Реклама B3

На Перечинщині повідомлено про підозру росіянину, що намагався підкупити поліцейського

13 травня за погодження Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури громадянину Російської Федерації повідомлено про підозру у наданні неправомірної вигоди місцевому поліцейському.

На Перечинщині повідомлено про підозру росіянину, що намагався підкупити поліцейського

Підозрюваний - уродженець м. Благородний, Російської Федерації, який нещодавно приїхав до Закарпаття.

Вчора, 13 травня 2019 р., правоохоронцями задокументовано факт надання ним 1000 грн неправомірної вигоди поліцейському місцевого відділення поліції. Цю суму іноземець надав правоохоронцю за непритягнення його до адміністративної відповідальності за ст. 160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях).

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні з правовою кваліфікацією за ч.1 ст.369 КК України - надання неправомірної вигоди службовій особі.

Крім того, матеріали стосовно вчинення іноземцем адміністративного правопорушення вже скеровані до суду для розгляду по суті, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

14 травня 2019р.

Теги: підозра, росіянин, підкуп

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

11:25
/ 10
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
» Всі новини