Цьогорічне ЗНО в окрузі Ужгорода складатимуть понад 2 700 випускників

Наступного тижня стартує зовнішнє незалежне оцінювання

Цьогорічне ЗНО в окрузі Ужгорода складатимуть понад 2 700 випускників

Цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання в окрузі міста Ужгорода складатимуть понад 2 700 випускників. Результати зовнішнього незалежного оцінювання зараховуватимуться і як державна підсумкова атестація.

У місті працюватимуть 12 пунктів проведення ЗНО, з яких три нові (СЗОШ№2, СШ№3, ЗОШ№10) було відкрито внаслідок збільшення кількості випускників. Залучено біля 600 працівників персоналу, які пройшли навчання і склали іспит.

Основна сесія ЗНО відбуватиметься з 21 травня по 13 червня. Оцінювання буде проведено з 11 навчальних дисциплін.

· 21 травня – математика

· 23 травня – українська мова та література

· 27 травня – іспанська, німецька, французька мови

· 28 травня – англійська мова

· 30 травня – фізика

· 4 червня – історія України

· 6 червня – біологія

· 11 червня – географія

· 13 червня – хімія

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

На пункт ЗНО учень повинен прибути з документом, що посвідчує особу, оригіналом сертифіката та запрошенням, яке повинен заздалегідь роздрукувати зі своєї персональної сторінки, а також із ручками із насиченою чорною пастою. Запуск учнів до місць проведення тестування відбуватиметься із 10.15 до 10.50. Мати при собі або на своєму робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання, заборонено, інформує управління освіти Ужгородської міської ради та бажає успіхів усім учасникам ЗНО.

17 травня 2019р.

Теги: випускники, ЗНО, тестування

НОВИНИ: Соціо

21:12
/ 2
Свидовець і полонину Красну порізали на лоти для продажу з аукціонів. Усього 800 ділянок на площі понад 8 тисяч гектарів
18:33
/ 5
Мер власних інтересів
14:36
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Олександром Янчієм Фото новина
13:34
На Закарпатті викрали багі з майстерні Фото новина
11:31
В Ужгороді патрульні виявили водія у стані алкогольного сп’яніння Фото новина
11:00
/ 1
На Закарпатті за добу вигоріло понад 1,3 гектара сухої трави та сміття
18:05
/ 1
На Закарпатті митники вилучили люксові бренди на пів мільйона гривень Фото новина
16:47
В Ужгороді шість квартир передадуть пораненим військовим
14:19
/ 1
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники виявили старовинні монети Фото новина
12:54
В Ужгороді проведуть в останню дорогу захисника Віктора Дяківа Фото новина
12:19
На трасі Долина — Хуст викрили нелегального перевізника Фото новина
16:28
/ 3
В Ужгороді вперше провели масштабний чемпіонат зі скандинавської ходьби Фото новина
14:22
/ 1
Закарпатця судили за відео про пересування мобільних груп ТЦК у TikTok
11:27
/ 1
На Закарпатті оголосили високий рівень пожежної небезпеки
14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 4
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 6
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
» Всі новини