26 / 10:18:49
Я вчилася ходила на пари, мала автоматом всі предмети, а пів групи сокурсників неходило на пари взагалі роками, а Лазур їх невиганяв, примушував преподів тупакам класти оцінки, о це бісить!!!

Правдолюб 2019-05-24 / 10:56:07
Нарешті хоч хтось розказав правду про цього Ліховіцького, а то вже роблять з нього сигіня , теж мені найшли жертву на жигулях.

Студент 2019-05-24 / 10:15:06
То шо Ліховіцького колись загребуть усі в універі знали!!! Відкрито брав взятки, нічого не боявся, знав що мама прикриє. В нього даже пари забрали і створювали комісії, бо студенти жалілися і всі знали що то цим закінчиться. А він завалив ректорат і не тільки скаргами, що його на факультеті обіжають і не цінять Зато мамочка цінить і знов відмаже синочка, побачите там всьо схвачено. Його вже випустили з тюрьми!

Карл 2019-05-24 / 10:14:03
На факультеті не знали як позбутися цього хабарника. І забирали пари у цього "доктора наук" створювали екзаменаційні комісії, щоб студенти могли здати екзамен без хабаря. Але ніякі попередження йому не допомогли в результаті він допоміг собі сам

Ледащий 2019-05-23 / 00:01:03
Та Ярослав там як більмо був - відбивається від колектива! На 7-ці гає їздить, але не BMW а ВАЗ )))

Енді 2019-05-22 / 23:59:06
Підстава, і підстава від колег - він мав наглість подати кандидатуру на завкафедри, сподівався на чесні вибори... його одразу попередили - не простять!

Знавець 2019-05-22 / 17:27:05
Бідний Семерак,їздить на порше панамера на укр реєстрації

Препод 2019-05-22 / 08:56:03
Хабар, хабарем. Тут дві проблеми, система в якій знаходиться навчання і студенти, які шукають як дати хабара. Система чим більше студентів тим більше ставок, вигнав студентів залишився без годин. Студенти воліють не ходити і нічого не робити і починають шукати когось, щоб домовитися. Викладач вимагаючи ні чим не краще студента бажаючого дати хабар!!!

Адмін 2019-05-21 / 19:47:12


"Закарпаття онлайн" з'ясувало прізвище затриманого на хабарі доцента УжНУ


Студер 2019-05-21 / 19:00:54
А Палінчак бере хабарі молодими дівками, де БТЛ?)))))

шуфрич 2019-05-21 / 14:52:12
кілька років тому так само з полічним при свідках спіймали на габарі у 42 тисячі гривен профессора-історика і який результат нульовий а тут якісь нещасні 4,5 тисячі єфект буде такий самий це система яку подібними поодинокими вибірковими дрібязковими викриттями не зруйнувати

Зорові 2019-05-21 / 14:14:13
Провокація хабара? Ні вінаватая я, он сам прішол?)
Вам же написано в тексті: "організував незаконну схему отримання неправомірних вигод". А який у нас суд розбірливий-неперибірливий, думаю, зайве казати.

??? 2019-05-21 / 14:01:27
Т хто це: Семерак, чи, як хтось написав, якийсь Ліховіцький?

ЮРИСТ 2019-05-21 / 13:59:49
Так кого ? Є достовірна інформація ?

щурь вася 2019-05-21 / 13:56:48
який керівник вузу такі і підлеглі

Студент 2019-05-21 / 13:48:05
взяв, але це підстава !!! Там беруть всі !!! всі !!! всі!!

варош 2019-05-21 / 13:35:04
За грати такого ДОЦЕНТА-"кровосісю"!!!Навіщо таких викладачів студентам та державі,щоб ганьбити УЖНУ?Чого він навчить - здирати останнє і гнати на заробітки щоб заплатити такій тварюці хабар?

ЮРИСТ 2019-05-21 / 13:32:27
Так кого саме затримали ?
Семерака ?

НОВИНИ: Кримінал

10:38
На Виноградіщині нетверезий водій "Опеля" збив 13-річну дівчину, дитина – в реанімації
21:45
На Виноградівщині внаслідок ДТП 13-річна дівчинка потрапила до реанімації
13:42
/ 8
У Мукачеві кинули "коктейль Молотова" на подвір'я брата соратника Медведчука
12:35
За добу на Закарпатті виявили 5 водіїв в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння
12:08
У Тячеві водій Audi травмував велосипедиста і втік
11:41
На Виноградівщині Mercedes збив пішохода, чоловік помер від травм дорогою до лікарні
17:34
/ 2
На Тячівщині голову місцевої ДВК "іспитово" визнано винною у незаконній видачі бюлетеня для голосування
16:58
/ 6
На Воловеччині затверджено обвинувачення директору школи, учень якої загинув під час паводку
10:57
На кордоні на Закарпатті спинили водія, що у тайнику рейсового автобуса віз понад 1 тисячу пачок сигарет "у подарунок друзям"
10:38
/ 8
В Ужгороді на хабарі у 200 дол затримано посадовця державної міграційної служби
18:26
/ 2
Суд в Ужгороді відмовив прокуратурі у збільшені застави для одного із 9 наркоторговців і збільшив для іншого всього на 50 тис грн
17:21
Українець намагався перевезти за кордон у туристичному автобусі на Закарпатті чималу кількість сигарет
14:40
/ 1
Газовий пістолет виявили на українсько-словацькому кордоні на Закарпатті
11:05
14 ящиків сигарет та одного "водолаза" з групи контрабандистів затримали на Закарпатті
00:09
У Виноградові внаслідок "п'яної" ДТП один із автомобілів перекинувся на дах
15:55
На Перечинщині затвердили підозру місцевому мешканцю у підпалі батьківського будинку
15:53
/ 7
У психіатричній лікарні Берегова пацієнта незаконно утримували на примусовому лікуванні
15:49
/ 5
В Ужгороді "Вольво" збив 77-річного пішохода, що переходив дорогу у невстановленому місці
13:40
/ 15
Угоду про визнання невинуватості та призначення штрафу для керівника Закарпатського облавтодору просив прокурор – суд
12:05
/ 1
Суд в Ужгороді частково задовільнив апеляцію, збільшивши заставу ужгородському наркоторговцю Науменку до 288 тис грн
11:05
/ 4
На Великоберезнянщині затримали двох узбеків, котрі нелегально пробиралися до ЄС
10:39
Розгляд справи в Ужгороді по запобіжному заходу для звинуваченого в наркоторгівлі Науменка перенесено, суддя заявив самовідвід
09:38
/ 1
Двох нелегалів зі Шрі-Ланки затримали у закарпатському Чопі
09:24
/ 14
Керівник Закарпатського облавтодору за махінації на 2 млн грн "щиро покаявся", сплатить 15 тис грн штрафу і повертається на роботу
09:14
/ 5
В Ужгороді підпалили будинок претендентки на голову пологового Вікторії Паньто, від вогню постраждав чоловік