У Мукачеві визначили переможців конкурсу "Легенди Карпат" (ФОТО)

Названо переможців конкурсу «Легенди Карпат».

У Мукачеві визначили переможців конкурсу "Легенди Карпат" (ФОТО)

Днями у приміщенні Мукачівської художньої школи ім. Міхая Мункачі журі у складі доцента кафедри рисунку Закарпатської академії мистецтв, кандидата мистецтвознавства Ігоря Луценка (голова журі); доцента кафедри образотворчого мистецтва Закарпатської академії мистецтв, кандидата педагогічних наук Аліни Волощук; викладача фахових і профільних дисциплін кафедри дизайну Закарпатської академії мистецтв, магістра Світлани Савчин оглянуло роботи учасників ХІІІ обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва «Легенди Карпат» та визначили переможців

Номінація ГРАФІКА

Категорія А (7–8 років)

I місце - Павло Богдан (Виноградівська ДШМ ім Бели Бартока), 

«Бідний чоловік і виноградник», викладач  Мар’яна Гаврило.   

II місце - Мучичка Анастасія (Воловецька ДШМ), 

«Перше поселення…», викладач Наталія Ляшенко.

III місце - Стасюк Віталій (Широківська ДШМ), 

«Легенди про воїнів закарпатських замків», 

викладач Альона Стасюк.

Категорія В (9–10 років)

I місце - Шевчук Ніколетта (Іршавська  ДШМ), 

«Легенда про ремесла», викладач Надія Вербищук.

II місце - Бережник Анастасія (Дубівська ДШМ), 

«Величезний дуб», викладач Яна Магей. 

III місце - Петрович Валентина (Воловецька ДШМ), 

«Воловецька торговиця в минулому», викладач Наталія Ляшенко.

Категорія С (11–13 років)

I місце - Ломпарт Наталія (Мукачівська художня школа ім. М.Мункачі), 

«Як хлопець прочитав чарівну книжку», 

викладач Раїса Дорожникова.

II місце - Бедевельська Аліна (Нересницька ДШМ ), 

«Нерест», викладач Мар’яна Бордунова;

Томишинець Наталія  (Нересницька ДШМ), 

«Розповідь про Солоний», викладач Мар’яна Бордунова.

III місце - Ряшко Ангеліна (Ракошинська ДШМ), 

«У чистій воді», викладач Вівіана Мейсар.

Категорія D (14–15 років)

II місце - Біцков Іван (Ільницька ДШМ), 

«Село полоненої Ілонки», викладач Любов Матіко.

III місце - Логойда Адель (Мукачівська художня школа ім. М. Мункачі), 

«Баламут», викладач Сергій Кіреєв.

Номінація ЖИВОПИС

Категорія А (7–8 років)

I місце - Поладі Вівієн (Пийтерфолвівська ДШМ),

«Турул птах Ракочія», викладач Габор Гомокі.

III місце - Процюк Меланія (Ясінянська ДШМ), 

«Легенда про Хуст»,  викладач Мар’яна Павлюк.

Категорія В (9–10 років)

I місце – Лунченко Валерія (Хустська ДШМ), 

«Незвичайна курочка», викладач Марина Гриб.

II місце - Туряниця Рената ((Іршавська  ДШМ), 

«Лісовик», викладач Тетяна Фірцак;

Габовда Каріна (Великолучківська ДШМ), 

«Спогади про вечорниці», викладач Тетяна Шапетко.

III місце - Паламарчук Вероніка (Коритнянівська ДШМ), 

«Янгол удачі», викладач Людмила Губаль.

Категорія С (11–13 років)

I місце - Палл Мартон (Ракошинська ДШМ), 

«Не забувай минуле»,  викладач Наталія Курцеба.

II місце - Бобіта Лілія (Іршавська  ДШМ), 

«Ніч наступає», викладач Тетяна Фірцак.

III місце -Ткаченко Анастасія (Ясінянська ДШМ), 

«Закохана осінь», викладач Мар’яна Павлюк.

Категорія D (14-15 років)

I місце - Максим Крістіна (Мукачівська художня школа ім. М. Мункачі), 

«Велитенська диня», викладач Тетяна Шпонтак.

II місце - Пейтер Дарина (Вишківська ДШМ), 

«Сюреті бал», викладач Ноемі Ганко.

III місце - Розман Ірина (Тячівська ДШМ),

«Зцілення», викладач Любов Церкуник.

Номінація ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

Категорія А (7–8 років)

II місце - Шелак Вікторія (Ракошинська ДШМ), 

«Зустріч», викладач Вівіана Мейсар.

Категорія В (9-10 років)

I місце - Попп Ксенія (Іршавська ДШМ), 

«На водопої»,  викладач Тетяна Фірцак.

II місце - Дрогобецька Ангеліна (Середнянська ДШМ), 

«Спогади», викладач Тетяна Дрогобецька.

III місце - Міговк Катерина (Виноградівська ДШМ ім Бели Бартока), 

«Дерево бук та вкрадені коні», викладач Діана Добош-Брода.

Категорія С (11–13 років)

I місце - Куцин Надія  (Дубівська ДШМ), 

«Тече вода», викладач Марія Ребар.

II місце –Дуля Вадим (Хустська ДШМ), 

«Весела тваринка», викладач Ласло Гайду.

III місце - Загородня Віолетта (Чинадіївська ДМШ), 

«Барбівський захист від злих духів», викладач Галина Герц.

Категорія D (14–15 років)

I місце - Леспух Василь (Дубівська ДШМ), 

«Старі дуби», викладач Марія Ребар.

II місце - Танчинець Тетяна (Ганичівська ДШМ),

«Пісні Чугайстра», викладач Мар’яна Бордунова.

III місце - Білусяк Дмитро (Ясінянська ДШМ), 

«Різдвяна зірка Гуцульщини», викладач Мар’яна Павлюк.

КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури» ЗОР

 
20 травня 2019р.

Теги: переможці, легенди, Карпати

НОВИНИ: Соціо

13:33
Тячівські водники заявляють про корупційний тиск з боку правоохоронців
11:10
/ 1
Робоча група вивчала готовність медичних закладів Іршавщини до контрактування з НСЗУ
11:06
/ 2
На Закарпатті розглядають можливість створення біля пунктів пропуску зон відпочинку для далекобійників
09:40
Традиційна акція "Письменник за прилавком" триває в Ужгороді
09:37
У Закаратському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відзначили День Збройних сил
09:33
Новий інклюзивний центр запрацював у Вільхівцях на Тячівщині
09:30
До річниці ЗСУ студенти військової кафедри УжНУ підготували привітальний відео-флешмоб
18:07
ФОТОФАКТ. У Сваляві відкрили пам’ятник борцям за волю України
17:31
У Перечині до 230-річчя легендарного листоноші Федора Фекети погасили марку з його зображенням
17:22
На Берегівщині 2 га земель повернуто у державну власність
16:54
/ 1
Керівниця Міносвіти Новосад зустрілася з освітянами Закарпаття
16:23
/ 3
"Туалетну" проблему у школах Закарпаття планується вирішити впродовж 3-ох років
16:19
На Хустщині повернуто громаді земельну ділянку, яку посадовці РДА протиправно передали у приватну власність
16:17
Майже 875 млн грн боргують закарпатці за спожитий газ
15:26
/ 1
В Ужгороді врочисто відзначили 28-у річницю Збройних сил України
13:21
Гуцульська овеча бриндзя отримала свідоцтво про реєстрацію географічного зазначення
12:39
З нагоди Дня волонтера у головній книгозбірні області працювала "жива бібліотека"
12:34
/ 5
На Закарпатті виявили 6 нелегальних АЗС
12:10
/ 1
На Закарпатті констатували потребу в активізації роботи місцевих відділів та відділень поліції у боротьбі з наркоторгівлею
10:46
Понад 4 млрд грн ЄСВ спрямували на соціальні потреби мешканці Закарпаття
10:22
70 світловідбивних жилетів отримали учні третьої школи в Ужгороді
10:16
Понад 2,5 тисячі пенсійних документів перевели в електронну форму на Закарпатті
10:13
Понад 240 тис грн щорічно надходитиме до сільських рад Закарпаття завдяки "листопадовим" земельним торгам
10:10
У Мукачеві для ще однієї дитини-сироти зможуть придбати житло
09:47
У Мукачеві шляхом інтернет-голосування визначатимуть, хто запалюватиме вогні центральної ялинки міста
» Всі новини