На Закарпатті відбудеться семінар для виноробів

У вівторок, 21 травня, на території виноробної компанії «Шато Чизай» (м.Берегово, урочище Чизай, 1) відбудеться семінар для виноробів Закарпаття «Французький досвід у галузі виноробства: організація галузі, запровадження системи географічних зазначень, комерціалізація, вимоги щодо якості вина».

На Закарпатті відбудеться семінар для виноробів

У заході візьмуть участь радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен, міжнародний експерт,  викладач ELP (м.Бордо, Франція) Стефан Баде, керівник проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» Саверіо Савіо, голова комітету підприємців АПК при ТПП України Олег Юхновський та інші.

На семінарі буде акцентовано увагу на організації винної галузі та запровадження її як окремого бренду Закарпаття. Також, французькими експертами буде обговорено запровадження системи географічних зазначень в Україні та дано роз’яснення на часте запитання як «Що таке "географічні зазначення і чому варто їх реєструвати?".

Організатори заходу: Торгово-промислова палата України у партнерстві із Посольством Франції в Україні та Закарпатською облдержадміністрацією.

Детально із Програмою семінару можна ознайомитись за посиланням  http://zaktour.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/Wine_Zakarp-_2_.%D1%81%D1%82-%D0%BD%D0%B0-04.04.19..doc.%D1%84%D1%96%D0%BD.pdf1_.pdf

Початок заходу о 10.00

17 травня 2019р.

Теги: винороби, семінар

НОВИНИ: Соціо

18:16
/ 1
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 3
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
08:55
/ 1
Біля Перечина сталася ДТП за участю автокрана Фото новина
16:24
/ 1
Ужгород попрощався із захисником Олексієм Журавльовим, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
14:26
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олегом Наконечним Фото новина
09:51
/ 1
В Ужгороді на кількох вулицях тимчасово відключать воду
18:07
/ 1
На сміттєзвалищі в Барвінку сталася вже 16-та пожежа від початку року Фото новина
16:37
На Закарпатті за місяць оштрафували понад 420 водіїв за перевищення швидкості
13:32
/ 1
У Рахові попрощалися із 32-річним Героєм Богданом Беднаром Фото новина
11:02
/ 1
Укрзалізниця призначила додаткові поїзди до Рахова та Солотвина
10:10
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф військовим Едуардом Ного Фото новина
09:00
/ 4
На Закарпатті викрили прикордонника та його спільника на організації втечі за кордон Фото новина
08:28
У Берегові безкоштовно вакцинуватимуть собак і котів проти сказу
23:48
Торік у закладах дошкільної освіти Закарпаття виховувалося дітей на 6,3% менше, ніж у 2024-му
18:34
/ 1
Підтвердили загибель захисника із села Луг на Рахівщині Юрія Гринюка Фото новина
16:36
На Закарпатті триває моніторинг ситуації з вірусним гепатитом А
13:38
/ 7
Під Ужгородом у користування депутатському готелю "Брістоль" віддали майже 10 га лісу з червонокнижними птахами за 54 тис. гривень в рік
13:23
У Берегові попрощаються із Героєм Євгеном Копчею, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті відбудеться нічний гірський забіг Фото новина
12:13
Яку національність обрали воїни Чехословацького корпусу Людвіка Свободи?
» Всі новини