Зустріч із представниками Духовної Ради відбулася в Мукачеві (ФОТО)

Сьогодні у малому залі Мукачівської міської ради відбулася зустріч заступника міського голови, керуючого справами Олександра Галая та секретаря Мукачівської міської ради Івана Маняка з представниками Духовної Ради Мукачева.

Зустріч із представниками Духовної Ради відбулася в Мукачеві (ФОТО)

Учасники зустрічі обговорили широке коло питань, які стосуються життєдіяльності міської громади, подальшого утвердження злагоди та взаємопорозуміння серед мешканців багатонаціонального та поліконфесійного Мукачева.

Була приділена також увага таким питанням як відмова від пластикових вінків та іншої продукції, яка переповнює міські кладовища, що у свою чергу негативно впливає на екологію та оточуюче природнє середовище, підтримання чистоти у місцях останнього спочинку людей.

Духовенство високо оцінило проведення минулорічного місячника з впорядкування та покращення санітарного стану міських кладовищ і у ході зацікавленого обміну думками прийшли до думки провести у червні місяці флешмоб з прибарання кладовищ, серед активних учасників якого, поряд з представниками влади та громадськості, стануть і всечесні отці нашого міста. 

Під час зустрічі було обговерено питання щодо вшанування пам`яті жертв депортацій кримськотатарського народу 1944 року, яке відзначається 18 травня та вшанування жертв політичних репресій у неділю, 19 травня.

Ці та інші питання знайшли щирий відгук серед присутніх, які домовилися продовжити подібні зустрічі на регулярній основі, повідомляють у Мукачівській міській раді. 

17 травня 2019р.

Теги: духовенство, зустріч

НОВИНИ: Соціо

23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 4
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
10:06
В Ужгороді попрощаються із захисником Едуардом Ного Фото новина
17:13
Підтверджено загибель Героя із села Костилівка на Рахівщині Анатолія Годенчука Фото новина
13:24
На Закарпатті за місяць розшукали сімох водіїв-втікачів після ДТП
12:49
Підтвердили загибель воїна із Перечина Івана Ценкнера Фото новина
10:04
/ 1
Нетверезий водій в Ужгороді спричинив ДТП та врізався в огорожу Фото новина
18:28
У Хусті в ДТП за участі автомобіля та скутера травмувався чоловік Фото новина
11:22
/ 2
У Мукачівському замку «Паланок» триває лицарський фестиваль Фото новина
08:14
Закарпаття стало частиною нового міжрегіонального маршруту «Карпатський етновайб» Фото новина
16:37
Після понад трьох років полону на Закарпаття повернувся оборонець Маріуполя Фото новина
12:27
У селі Олешник на Берегівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Савком Фото новина
18:36
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Закарпаття на святкові вихідні
14:02
У Доробратові на Мукачівщині попрощаються із полеглим Героєм Василем Боговичем, який майже два роки був безвісти зниклим Фото новина
09:25
/ 9
На війні з рф поліг відомий хірург із Закарпаття Олег Наконечний Фото новина
15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
» Всі новини