За рубки із порушеннями 28 посадовців Виноградівського лісгоспу покарали на на понад 3,5 тис грн

Державне підприємство “Виноградівське ЛГ” в повному обсязі та добровільно відшкодувало заподіяні державі збитки внаслідок порушення природоохоронного законодавства на загальну суму 23024 грн.

За рубки із порушеннями 28 посадовців Виноградівського лісгоспу покарали на на понад 3,5 тис грн

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено планову перевірку ДП “Виноградівське ЛГ”. В ході перевірки інспекторами в держлісфонді виявлено порушення вимог Лісового Кодексу України, зокрема незаконна рубка дерев, пошкодження дерев до ступеня припинення росту, пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту, пошкодження лісових культур старше 6 років. Відповідно до Методики “Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу”  проведено розрахунки розмірів відшкодування збитків та виставлено претензію для добровільного сплати.

Крім того, за результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) до адміністративної відповідальності притягнуто 28 посадових осіб  на загальну суму штрафів 3655 грн, які сплачено в повному обсязі, повідомили Закарпаття онлайн у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

 
17 травня 2019р.

Теги: рубки, порушення, посадовці

Коментарі

Мигаль 20.05.2019 / 09:21:44
Чисто, гійа тым ковдушам ушоткым 28-м материйалну помуч збирати, бо поздыхавут из голода нибожаты.

dr21 18.05.2019 / 23:23:38
Насміхаються?
Звісно щоі насміхаються!
Журналісти насміхаються!!!
(...якщо можна таких називати журналістами)

Magyar-Hun 18.05.2019 / 19:14:29
На скільки?!

dr21 18.05.2019 / 14:57:06


Коментар видалено. Адмін


Кіса 18.05.2019 / 03:31:37
Но сегінята і як тепер ім дале жити?

закарпатець 17.05.2019 / 20:33:28
28 осіб покарали на 3655 грн
Ви насміхаєтеся?

НОВИНИ: Кримінал

02:40
/ 1
На Закарпатті затримали сепнегальця, який незаконно в'їхав по коліях з угорщини на вкраденому там велосипеді Фото новинаВідео новина
17:50
На Закарпатті протягом доби затримали двох переправників "ухилянтів" через кордон Фото новина
16:48
/ 1
В Ужгороді жінку та чоловіка затримали за організацію мережі наркоторгівлі Фото новина
22:22
/ 2
У Тячеві зупинили водійку з кастетом у салоні авто Фото новина
18:49
/ 7
На Тячівщині "безправний" водій BMW наїхав і травмував поліцейську Фото новинаВідео новина
11:30
В Ужгороді повторно наркоп'яного та "безправного" водія "Фіата" оштрафували ще на 92 тис. грн Фото новина
11:18
У Мукачеві "п'яний" Volkswagen врізався в бетонну огорожу Фото новина
02:14
/ 7
У Чехії внаслідок сутички з іншими українцями загинув колишній військовий-доброволець із Закарпаття Фото новина
18:51
Шахрай з Ужгорода під виглядом працівника банку виманив у харків'янки майже 20 тис. грн
17:18
Житель Білина на Рахівщині, який кулаками забив до смерті співмешканку, проведе 7 років за ґратами Фото новина
22:57
На Закарпатті під час спорудження першого вітряка "Вітряних парків України" самоскид задавив чоловіка
01:16
В Ужгороді ще одного повторно наркоп'яного і "безправного" водія ВАЗа оштрафували на 57 тис. грн Фото новина
19:26
На Рахівщині затримали торговця вибухівкою та зброєю Фото новинаВідео новина
18:30
У Мукачеві затримали наркоторговця-рецидивіста Фото новина
10:13
/ 20
За участь у переправленні за кордон одіозного забудовника Комарницького звільнено двох працівників УСР в Закарпатській області та їх керівника Сергія Химича (ОНОВЛЕНО)
01:30
Суд у Берегові умовно "покарав" пенсіонера за розбещення неповнолітньої, бо той "примирився" з потерпілою
22:34
ВРП "попередила" закарпатського суддю Бисагу, який вкотре звільнив водія від відповідальності за нетверезе керування
21:42
/ 3
Київський апеляційний суд оцінив вартість свободи найбільшого закарпатського забудовника Степана Гозди в 4,5 млн грн
19:13
/ 1
На Тячівщині впіймали переправника з клієнтом Фото новинаВідео новина
18:57
На Закарпатті "ухилянт" зі Львова за $15 тис. ледь не потонув у Тисі, бо пробив на "колючці" ґумовий човен від переправників Фото новинаВідео новина
14:40
/ 3
Майстер лісу Лавківського лісництва на Мукачівщині "не побачив" незаконні рубки дерев на понад 5,2 млн грн Фото новина
02:31
Затриманого в Нижніх Воротах п'яного та "безправного" водія ВАЗа оштрафували ще на понад 57 тис. грн Фото новина
20:41
/ 1
У Львові затримали двох закарпатців, які планували підірвати автівку, призначену для військових Фото новина
11:08
/ 1
Керівнику приватного підприємства повідомили про підозру в заволодінні понад 3,8 млн грн на ремонті покриття аеродрому "Ужгород"
18:22
/ 30
Депутата Закарпатської облради Покорбу затримали за переправлення за кордон київського забудовника Комарницького
» Всі новини